reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
ja caly czas sie zastanawiam jak technicznie na te diete przejsc. po pierwsze: nie moge jesc mleka i jogurtow, bo mam od razu odruch wymiotny - zadna alergia, nic takiego, po prostu tak mam :( juz jak mnie mama od cycka odstawila to nigdy krowiego mleka do ust nie wzielam... brrr z jogurtami podobnie :( no to co ja jesc bede te pierwsze 5 dni?
no a druga sprawa to jak to w pracy rozwiazac. bede o 20 wracac zmachana do domu i gotowac na caly nastepny dzien? troche meczace...
ta faza z warzywami wydaje si ebyc do przejscia ale proteinowa bez mleka i jogurtu nie wiem jak. ja generalnie jem male porcje ale czesto doyc, wiec taki jogurt bylby pewnie dobrym zapychaczem glodu a tak co... plasterek szynki z indyka? :( musze przepisy poprzegladac i zobaczyc co tam dla mnie jest,
inne problemy sa zgola jezykowa - olej parafinowy i inne otreby po francusku - ktos wie? :) translate.google pojdzie w ruch! :)
no i na koniec przeraza mnie gotowanie dwoch obiadow - jeden dla mnie, jeden dla P...

dziewczyny a czy jednoczesnie z dieta cwiczycie? ja znam 3 bardzo otyle panie, ktore dzieki tej diecie schudly szybko i bardzo ale za to maja problem zwisajacej skory... - wyglada gorzej niz tluszcz. chyba bede pol drogi z pracy przechodzic na peichotke po prostu. zawsze cos...

mam nadzieje, ze wkrotce odwaze sie do was dolaczyc!

buzka
 
Ja dzisiaj pierwszy dzien....zobacyzmy jak pojdzie....do tej pory udawalo mi sie wytrzymac caly tydzien, przychodzil wekend i wszytsko diabli brali....mam nadzieje ze tym razem sie uda i bedzie dobrze....5 kg to moje minimum








 
LKASIA- czesc i powodzenia!!!! bedzie dobrze,tylko trzymaj sie nas:)) choc my czasem tez grzeszymy.... ;)))

LOREE- jak tam z synkiem???
LILITH- a TY GDZIE BABECZKO ????
MACKU,WIKULA,BAFINKA,MUSIA- helloo.

a moja waga znowu stoi...ale to nic ,nie poddam sie :))
 
Dziewczynki, nadrobię Was w miarę możliwości. My już po roczku i uwaga! Nie złamałam się!!!:-) Za to usłyszałam mnóstwo komplementów o tym jak schudłam;-) Nawet poradziłam sobie jak poszliśmy do pizzy hut. Zamówiłam sobie bar sałatkowy bo od wczoraj mam warzywka;-) Było super! Rodzina już wczoraj pojechała. Zaraz zmykamy na spacer bo pogoda cudna za oknem. Wczoraj był roczek Mai, a dziś urodziny Tomasza;-) Pozdrawiam serdecznie:-)
 
BAFINKA- buuuuuuuu,niedobra waga ...:)mam nadzieje,ze po proteinkach pojdzie w dol,ja tez sie szarpie bo jestem 5 dni przed @ i zaraz sie zacznie -waga pojdzie w gore bo sie woda zacznie zatrzymywac -wrrrr,ale dobra,zaraz po @ znowu zleci :))

BOOZQOWA- nooo kochana-szacuneczek:))) fajnie,ze dalas rade a w pizza h.sa dobre salatki wiec glodna nie bylas :)))
ukochać Maje :)
 
reklama
Do góry