reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej dziewczyny melduje sie po wizycie a wiec lekarz daje mi 2-3 tyg i mowi ze rodzimy szyjka na wykończeniu mięciutka rozwarta na 2 cm mała waży juz 2,5 kg wiec spora za 3 tyg nastepna wizyta:) jesli dotrzymam :-D:-D:-D :-Dtakze napewno zostanę majówką:tak::tak::tak: ale pozostane z Wami do konca:) lekarz sie dzwił ze nie urodzilam prezez ten miesiac z taką szyjka pytal sie czy chce do szpitala ale ja twardo ze nie dopiero na poród hi hi a co tam bede lezec małej juz nic nie grozi wiec pocieszam sie ze za 2-3 tyg beda ja moze miała juz w ramionach:tak::tak::tak:

doczytam wieczorkiem co u was a teraz dzwonie do mojej mamy bo czeka z więsciami;-);-);-);-)
 
reklama
o kurde paula to niezle wyszło :-) teraz bedziesz siedziec jak na szpilkach czy to aby sie nie zaczelo .... Ale w sumie to tez bym juz chciala .. :-) Japony pod prysznic kupilam w Pepco za 4zł .
 
paula-z tymi szyjkami to nigdy nic nie wiadomo pamiętam jak w pierwszej ciąży byłam u gina 5 tyg przed porodem i on mówi do mnie to na następną wizyte nie zapisuje bo już lada chwila rodzimy ja się pytam lada chwila to znaczy kiedy a on nawet dziś góra tydzień no i tak sobie pochodziłam jeszcze w ciąży do 40 tyg i urodziłam dzień przed terminem:-D
 
witajcie wieczorkiem
ja tez dziś miałam zalatane popołudnie, mój wrócił wcześniej z pracy i postanowiliśmy sie wybrac na zakupy. później parę spraw do załatwienia i tak zleciało, ja jestem już padnięta i zmykam za niedługo sie połozyć

Hej Wam dziewczyny :)

Ja w sumie mam wolne w pracy, ale mamy w planach zmianę samochodu i trzymajcie kciuki bo dzisiaj jedziemy oglądać autko które mi się podoba :D Jak dobrze pójdzie to może już w tym tygodniu kupimy (kwestia kredytu tzn. jak szybko przeleją nam pieniążki na konto)
kochana i jak polowanie na nowe autko?

Witam, dziś miałam biegający dzień. Rano 2 godziny spędziłam z psem u weterynarza, złapał jakąś chorobę od kleszcze, dobrze że z nim pojechaliśmy bo teraz widać już że mu te wszystkie leki pomagają i jest lepiej. Potem biegałam za kredytem męża na opryski.
A teraz wróciłam z wizyty od gina (na NFZ) podobno szyjka jest OK, mały nadal główką w dół, wagi mi nie podał ale mówił że wedłóg główki będzie duży bo już ma ponad 9 cm. za tydzień wizyta prywatna to dowiem się ciekawszych rzeczy.

A u mnie też pokazała się ciążowa skleroza albo roztargnienie. Mąż dziś szedł do pracy na 14, teściowa wyszła rano, a ja wychodziłam przed mężem i oczywiście nie wzięłam kluczy do domu. Pokapowałam się że nie będę miała jak wejść do domu jak pojechałam do rodziców i nie miałam sobie czym drzwi otworzyć. Miałam tam zostać aż mąż wróci z pracy ale jak napisałam mu że nie mam kluczy to kazał mi przyjechać do siebie do pracy po klucze i pojechałam, czego teraz żałuje, a to dlatego że teściowa też nie wzięła kluczy i musiała siedzieć przed drzwiami :) szkoada że tylko godzine tyak siedziała, bo wróciłam :(
hehhehehe dobre z ta teściową;-):-D:-) i gratki za wieści wizytowe

Już wróciłam z wizyty no i wszystko w porządalu szyjka dalej 2.5cm czyli nic się nie skraca od 22 tyg powiedział że teraz to już z górki jak wytrzymała tygodnie w których jest najbardziej obciążona to teraz jeszcze troszke wytrzyma troche żelazo spadło ale to norma musze sobie troche żelazowych tabletek połykać no i następna wizyta znów za dwa tyg.:-)
kajkapol-mnie też zaczeła boleć kość łonowa z tydzień temu a w poprzednich ciążach też tego nie miałam czasem aż niemogłam wstać i dziś zapytałam o to lekarza powiedział że to normalne kości już się rozchodzą do porodu:tak:
także gratuluje dobrych wieści:tak::-)
Kochana, oczywiście, że nie jestem :)) Pisz śmiało i nie tylko ze szpitala :)

