reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ale mało naskrobałyście :szok::szok::szok::szok::szok: no ale mnie ostatnio też mało więc wybaczam :-D:-D:-D:-D:-D

Oliwka usypia tzn próbuje usnąć :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

była dzis w przedszkolu na zajęciah integracyjnych ,jutro tez idzie,zadowolona na maksa,uśmiechnieta.

dzis rano jak wstała to biegała w kółko po pokoju i śpiewała sobie" jestem przedszkolaczek ide do przedszkola!!!!!!!!!" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a z placu zabaw to przyszła czarna,ja nie wiem co ona tam z M robiła jakby z komina wyszła :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D od razu musiałąm ja wrzucic do wanny :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


cos mnie ugryzło w kostke u nogi i strasznie swędzi i mam cała kostke spuchniętą :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


a tak w ogóle to nie moge się już doczekac do wyjazdu nad morze.ja chcę już :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
strunia szok czemu:-Dmyslałaś ze to ja jestem ta kolezanka tylko fotki nie pasują:-D:-D:-D szkoda ze tak zadko zagladasz do rzeszowa ale faktycznie jakby nie było to z warszawy troche kilosów jest:-):tak::tak::tak:

Julia faktycznie dawno cie nie było :tak::tak:

Beata no to nadal ciche dni :baffled:mam nadzieje ze do urlopu sie pogodzicie:confused::confused:

Lidka nie no nastepna zawzieta:shocked2: co te chłopy wyrabiają troche słoneczka i im palma odbija :-Dmam nadzieje ze mojemu nic nie odbije:-D:-D:-D

Agnes super ze laska zadowolona wróciła no i jak wyglada po powrocie jak kominiarz to znaczy ze zabawa była udana:-):-):-) a tatus tez taki czarny wrócił:cool2::cool2::cool2:


Ja porobiłam pranie i poszczepiłam sobie bukszpana ale nie wiem czy sie przyjmnie ale co tam spróbowac zawsze mozna a jak nie to u tatusia na ogrodzie juz w miare duze rosna to pojade i sobie wykopie powiem mu ze ma za dużo :-D:-D:-Di trzeba przeżedzić:-D:-D:-D
Cholera ide po renni bo czuje ze zgaga idzie wielkimi krokami pewnie po czeresniach bo sie złakomiłam dzisiaj i zjadłam dosc sporo ale co tam odkad mam renni to sie nie przejmuje:-):-):-)
 
Witam wieczornie.
Agnes gratulacje szybkiej aklimatyzacji w przedszkolu.
Witam nową mamę wśród nas.
Dopóki pamiętam .
Wszystkim Piotrkom i Piotrusiom wszystkiego NAJLEPSZEGO !!!
Lidka dobrze,że z chłopcami w poradni wszystko oki.
Chodzić zawsze zdążą.

Więcej nie czytałam ,bo czasu brak.
Wrzucam Wam kochane występ Klaudii z Buffo.
Kto ją odnajdzie :confused::confused::-D:-D:-D
Miłego oglądania.
[video=youtube;oZiK1VUvQ3g]http://www.youtube.com/watch?v=oZiK1VUvQ3g[/video]
 
Witam jako pierwsza hehe :-D już nie śpię od 6, przez to słońce w pokoje :dry: i tak codziennie, ja się nigdy nie przyzwyczaję :sorry2: wczoraj do M przez cały dzień powiedziałam tylko trzy słowa :tak: a on myśli że jak powiedziałam że się do niego nie mam ochoty odzywać to on też się nie odzywa :dry: faceci są faktycznie z marsa ale chyba z całkiem innej galaktyki ;-) Kuba jeszcze śpi, na zakupy muszę iść bo chlebek się skończył, jakiś owoc by się przydał a tak mi się nie chce ubierać, malować i głowę umyć :baffled: leń na całego. Chociaż dzisiaj słoneczko daje ale chłodniej jest, bynajmniej na razie :tak:
Iwcik urlop ma od dzisiaj jak wróci z pracy, ja czekam na magiczne słowo ale prędzej usłyszę abrakadabra niż przepraszam :dry:
As występ super :tak: ale nie mogłam jej znaleść :-D
Ania jednak usunęłaś konto. Ja się jeszcze zastanawiam :tak:
Aga super że Oliwka zadowolona z przedszkola :-) ja bym Kubę wysłała i poszła do roboty ale powiedziałam sobie że najpierw go nauczę korzystać z nocnika ale mu to idzie jak krew z nosa. Wydaje mi się że on jeszcze nie umie tego kontrolować, bo sika tam gdzie stoi :no: idę coś zjeść zajrzę potem :tak:
 
dzien dobry mamuski!!!!
a co tu takie pustki:szok::szok::-(
moje dzieci spia,krystian cos tak wycina i klei a ja głowe umyłam i z kawka zasiadłam przed kąpem.
obiad mam z wczoraj wiec mam luz,pogoda jest piekna,słoneczko swieci i jest goraco-uwielbiam taka pogode.:tak:

miłego dnia:-)

ania-gdzie ty byłas jak cie nie bylo;-)

as-a ja nie znalazlam twojej klaudi:no::-:)zawstydzona/y:
 
hej laski

ale upał cholera normalnie moje nogi niewyrabiaja na takim cieple trzeba turlnąć sie do apteki po zel chłodzacy do nóg bo bez niego bedzie cieżko:-:)-:)-(
no i do biedronki po zakupy a tak mi sie nie chce ze szok.....buuuu

Dzisiaj pan dostarczył prezent dla mojego syna na urodzinki no i sie usmiałam bo oczywiscie tatus pierwszy tak wariował na qadzie az paliwa brakło i sie zdziwił bo stwierdzil ze popsuł :-D:-D:-Da ja mu ga:-Ddam ze moze paliwa brakło co ....przeciez wiadomo ze w sklepie nie naleja ci nie wiadomo ile tylko tyle co zeby sprawdzic czy pali :-D:-D:-Dno i faktycznie dolal i wszystko jest git dziecko jak wróci w piatek z wakacji to bedzie przeszczesliwe jego własne czarne BMW :-D:-Dbo tak ten quad sie nazywa:tak::tak::tak:


Beatko lepsze abrakadabra niz nic :):):)heeeeeeee
 
iwcik - zasugerowałam się imieniem (iwcik - iwona) tym że masz synka Maksymiliana i jesteś w ciąży - tak przynajmniej wynika z Twojego suwaczka no i z rzeszowa, wszystko by się zgadzało

U nas upalnie - za upalnie :cool2:.
Mama Helenki - bywasz czasami na placu zabaw przy podskarbińskiej/grochowskiej, bo ja tam czasami zjeżdzam z dzieciakami
 
reklama
Do góry