reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

Czesc dziewczynki :-)
U mnie pogoda jest okropna...jak tu funkcjonowac kiedy slonca nie ma juz drugi tydzien:confused: :wściekła/y: i to nie pada,ale jest szaro,buro i ponuro...nic sie nie chce...a tu trzeba myslec od samego rana co ugotowac znowu ,juz mam dosyc tego gotowania,i tego naszego remontu i wszystkiego.Znowu wstalam lewa noga :/
Pozniej musze pojsc po zakupy dla malej,kaszki,sloiczki itp ;-)
Od razu mi sie humor poprawia na mysl,ze mam jakis cel by sie ubrac,makijaza rzucic i wyjsc z domu hehehe:-D
 
reklama
ale tu dzisiaj postow??kiedy wy to napisalyscie??poczytalam,ale nie mam sily odpisac,caly dzien dzisiaj cos robie,wszystko w biegu..i nadodatek,syn mi sie rozlozyl..do poludnia bylo o k,a teraz juz wykapany,nasmarowany i po syropkach spi.zobaczymy jak bedzie z nim jutro.do szkoly oczywiscie go nie puszcze,moj P.ma jutro wolne to z nim zostanie,bo ja mam do poludnia' biegany dzien'a we wtorek to jeszcze zobacze.nie wiem,co z nim moze byc,mam nadziej,ze to tylko jakis jednodniowy wirus.

Madlen dużo zdrówka dla Hubercika.


mamcia10-jak tam,wyszly?Ja wiecznie wymyslam jakies diety,wiec nie pieke,nie kupuje!Bo inaczej sama wszystko potem wyzeram.

ewa ja od stycznia jestem na diecie ale mam ją tak fajnie pomyślana że po 10 dniach diety mogę zrobić nawet 3 dni przerwy. I na te wolne dni zawsze planuję coś pysznościowego żeby potem mnie nic nie kusiło. W moim przypadku jest to bardzo skuteczne bo pogoniłam już 15 kg:tak::tak::tak::-)

kokusia31-jak Ty to robisz,ze mozesz zacytowac kilka postow w jednej odp.?Niestety taka malo techniczna jestem i potem wychodzi,ze post pod postem pisze
To bardzo proste jest. Pod każdym postem masz traki pasek ze znaczkami i jest tam taki cudzysłów w chmurce i plusik. Naciskasz na to. Plusik zamienia się w ptaszka. Potem na dole strony klikasz w "odpowiedz na ten temat" i w okienku do odpowiedzi pojawiają Ci się wszystkie zaznaczone cytaty:tak::tak:. Musisz tylko uważać żeby nie skasować tych prostokątnych nawiasów przy QUOTE:-)
 
hej dziewczyny ja wrocilam z pracy (pracuje tylko 2 godz. dziennie) teraz pije cherbatke z cytryna bo kawka juz rano byla wypita :) Co do bezow to wyszly nawet w miare, troche za bardzo klejace w srodku ale to i tak nie przeszkodzilo mi zeby zjesc je wszystkie :-p U nas pogoda narazie zapowada sie dobrze, malemu kaszel przechodzi i puszcze go normalnie do szkoly :-) bede miala chwile dla siebie :) Pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
 
Dzien dobry o pieknym ranku.Wiecie,jak to milo,gdy wstajesz,a za oknem cudne slonce!Tu mamy tak go malo,ze ciesze sie z kazdej slonecznej chwilki.
kokusia31-wielkie dzieki,mam nadzieje,ze to opanuje.Powiedz prosze,co to zadieta?
mamcia10-gratuluje zdolnosci bezowych,mi nigdy nie wyszly.Fajnie,ze maly juz w formie.
Moje male dziecie wlasnie usnelo,bo w nocy zrobil sobie tak bez wiekszego powodu, przerwe w snie od 3.30 do 5.Wasze brzdace tez tak maja?Czeka mnie dzis wyprawa po buty o rozmiarze 47 dla starszego dziecia.Jutro ma cos ala polska studniowka,ale do tej pory nie pomyslal o obuwiu!!!Boze,to prawda,ze male dziecko problem,ale duze....
Zycze milego dnia.
 
hej dziewczyny ja wrocilam z pracy (pracuje tylko 2 godz. dziennie) teraz pije cherbatke z cytryna bo kawka juz rano byla wypita :) Co do bezow to wyszly nawet w miare, troche za bardzo klejace w srodku ale to i tak nie przeszkodzilo mi zeby zjesc je wszystkie :-p U nas pogoda narazie zapowada sie dobrze, malemu kaszel przechodzi i puszcze go normalnie do szkoly :-) bede miala chwile dla siebie :) Pozdrawiam i zycze milego dnia :-)

mamcia super że Kacper już zdrowszy
Dzien dobry o pieknym ranku.Wiecie,jak to milo,gdy wstajesz,a za oknem cudne slonce!Tu mamy tak go malo,ze ciesze sie z kazdej slonecznej chwilki.
kokusia31-wielkie dzieki,mam nadzieje,ze to opanuje.Powiedz prosze,co to zadieta?
mamcia10-gratuluje zdolnosci bezowych,mi nigdy nie wyszly.Fajnie,ze maly juz w formie.
Moje male dziecie wlasnie usnelo,bo w nocy zrobil sobie tak bez wiekszego powodu, przerwe w snie od 3.30 do 5.Wasze brzdace tez tak maja?Czeka mnie dzis wyprawa po buty o rozmiarze 47 dla starszego dziecia.Jutro ma cos ala polska studniowka,ale do tej pory nie pomyslal o obuwiu!!!Boze,to prawda,ze male dziecko problem,ale duze....
Zycze milego dnia.

Ewa podaj mi maila to Ci ją prześlę.

Co do pobudek nocnych to z Martyną miałam bardzo częste a z Natalką się wycwaniłam i mała do tej pory jeszcze śpi z nami. To znaczy zasypia w łóżeczku ale koło północy przychodzi do nas. Ale ja dzięki temu nie wiem co to znaczy nie przespana noc. Nawet jak zęby jej wychodzą to się tylko trochę pokręci, napije wody i kima dalej.

Dziewczyny podeślijcie trochę słoneczka bo u nas pogoda iście listopadowa. Nawet w piecu teściu napalił bo zimno w domku
 
a ja sie tylko przywitam zwami i juz uciekam..mlody ma angine,gardlo zawalone jak jasna ch....a!!! bylam z nim dzisiaj rano u lekarza,dostal antybiotyk..nie mam sily na pisanie,cala noc nie spalam,bo mi jeczal i wymiotowal,teraz tez marudzi wiec musze do niego isc i z nim lezec,wtedy sie troche uspokaja..a mezus dzisiaj wolne,ale juz ma zaplanowane jakies zajecia..zadna nowosc,,jak wroci to mnie troche wyreczy i on posiedzi z malym,bo ja musze sie troszke zdrzemnac,cala nic nie zmruzylam oka..jak tylko mojemu dziecku sie poprawi to zajrze do was i popisze wiecej,, ana razie sorki,ale literki mi uciekaja,,no i Hubcio zgory mnie wola,trza isc do niego.

na razie dziewczyny,papa :))
 
a ja sie tylko przywitam zwami i juz uciekam..mlody ma angine,gardlo zawalone jak jasna ch....a!!! bylam z nim dzisiaj rano u lekarza,dostal antybiotyk..nie mam sily na pisanie,cala noc nie spalam,bo mi jeczal i wymiotowal,teraz tez marudzi wiec musze do niego isc i z nim lezec,wtedy sie troche uspokaja..a mezus dzisiaj wolne,ale juz ma zaplanowane jakies zajecia..zadna nowosc,,jak wroci to mnie troche wyreczy i on posiedzi z malym,bo ja musze sie troszke zdrzemnac,cala nic nie zmruzylam oka..jak tylko mojemu dziecku sie poprawi to zajrze do was i popisze wiecej,, ana razie sorki,ale literki mi uciekaja,,no i Hubcio zgory mnie wola,trza isc do niego.

na razie dziewczyny,papa :))
madlen79-glowa go gory,bedzie dobrze.buziaki
 
a ja sie tylko przywitam zwami i juz uciekam..mlody ma angine,gardlo zawalone jak jasna ch....a!!! bylam z nim dzisiaj rano u lekarza,dostal antybiotyk..nie mam sily na pisanie,cala noc nie spalam,bo mi jeczal i wymiotowal,teraz tez marudzi wiec musze do niego isc i z nim lezec,wtedy sie troche uspokaja..a mezus dzisiaj wolne,ale juz ma zaplanowane jakies zajecia..zadna nowosc,,jak wroci to mnie troche wyreczy i on posiedzi z malym,bo ja musze sie troszke zdrzemnac,cala nic nie zmruzylam oka..jak tylko mojemu dziecku sie poprawi to zajrze do was i popisze wiecej,, ana razie sorki,ale literki mi uciekaja,,no i Hubcio zgory mnie wola,trza isc do niego.

na razie dziewczyny,papa :))

Biedny synus :( dzieci jak choruja to strasznie sie umecza rodzice oczywiscie tez, trzymam kciuki ze jutro juz bedzie lepiej :). U mnie pogoda piekna wlasnie robie obiadek i troche opalam sie na ogrodku :) Moj K poszedl po malego do szkoly to skorzystalam z kompa :) Pozdrawiam dziewczyny :) i zycze milaego dnia spadam dokonczyc jedzonko bo chlopaki wroca glodni...
 
Witam dziewczyny!
Mam nadzieję, że będę mogla od czasu do czasu poklikać z wami. Ja też obecnie, nie mam przyjaciółki ani nawet bliskiej koleżanki. W sumie odkąd po ślubie przeprowadziłam się do mojego M, to nie mam nikogo "do pogadania". Co prawda mieszkam tu już 7 lat, ale jestem raczej typem samotnika i tak jakoś wyszło. Na szczęście pracuję i chociaż w pracy udaje mi się czasem pogadać z jakąś koleżanką. Nawet z jedną kobitką udało mi się złapać kontakt, ale musiała iść na wychowawcze :sad: ( miała do wyboru wychowawcze albo zwolnienie), może jednak będziemy się czasem odwiedzać.
A tak mam nadzieję, że tutaj będę mogła pogadać o różnych babskich sprawach i po prostu czasem się wyżalić. PA!
 
reklama
Witam dziewczyny!
Mam nadzieję, że będę mogla od czasu do czasu poklikać z wami. Ja też obecnie, nie mam przyjaciółki ani nawet bliskiej koleżanki. W sumie odkąd po ślubie przeprowadziłam się do mojego M, to nie mam nikogo "do pogadania". Co prawda mieszkam tu już 7 lat, ale jestem raczej typem samotnika i tak jakoś wyszło. Na szczęście pracuję i chociaż w pracy udaje mi się czasem pogadać z jakąś koleżanką. Nawet z jedną kobitką udało mi się złapać kontakt, ale musiała iść na wychowawcze :sad: ( miała do wyboru wychowawcze albo zwolnienie), może jednak będziemy się czasem odwiedzać.
A tak mam nadzieję, że tutaj będę mogła pogadać o różnych babskich sprawach i po prostu czasem się wyżalić. PA!

Witaj Edysiek :) zapraszam do nas :) Pozdrawiam
 
Do góry