Mąż wrócił szybciej z pracy, więc zmienimy kolejność :) wpierw idziemy na usg a potem robimy obiadek :)
Na usg mam być w szpitalu 14-17 więc akurat, dziś mam się zgłosić na położniczej izbie przyjęć więc sobie nieco popatrzę na to jak tam jest :)
i jak po wizycie? udało się podglądanie:-)
Hej dziewczyny melduje sie po wizycie a wiec lekarz daje mi 2-3 tyg i mowi ze rodzimy szyjka na wykończeniu mięciutka rozwarta na 2 cm mała waży juz 2,5 kg wiec spora za 3 tyg nastepna wizyta:) jesli dotrzymam :-D:-D:-D :-Dtakze napewno zostanę majówką:tak::tak::tak: ale pozostane z Wami do konca:) lekarz sie dzwił ze nie urodzilam prezez ten miesiac z taką szyjka pytal sie czy chce do szpitala ale ja twardo ze nie dopiero na poród hi hi a co tam bede lezec małej juz nic nie grozi wiec pocieszam sie ze za 2-3 tyg beda ja moze miała juz w ramionach:tak::tak::tak:

doczytam wieczorkiem co u was a teraz dzwonie do mojej mamy bo czeka z więsciami;-);-);-);-)
hmmm jakieś lajtowe podejście ten lekarz ma, 2-3 tyg i rodzimy....:-):-):-) och teraz to już niewiele zostanie i szybko zleci
paula-z tymi szyjkami to nigdy nic nie wiadomo pamiętam jak w pierwszej ciąży byłam u gina 5 tyg przed porodem i on mówi do mnie to na następną wizyte nie zapisuje bo już lada chwila rodzimy ja się pytam lada chwila to znaczy kiedy a on nawet dziś góra tydzień no i tak sobie pochodziłam jeszcze w ciąży do 40 tyg i urodziłam dzień przed terminem:-D
ja miałam w pierwszej ciąży dokładnie tak samo:-):-):-)
ewuś kochana wytrzymajcie jeszcze troszkę, trzymam gorąco kciuki za całą waszą trójeczkę
olimpia to zdaje się odzywała po raz ostatni w okolicach świat, ale nie przypominam sobie żeby coś wspominała że zniknie na jakiś czas, mam nadzieję że u nich wszystko dobrze i z Jędrzejkiem oczywiście też

wiecie że teraz to juz maj prawie i jak zaczną się pierwsze z nas rozpakowywać to juz naprawdę szybciutko zleci, chociaż co niektórym te ostatnie tygodnie bardzo się dłużą

a ja już zmykam bo nawet nie mam siły siedzieć przy lapku
kolorowych snów robaczki:-)
 
:-)Chetnie podeslalabym Wam sloneczko ( u mnie zawsze na odwrot niz u Was ) ale juz swieci ksiezyc :)

Ewa na urodziny dla mojego 4 latka sprawdzily sie po pierwsze klocki lego jest fanem do tej pory i 3 razy dziennie slysze ze chcialby miec wszytskie zestawy, po drugie gra on dostal akurat piranie atakuja , ucieszyl by sie tez z torow albo wyrzutni hot wheels, ciastoliny najlepiej w zestawie typu osmiornica np, piaskoliny tyle ze ja sie z niej nie ciesze:angry: puzzli.


Gratuluje udanych wizyt a skrocone szyjki niech sie trzymaja :)



Co do golenia to ja z Olem zostawilam to na koniec i efekt byl taki ze jak sie zaczelo dumalam po prysznicem jak bardzo sie wygolic i doszlam do wniosku ze zrobia to w szpitalu ale tego nie zrobili nie ma nakazu a ja nie zdazylam poprosic. Teraz podobnie jak Zdec moge sie jeszcze golic sama. Do kibelka wstaje w nocy tylko raz ale budze sie za kazdym razem jak chce zmienic pozycje zasypiam od razu spowrotem , odwracanie sie nie sprawia mi problemu wiec nie wiem po co ta pobudka


Foteliki byly jeszcze wczoraj omawiane my mamy maxi cosi, nastepny romero a jeszcze kolejny to casual play. Moj Maz ma hopla i przy ostatnim uparl sie na fotelik chyba firmy recaro o ile sie nie myle podobno robia fotele do formuly 1 ale cena tego ktory wybral byla porazajaca

