reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
Dziewczyny mam pytanie pierzecie zawsze nowe ciuchy maluchów przed ich pierwszym założeniem. Kamil dostał ładne body od babci i chciałabym mu je dzisiaj założyć na świąteczny obiad, ale nie zdążą wyschnąć gdybym je wyprała.
 
Dziewczyny mam pytanie pierzecie zawsze nowe ciuchy maluchów przed ich pierwszym założeniem. Kamil dostał ładne body od babci i chciałabym mu je dzisiaj założyć na świąteczny obiad, ale nie zdążą wyschnąć gdybym je wyprała.
ja wszystko piore a juz zwlszcza body ktore dotyka bezposrednio ciala. Pare miesiecy temu byla glosna afera dwa niemowlaki zmarly tutaj po zatruciu toksynami z ubranek wiec nie bede ryzykowac
 
Dziewczyny mam pytanie pierzecie zawsze nowe ciuchy maluchów przed ich pierwszym założeniem. Kamil dostał ładne body od babci i chciałabym mu je dzisiaj założyć na świąteczny obiad, ale nie zdążą wyschnąć gdybym je wyprała.

bodziaki piorę, bo jednak nie wiadomo kto to w sklepie macał, ubranka które nie mają kontaktu z ciałkiem czasem ubieram bez prania
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie pierzecie zawsze nowe ciuchy maluchów przed ich pierwszym założeniem. Kamil dostał ładne body od babci i chciałabym mu je dzisiaj założyć na świąteczny obiad, ale nie zdążą wyschnąć gdybym je wyprała.
ja również wszystko co nowe najpierw wrzucam do pralki
 
Do góry