reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Witajcie,

MARTA, szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu! Super, że Maluch będzie już z Wami, trzymaj się dzielnie!

JAEWA
, spokojnie, na pewno powódź do Was nie dojdzie, trzeba wierzyć, że natura, aż tak podła nie jest, choć znam ten strach, bo w zeszłym roku u Nas była...najgorszemu wrogowi nie życzę takich przeżyć :no:


Uciekam do sklepu, bo nic na śniadanko nie mam. Potem tylko ogarnę chałupkę i zabieram się za "kwitologię".
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry :)

MARTA- powodzenia :) &&&&&&&&& za szybki i jak najmniej bolesny porod :)

to ktora nastepna teraz?? MARAN- THA i SORBUS :) a potem prawdopodobnie ja :) i wciaz nieprzygotowana jestem... jeszcze robie zamowienia na Allegro... ech
 
Marylka, Nika, Ewelina, Maggy - cześć:))


Maggy a jak tam się czujesz? Cos żadko sie odzywasz ostatnio...

Ewelinka miłego spaceru:)) Kwitologia mówisz... ja wróciłam do pracy i co z tego jak martwy okres jest i siedze i robię nic...
no ale przynajmniej mam motywację żeby się rano upodobnić do człowieka:))

Nika jak ja juz bym chciała te ruchy....

Słuchajcie potrzebuję tlumacza z angielskiego... znacie może kogos kto za niedużo przetlumaczy mi trochę tekstu??
To taki egzamin na tym moim kursie dla tłumaczy:)) Sama tlumaczę i dam sobie rade ale bardzo mi zależy i po wszystkim zanim oddam chciałabym porównać z tłumaczeniem kogoś kto już sie tym zajmuje...
 
Ostatnia edycja:
MONIA- hej! bo ja tak wpadam i wypadam... co prawda nie pracuje juz ale pomagam mojemu w papierkach, do tego jezdzimy za rzeczami dla malego, no i jeszcze mamy przebudowe mieszkania, wiec tez mam kolorowy zawrot glowy.. :)
czuje sie w miare, czasami mam takie dziwne bole w podbrzuszu, ze nie moge chodzic, ale ogolnie jest ok... tylko coraz ciezej.. brzuch mi urosl juz do kosmicznych jak na moja posture rozmiarow, bo mam 114cm w pasie, a waga 66 i na razie od miesiaca stoi w miejscu :)
maly sie rozwija dobrze, jest 2.5 tyg wiekszy i lekarz powiedzial, ze moge sie szykowac na wczesniejszy porod.. ale nie musze..a wiec taka mala niewiadoma..
Na razie nic nie planuje, odpoczywam ile moge i kiedy moge.. przygotowuje rzeczy powoli.. robie ostatnie zakupy i coz.. bede czekac :)

Tlumacza niestety nie znam taniego.. poza tym ja z Krakowa jestem, wiec troche za daleko od Ciebie.. ale moze poszukaj w necie a w Twojej miejscowosci moze kogos znajdzieszz.. zawsze to blizej a o cene sie mozesz dopytac. wiem, ze czasami zanim podadza cene, chca zobaczyc co jest do przetlumaczenia.
 
Kurcze no faktycznie Tobie juz mało zostało do końca:) A jak maluch większy to może i wcześniej zechce się urodzić:)) Dobrze ze dużo odpoczywasz:)
A tak wogóle to bardzo podoba mi się imię Kevin:)

co do tłumacza to nieważne jaka miejscowośc bo mam to na meilu więc mogę wyslac a kaska przelewem:)

Jol - cześć:)
 
monia, a bardzo długi ten tekst ??? jak 'znośny' to rzuć mi na priva ... może nie tłumaczenie przysięgłe, ale będzie za free ;-)
 
Już jestem, podjechałam autem do sklepu, bo się okazało, że tak pada i zrobiła się niezła chlapa, więc to by była wyprawa...
Na śniadanko kupiłam sobie twarożek, jogurcik naturalny i szczypiorek, więc zaraz zabieram się za łączenie tych produktów i szamanie z bułeczką :-)
Kupiłam też gazetkę "M jak Mama", zaciekawiła mnie okładka, tematy między innymi o "radości z seksu w każdym trymestrze" :-D, "Zrozum kobietę w ciąży" - dla facetów itp.itd. Zapowiada się ciekawie :tak:


MAGGY,
kochana, w końcu się pojawiłaś :-), dziękuję za kartkę :))))

MONIA, wzięłabym to tłumaczenie, ale niestety u mnie z czasem słabiuteńko....
 
reklama
Jol dzięki:)
Wysłałam Ci PW.

Maggy - dzięki za stronki:) ja prywatnie znam tylko przysięgłego a on bierze kupę kasy...
nawet do tego pierwszego wysłałam:) już w poniedziałek ale mi nei odpowiedział...
do tej babbki z drugiego linka też wysłałam z pytaniem o wycenę. Zobaczymy. Póki co zabieram się do tlumaczenia:)

Ewelinka spoko:)) Chwilowo w pracy zastój a tekst mam na 9 lutego oddać więc trochę czasu mam:)) Może tez sobie kupię tą gazetkę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry