reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam wczoraj odebrałam wyniki i w moczu wsio OK leukocyty tylko 1-3 to chyba w miarę i obecność kwasu askorbinowego, posiew w piątek powinien być.
no to super :-)

ooo prowazdasz Stasia do żłobka:D i jak sie tam czuje?
a co mial z oczkami?
wiesz co małe zapalenie spojówek bo leciała ropka ale mineło i bylismy u lekrza skontrolowac jeszcze i juz ok;
a co do złobka tak chodzi od 1 wrzesnia, wydaje mi sie ze podoba mu sie przychodzi uśmiechnięty on ogolenie idzie do wszystkich wiec niema problemu z zaklimatyzcja, niechce jesc obiadków i zjada w domku a reszta ok, spi ladnie i ok:-)
 
reklama
Witam:)
Ja dzis pierwsza tutaj:)
Julcia jak zwykle o 5 wstala:(
o 3:20 juz sie obudzila po raz pierwszy ale dala rade zasnac i do tej 5 dociagnac.
Ja w kazdej wolnej chwili spie...

no wcale się nie dziwię, że śpisz ile możesz :-)
Chcesz się zamienić? Mój śpi długo ;-)

Witam :) To fajnie, że jakoś sobie radzisz ze spaniem przy Julce :)
Ja też sobie wczoraj obiecałam, że zero słodkiego i co ... na noc mnie wzięło i zjadłam kostkę czekolady i 3 kukułki :/. Od wczoraj mocno boli mnie jedna pierś, mam taką gulę jak dotykam to mnie rwie, daję małej do picia tą pierś ona ciągnie a gula nie schodzi. Czy to może być zapalenie piersi ? Cholercia ... już sama nie wiem.

lepiej niech Cię lekarz oglądnie :tak: Jak są jakieś guziki to tym bardziej :tak:
Ja kiedyś przez pół roku nie jadłam słodyczy i przez pierwszy miesiąc śniły mi się po nocach :-D

Witam wczoraj odebrałam wyniki i w moczu wsio OK leukocyty tylko 1-3 to chyba w miarę i obecność kwasu askorbinowego, posiew w piątek powinien być.

No to kamień z serca!

dobry :-)
mamy dobre wieści Stas po wizycie u lekarz i wszystko ok, zdrowy i oczka tez ok juz i moze wędrowac do żłobka; powiem Wam ze babcia to skarb ze przyjezdza do nas na kazde skinienie ale tak rozpieszcza Stasia i jak ja cos powiem to ona chce po swojemu wiec samemu najlepiej...

Ja też chciałam dać małego do złobka i do pracy iść, ale T się uparł, że mam w domu siedzieć...
 
no to super :-)


wiesz co małe zapalenie spojówek bo leciała ropka ale mineło i bylismy u lekrza skontrolowac jeszcze i juz ok;
a co do złobka tak chodzi od 1 wrzesnia, wydaje mi sie ze podoba mu sie przychodzi uśmiechnięty on ogolenie idzie do wszystkich wiec niema problemu z zaklimatyzcja, niechce jesc obiadków i zjada w domku a reszta ok, spi ladnie i ok:-)

no ja problemu z julka zeby zaklimatyzowala sie gdzies tez nie mam. idzie do kogo popadnie awet sie nie obroci za mna.
tak jakby mnie nie bylo:p
zazdroszcze. a drogie sa takie żłobki? u mnie w miescie jest 1 ale nie wiem nawet ile kosztuje....

Wiadomość dobra ale nadal nie ma przyczyny jego przykurczania nóżek.

yhym czyli sprawa taka powazna... nie wiedzialam dokladnie o co chodzi myslalam ze moze infekcje mial...
moze posiew pokaze cos... mam nadzieje ze to nie jest nic powaznego.
 
reklama
my po wizycie u ortopedy ..u Gabi wszystko ok :-) co do kapci to mówi,że teoria jest jedna i nie trzeba niczego wymyślać- dopóki dziecko chodzi przy meblach czy z pomocą zwykłe skarpety z abs-em :tak: jak zacznie chodzić samodzielnie zakładamy kapcie, bez żadnych usztywnień z miekką podeszwą :tak:

super, że OK. Czyli jakie kapcie? ma być usztywniona kostka a reszta swobodna, czy coś w stylu skarpet na gumoej miękkiej podeszwie, bo sorry, naprawdę nie łapię, a buciki trzeba na dniach kupować...
Już nawet bylismy i załamka... Wysokie podbicie, cięzko włożyć, a pani w sklepie powiedziała, ze rozmiar 22 a zimowe to nawet 23-24 ... szok... a rozmiarówka jest 21-22 --- to co ja mam kupić????
EDIT:
Jak zaraz rykaczu mnie wezwie to się znowu rozpiszecie :D

heh, my na Zosię wrzaskun albo jaźwiec wołamy, jak wrzeszczy :)

Eliza dzięki za info, moja Julia niestety nie potrafi w buciakch chodzić bo się potyka, więc na razie skarpetki zostają...
A i wysypka Julce prawie zeszła:-)ale jest OKROPNA w zachowaniu:wściekła/y:ciagle kwiczy, piszczy płacze głowa mi pęka juz:wściekła/y:Ale widzę że dużo dzieci taki ma ciężki okres:no:

noo, jakis taki moment... a w butach chyba też trzeba nauczyć się chodzić ...

Ja w kazdej wolnej chwili spie...

śpij, spij, z aparę miesięcy nie bedziesz miała czasu palca do nosa wsadzić ;)

dobry :-)
mamy dobre wieści Stas po wizycie u lekarz i wszystko ok, zdrowy i oczka tez ok juz i moze wędrowac do żłobka...
Witam wczoraj odebrałam wyniki i w moczu wsio OK leukocyty tylko 1-3 to chyba w miarę i obecność kwasu askorbinowego, posiew w piątek powinien być.

super, że lepiej ze zdrówkiem i wynikami...
marzka, trzymam kciuki za posiew i ostateczne wyjasnienie tego podkurczania nóżek

STO LATEK dla dzisiejszych Jubilatów i Jubilatek :)

100 lat dla wszystkich dziś świętujących!!!!
 
Do góry