reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja :-):-)
Wczoraj Maja pojechała z babcią do niej a my mamy dzisiaj dojechać więc wczoraj wieczór i noc byliśmy sami a z racji tego dzisiaj wstałam o godz.9 :-p:-p:-p
U nas od rana śnieg sypie a jeszcze wczoraj takie piękne słonko świeciło :sorry2::sorry2:
Beata kurcze co za tragedia :szok::szok: będę sie modlić za małego szkraba :tak::tak::tak:
Kerna super że już w domku jesteście :tak::tak::tak:
Malinka mamie należała się reprymenda, ja też nie lubię takich niesłownych ludzi co na jedna godzinę się umawiają a na inną przychodzą :crazy::crazy:
Aguska poobserwuj dalej, może to jednak to mleko uczuliło :baffled::baffled:
Iwcik biedna Lenka, nie za długo ona już tak wymiotuje? Mam nadzieję że nocka u was spokojna i ranek :baffled::baffled:

U nas deszcz...wrrrrrrrrr....a juz miałam nadzieje, że bedzie ciepło;(
To czuliście się jak młode małżenstwo sami:)
 
reklama
Anaconda to szleliście w nocy :-D
Dowikla ale Wy długo śpicie :-)

Ja już mam posprzątane :tak: pranie wisi, poodkurzane, jeszcze tylko obiadek zrobić (spaghetti) i podłogi umyć :tak: o chrześniaku siostry nic nie wiem, więc chyba bez zmian :-( w ciągu 48h ma się okazać co dalej, już minęło 24 i bez zmian czyli nie za dobrze :-( podobno sam oddycha ale ma mózg tak zmasakrowany że ma marne szanse :-( normalnie w głowie mi się to nie mieści :no: a sobie jego mama, Justyna, zaczęła życie układać na nowo. Do niemiec się przeprowadziła przed świętami, nowy facet, szczęśliwa a tu taka tragedia :no: ja mam big nadzieję że Krzysiu z tego wyjdzie :tak: idę Kubka zaraz kłaść spać, muszę dzisiaj ciasto zrobić na niedzielę a zapomniałam że mi mikser padł :sorry2: ciekawe jak śmietanę ubiję :sorry2:
 
Anaconda to szleliście w nocy :-D
Dowikla ale Wy długo śpicie :-)

Ja już mam posprzątane :tak: pranie wisi, poodkurzane, jeszcze tylko obiadek zrobić (spaghetti) i podłogi umyć :tak: o chrześniaku siostry nic nie wiem, więc chyba bez zmian :-( w ciągu 48h ma się okazać co dalej, już minęło 24 i bez zmian czyli nie za dobrze :-( podobno sam oddycha ale ma mózg tak zmasakrowany że ma marne szanse :-( normalnie w głowie mi się to nie mieści :no: a sobie jego mama, Justyna, zaczęła życie układać na nowo. Do niemiec się przeprowadziła przed świętami, nowy facet, szczęśliwa a tu taka tragedia :no: ja mam big nadzieję że Krzysiu z tego wyjdzie :tak: idę Kubka zaraz kłaść spać, muszę dzisiaj ciasto zrobić na niedzielę a zapomniałam że mi mikser padł :sorry2: ciekawe jak śmietanę ubiję :sorry2:

Wyjdzie musi wyjść z tego!!
A Ty bedziesz ręcznie ubijać:-D
 
Witam,

Beata, straszne to co piszesz, jestem z wami...


Aguśka, fajnie, ze pomału przechodzi :tak:

Anaconda, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze, spania do 9 :rofl2::rofl2::rofl2:

Beta, śmietane ręcznie :-D:-D:-D:-D

?A my dzisaj z M mamy wychodne :-p teściowa wpadnie na noc do dziewczynek :tak:
 
Witam laseczki w piątek :happy:
A u mnie nieśmiało słonko wygląda zza chmurek ale wieje że ......... ale spacerek z Tonim zaliczyliśmy i mamusia kupiła mu auto straż pożarną którą chodziliśmy oglądać już z 2 tygodnie :tak::tak::tak: Tonis śpi pranie wyprasowane ,mieszkanie srzątnięte jeszcze tylko obiadek zaraz zrobić ale dziś szybki bo kurczak z piekarnika i ziemniaczki surówke już mam (niech żyje colesław :-D:-D)
Beatko to straszne co piszesz:-:)-:)-:)-( jezu a jak to się stało że wypadł:-:)-:)-:)-:)-( pomodlę się za jego powrót do zdrowia a dzieci i ich powrót do zdrowia potrafi zdziwić największych naukowców i sławy medyczne oby tak było i tym razem :tak::tak:
Dowikluś wy to macie melodię do spania :-D:-D:-D:-D:-D chociaż ja dziś z Tonim też wstaliśmy o 7.55 i tym sposobem Adam się spóźnił do szkoły:baffled::baffled:
Anaconda sami na noc ja bym chyba nie wiedziała co ze szczęścia robić :-D:-D:-D:-D może będą u was z tego jakieś dzieci :-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MH a gdzie wybywacie na nockę???ale wam fajnie :tak::tak::tak::tak: ja tam dziś to o 22 będę pewnie spała ...jutro przed 5 muszę wstać...i do 20.15 w pracy :-:)-:)-( wrrrrrr jak ja nie lubię weekendów :no::no:
 