Mam pytanie czy ktorejs z Was pojawily sie albo wrocily mdlosci ?? ja mam powtorke z poprzedniej ciazy na poczatku nic raj na ziemi a na koniec mdlosci i zastanawiam sie czy to ja jestem taka felerna czy komus jeszcze tez sie to zdaza
 
Ostatnia edycja:
:-)Chetnie podeslalabym Wam sloneczko ( u mnie zawsze na odwrot niz u Was ) ale juz swieci ksiezyc :)

Ewa na urodziny dla mojego 4 latka sprawdzily sie po pierwsze klocki lego jest fanem do tej pory i 3 razy dziennie slysze ze chcialby miec wszytskie zestawy, po drugie gra on dostal akurat piranie atakuja , ucieszyl by sie tez z torow albo wyrzutni hot wheels, ciastoliny najlepiej w zestawie typu osmiornica np, piaskoliny tyle ze ja sie z niej nie ciesze:angry: puzzli.


Gratuluje udanych wizyt a skrocone szyjki niech sie trzymaja :)



Co do golenia to ja z Olem zostawilam to na koniec i efekt byl taki ze jak sie zaczelo dumalam po prysznicem jak bardzo sie wygolic i doszlam do wniosku ze zrobia to w szpitalu ale tego nie zrobili nie ma nakazu a ja nie zdazylam poprosic. Teraz podobnie jak Zdec moge sie jeszcze golic sama. Do kibelka wstaje w nocy tylko raz ale budze sie za kazdym razem jak chce zmienic pozycje zasypiam od razu spowrotem , odwracanie sie nie sprawia mi problemu wiec nie wiem po co ta pobudka


Foteliki byly jeszcze wczoraj omawiane my mamy maxi cosi, nastepny romero a jeszcze kolejny to casual play. Moj Maz ma hopla i przy ostatnim uparl sie na fotelik chyba firmy recaro o ile sie nie myle podobno robia fotele do formuly 1 ale cena tego ktory wybral byla porazajaca

Mam pytanie czy ktorejs z Was pojawily sie albo wrocily mdlosci ?? ja mam powtorke z poprzedniej ciazy na poczatku nic raj na ziemi a na koniec mdlosci i zastanawiam sie czy to ja jestem taka felerna czy komus jeszcze tez sie to zdaza

Kochana powiem ci ze ja tez zauwazylam ze od czasu do czasu mi jest niedobrze;/ i zastanawialam sie czy to normalne..hihi i jak widzie i czytalam ze to normalne:) wiec spokojnie kochana.
 
Witajcie Kochane!
Dziękuję za pamięć i troskę, szczególnie Koriander i Lencji
Ostatnio miałam bardzo intensywne dni w pracy, recitale dyplomowe uczniów, wyjazdowe konkursy, kursy i trudno było znaleźć choć chwilę dla siebie.... Ale tak jak napisała Lencja, właśnie poszłam na zwolnienie, więc myślę, że znów będę tu z Wami pisać na bieżąco :tak:
CHociaż w domu wynajduję całe mnóstwo rzeczy do zrobienia- właśnie zabraliśmy się z mężem za malowanie.... pewnie z tydzień zejdzie na ten mały remoncik....

Dziś miałam wizytę i pierwsze USG od bardzo bardzo dawna. Małgosia ma się dobrze, waży 2300, wg wagi termin przesuwa się o ponad tydzień do przodu... Niezły pulpecik rośnie :-) Szyjka ok, mała ułożona już główką na dół, ale jeszcze nie nisko :-)


Życzę miłości i wielu szczęśliwych chwil naszym młodym mężatkom
Cieplutko myślę zwłaszcza o Ewuś, liliti i Adze78- trzymajcie się dziewczynki
Powodzonka i cierpliwości dla wszystkich innych leżących i tych jeszcze stojących :-)
A od jutra obiecuję znów być z Wami :tak:
Buźka
 
reklama
Miałam tam zostać aż mąż wróci z pracy ale jak napisałam mu że nie mam kluczy to kazał mi przyjechać do siebie do pracy po klucze i pojechałam, czego teraz żałuje, a to dlatego że teściowa też nie wzięła kluczy i musiała siedzieć przed drzwiami :) szkoada że tylko godzine tyak siedziała, bo wróciłam :(

ehehehe omg :D ten post po prostu wymiata, końcówka jest rozbrajająca :D
 
Do góry