reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Dzis mam kiepski dzień,rano poleciałam na krzywa cukrowa(bleeee...)i oddac mocz,czekałam dwie godziny i o mało nie padłam tam,tak duszno było.Po czym okazało sie,ze mam białko w moczu, wyczulona musiałam pobiec do lekarza i tam odstałam ponad godzine,żeby mnie przyjoł....masakra...
|Ostatecznie,wszystko w porządku.Zobaczyłam moja Rybke na ekranie,lekarz potwierdził,ze to zdrowa dziewucha,a ze mną tez OK.Ale stracha sie najadłam,ze znowu jakichs stan przedrzucawkowy...
Teraz głowa mi peka z emocji,z niewyspania i od wiatru,bo u nas to sztorm jakichs normalnie,łepek chce urwać.
 
Witam w sobote !:tak:
Wpadłam na chwilke,bo dziś Jacusia urodziny i czeka mnie troche pracy w kuchni. Ciesze sie,bo cały dzien spedzimy razem:tak:. Teraz solenizant z Bartusiem sa jeszcze na rybach;-).
Milego dnia:tak:
 
Rozalka to się strachu najadłaś ale wczoraj też jakiś taki dzień był i nerwy Ci doszły wiec się nie dziwię że kiepsko się czułąś mam nadzieje że dziś lepiej !

mnie 2 dni w klatce piersiowej bolało taka byłam nerwowa ,moja mama to samo czuła że jest nerwowa do tego jej słabo było a R słabo było i tak każdy coś ...:sorry:

Tycia najlepszego dla męża !!! :tak::tak::tak:

u nas dziś R ma imieniny może też coś wymyślę przynajmniej jest okazja i kupię sobie karmi choć odczuwam potem nadprodukcję mleka :rofl2:;-)
 
Witam

Tyciu, sto lat dla Twojego meza!!

Gosiu, wszystkiego naj dla R. z okazji imienin.

Karola, nie dziwie sie ze masz ciarki jak pomyslisz o locie samolotem.

Rozalka,
nie zazdroszcze nerwow, ale grunt ze wszystko z Toba i corcia jest dobrze.

Wolfia, gratuluje zdanego egzaminu i dalej zycze powodzenia. Jestem pewna ze Ci sie uda, bo jak nie Tobie to komu???

Rosmerta, gratki ze Hubka przyjeli do przedszkola. Super wiadomosc!
 
Ostatnia edycja:
ale dziś było pięknie.Aż trudno było mi pogodzić ceremonię pogrzebową z siedzeniem w domu no i poszliśmy z moimi rodzicami do Sopotu nad morze na spacer. dzieci nawet na bosaka po piachu latały a Szymek wybiegałsię na placu zabaw i po plaży jak wróciliśmy już o 17 do Bytowa to jeszcze 2 godziny jazdem rowerem no i padł o 20:30.

wiecie co już sama nie wiem co myśleć u moich rodziców Szymek ani razu nie kaszlała u nas juz przed snem zaczoł kaszleć.wieć to chyba coś w naszym domu.może za ciepło może złe powietrze. chyba zdecyduję się kupić nawilżacz powietrza bo te na kaloryferach do d....
 
Ja jestem.
ale nie maco czytac i do czego sie odniesc.
Jestem sama z Kubulem(i malutka rybka) przez trzy dni,troszke mi smutnawo,ale cóż...zycie.
 
a moja znajoma w środę ma lecieć na wczasy do Turcji na 2 tygodnie ciekawe czy poleci no i czy my polecimy za tydzień??jaja już z tą przestrzenią.
 
reklama
Witam

Karola,
nie zazdroszcze takiej niepwenosci, ale pewnie do przyszlego tyg. sytuacja sie wyjasni.
Moja siostra 13tego przyleciala do Gdanska. Miala szczescie, bo chyba w czwartek lotnisko juz nie bylo czynne.

A dzis u nas zapowiada sie sliczny dzien, wiec pewnie wiekszosc czasu spedzimy na dworze.

Udanego dnia dziewczyny :)
 
Do góry