reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Dzieki dziewczynki:-)
Było milutko,musimy koniecznie powtórzyc nie zapomnijcie jutro przyjechac na śniadanko.:tak:
A dziewczyny co nie przyjechały niech żałuja,bo jest czego:rofl2:
 
reklama
Nie:no: myślimy czasem o tym ale zawsze są ważniejsze potrzeby.

Spotkanko bardzo fajne, było miło. Koniecznie trzeba to powtórzyć tylko w większym gronie.:-D

Która robiła te jajka bo były bardzo dobre, chcę przepis.

Pytam bo wczoraj na radiu dziewczyna tłumaczyła objazd tego wypadku i miała bardzo podobny głos do Twojego.

A jajka robiła Marzenka
 
Czesc dziewczyny!
Spotkanie było milutkie mam nadzieje ze nie nasze ostatnie :-)

Dzieciaczki przesłodkie :-) Kokusia Natalka z tymi dwoma kucyczkami i cudownymi ciemnymi oczkami poprostu sliczna
No a Alanek to niezły przystojniak tylko wycałować :-):-)
Agapa twoje starsze córy bardzo grzeczne a Majka wrecz oaza spokoju -ładna synowa mi rosnie choc Bartek ma konkurenta Alana który juz zaczął podrywac na całysy :-) ale jeszcze troche i Bartek udezy w amory :-):-)
 
Czesc dziewczyny!
Spotkanie było milutkie mam nadzieje ze nie nasze ostatnie :-)

Dzieciaczki przesłodkie :-) Kokusia Natalka z tymi dwoma kucyczkami i cudownymi ciemnymi oczkami poprostu sliczna
No a Alanek to niezły przystojniak tylko wycałować :-):-)
Agapa twoje starsze córy bardzo grzeczne a Majka wrecz oaza spokoju -ładna synowa mi rosnie choc Bartek ma konkurenta Alana który juz zaczął podrywac na całysy :-) ale jeszcze troche i Bartek udezy w amory :-):-)
Ale mi zięciowie rosną. Jak Bartuś podrośnie to będzie walczył o Maję:-D Pożyjemy zobaczymy.
Kochana ty mi tu dawaj przepisy na te jajka i na sałatkę:-D
 
Czesc dziewczynki!
Dzis stwierdziłam ze jestem uzależniona od neta i od BB. Miałam zamiar dzis nawet kompa nie włanczac ale jakos nie mogłam wytrzymac :-( bo mam full prania bo wrescie po ponad tygodniowej awari mam sprawna pralke a Bartek puste pułki w komodzie z ciuszkami :-(
No dobra tylko napisze przepisy a pozniej biore sie za robote :-(

Jajka faszerowane:
ok 35 dkg pieczarek
10 jajek gotowanych na twardo
cebula
pół peczka koperku
majonez
sol, pieprz
cebulke pokroic i zeszklic dodac drobno posiekane pieczarki i smazyc do całkowitego odparowania wody. Jak wystygnie dodac posiekany koperek i żołtka (posiekne lub rozgniecione widelcem -jak tak robie z lenistwa:-))ale nie ze wszystkich jajek z połowy o tego majonez i przyprawic:-)

sałatka:
torebka tortellini
50 dkg mortadeli
peczek koperku
5-6 pomidorów(zalezy od wielkosci)
1 spora cebula
mały yogurt naturalny
3 łyżki majonezu
2 ząbki czosnku
Tortelini ugotowac wg przepisu na opakowaniu, cebule, mortadele koperek i pomidory -pokroic. yogurt zmieszac z majonezem i przecisnietym czosnkiem i odstaic choc na 30 min a pozniej zalac tym sałatke:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:-)
My wczoraj nie bylismy w zoo i wogóle nie wychodzilismy,ogladalismy cały dzien powtórki programów,a ze w tygodniu sie nie oglada to przez niedziele mamy cały dzien najlepszych programów i seriali:-)Ta pogoda co miała byc wczoraj jest dopiero dzisiaj wiec wyjazdy sobie darowalismy,nie chciałam dzieciaka bardziej dorobic.
Po jogurciku nic mu sie narazie nie dzieje:-)chyba mamy to w koncu za soba:tak:
Agatko skusiłam sie i próbowałam twojego ciasta,jest pyszne,w wolnej chwili wstaw przepis,jak juz bede wszystkożerna to musze koniecznie zrobic:tak:
Marzenka ja zawsze do jajek dawałam szczypior,musze koniecznie kiedys spróbowac z koperkiem jak tak smakowały:tak:
Ide spróbowac go uśpic:confused2:
-----------------------------------------------------

No i juz sie udło,moje dziecko szybciutko padło:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć!

bardzo żałuję ,że mnie nie było na spotkaniu!!!!
później Was poczytam, bo moja tak marudzi ,że zaraz oszaleje.

dziś mamy urodziny więc jak któraś ma ochotę zapraszam na ciasto :)
 
Do góry