reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam tak gorąco a mój brzdąc ma katar, taki wodnisty a kicha strasznie nie wiem czy to zwykły katar czy alergia byliśmy wczoraj w parku a tam lipy kwitną. Może zajrzymy do pediatry zobaczymy co powie co mu idą zęby to się przeziębia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie cieplutko!!!
ale ciszaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! łoł jeszcze tak nie było tu nigdy....
Witam tak gorąco a mój brzdąc ma katar, taki wodnisty a kicha strasznie nie wiem czy to zwykły katar czy alergia byliśmy wczoraj w parku a tam lipy kwitną. Może zajrzymy do pediatry zobaczymy co powie co mu idą zęby to się przeziębia.
a moze to faktycznie przeziebinie skoro piszesz ze jak ida zabki to katarek zawsze... oby to nie byla alergia,trzymam kciukaski:)
 
czesc Dziewczyny:) nie bylo mnie tu wczoraj, a prawie nic do nadrabiania! No, ale pogoda ladna, to pewnie dlatego:) Musze sie Wam pochwalic, ze Franek zmienil bryke:) nie kupilam jednak tego peg perego, bo jak go zobaczylam na zywo, to sie rozczarowalam....okazal sie byc waski i klekoczacy. Zdecydowalismy sie w koncu na maclarena i jak na razie jestm tym wozkiem bardzo podjarana:p
 
czesc Dziewczyny:) nie bylo mnie tu wczoraj, a prawie nic do nadrabiania! No, ale pogoda ladna, to pewnie dlatego:) Musze sie Wam pochwalic, ze Franek zmienil bryke:) nie kupilam jednak tego peg perego, bo jak go zobaczylam na zywo, to sie rozczarowalam....okazal sie byc waski i klekoczacy. Zdecydowalismy sie w koncu na maclarena i jak na razie jestm tym wozkiem bardzo podjarana:p
daj link:)
 
reklama
Do góry