MH ale Ci zazdroszczę wolnej nocki :-)
Malinka Krzysiu jest trochę opóźniony w rozwoju, a takie dzieci zazwyczaj mają więcej siły:sorry2: Justyna poszła do kuchni robić śniadanie a on w tym czasie siedział z zabawkami, sam sobie okno otworzył :no: Justyna usłyszała tylko huk :no: no ja mam nadzieję że z tego wyjdzie :tak:

No ze śmietaną to chyba będę walczyć do niedzieli :-D ale na szczęście jakby co po drugiej stronie ulicy mam ciotkę więc będzie od kogo mikser pożyczyć :tak: no ja już mam ciasto w 1/3 zrobione, czekam aż jabłka wystygną :tak: makaron na spaghetti się gotuję, podłoga schnie więc ja weszłam zobaczyć co u Was :-) Kubek na szczęście szybko zasnął i oby trochę pospał żebym zdążyła ciacho zrobić na spokojnie :tak: jutro chyba do teściowej na obiad pojedziemy, nie będę musiała w kuchni stać i wymyślać znowu przy garach :-) a co Kochane planujecie na Walentynki?
 
Wpadłam Wam tylko napisać że siostra dostała wiadomości na temat Krzysia :-:)-:)-:)-( nie dają mu już żadnych szans na przeżycie, mózg nie pracuje :-:)-:)-:)-:)-( czekają aż serce przestanie bić, dają 2-3 dni :-:)-:)-:)-:)-( załamana jestem na maxa :-:)-:)-:)-:)-( siedzę i ryczę :-:)-:)-:)-( boże dlaczego tak jest :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Beata bo życie nie jest sprawiedliwe dlatego takie rzeczy się zdarzają bo jak inaczej to wytłumaczyć :-:)-( Mi również bardzo przykro bo szkoda dziecka, miało całe życie przed sobą :-:)-(
Właśnie dzwoniła do mnie babka że mam się z Mają zgłosić na szczepienia, a ja całkiem zapomniałam że to w wieku 5 lat jakieś szczepienia są, oj na pewno ucieszy się moje dziecko na tą wieść
 
anaconda, właśnie mi przypomniałas, że miałam dzisaj z Helenką bilans 4 latka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zapomniałam :no:

Dziewczyny jeszcze prośba, sprzedaje działkę nad jeziorem Tałty, jak byście słyszały, że ktoś szuka to chętnie podeśle ofertę na maila :-)
 
reklama
My juz po spacerku i zakupkach:tak::tak::tak:Poczatkowa nie bylo tak zle ale pozniej jakby sie ochlodzilo i masakra-ale wytrzymalysmy na dworze 1,5 godz wiec jest git:tak::tak::tak:
Mlode zalapaly sie na smieciare:tak::tak::tak:Nie wiem dlaczegoa le moej dzieci uwielbiaja patrzec jak wywoza nam smieci:szok::-D:-DI tak oto latem co piatek kolo 13 stali przed domem i czekali hehe:tak:Tearz wiadomo rok szkolny czyli szkola i przedszkole wiec nie ma opcji:no:Ale ze sa ferie to trzeba bylo wykorzystac:tak::tak::tak:
No i nawet jeden Pan smieciarz jest calkiem,calkiem;-):-)
Dziewczynki wypily juz cieple herbatki z cytrynka:tak::tak::tak:Ja zaraz bede pila swoja i tak jakos na raty chociaz ale musialabym zaczac sprzatac:-);-)
Na jutro zostaly mi do kupienia tylko napoje;-):-)

MH
Ale macie fajnei,ze wychodzicie:tak::tak::tak:
My w sumei planowalismy grubszy wypad jutro wieczorem ale jest za duzo dzieci wsrod moich gosci i nie ma chetnego ktory by z cala ta ferajna zostal hehe;-):-)

BEATKO
To straszne co piszesz:-:)-:)-(
Ja jednak mam caly czas nadzieje ze bedzie jakas poprawa:tak::tak::tak:Bo tak jak pisala MALINKA dzieci maja ogromna sile walki o swoje zycie:tak::tak::tak:

ANACONDZIA
Ja pamietam mojego Dominika na tym szczepieniu:no:Bo to jest i zastrzyk i do picia:no:Zastrzyk Go nie ruszyl ale jak musial łyknac to cholerstwo to był dopiero ryk:szok::-D

Jesli chodzi o Walentynki to ja pewnie standardowo je spedze,czyli najpierw z dziecmi a pozniej przed tv:tak:
 
Do góry