reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z trądzikiem !

Betka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2009
Postów
2 329
Witam się BBabeczki:-) walczę juz od 10 lat z trądzikiem i w okresie ciaży i pół roku po niej miałam cudowną buzię, niestety problem wrócił i to silniejszy:-(
proszę podzielcie sie swoimi doświadczeniami na ten temat:-)

bardzo dobrze działały na mnie tabletki antykoncepcyjne ale niestety mam zwapnienia na wątrobie i nie chciałabym po nie znów sięgać.
Słyszałam, że pomaga bardzo krem Effackar K. ja poszukuje usilnie próbki tego produktu ale nie moge sie nigdzie doprosić. Moja buzia czesto reaguje rumieniem, spaleniem, silnym podrażnieniem na nowe kosmetyki i dlatego nie chce od razu kupowac całej tubki.
Może ma ktoś dojście do takich próbek albo większą siłę przebicia żeby je dostać??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, ja rowniez od lat zmagam sie z tradzikiem.I takze w ciazy mialam super buzie , bez oznak tradziku, ale niestety problem szybko wrocil.Chetnie wyprobowalabym taka probke, a ja moge polecic krem SORAYA 3w1 nawilzajacy,antybakteryjny oraz redukujacy slady po tradziku, jest swietny(mi pomaga).Dodam ze nie jestem jakas malolata (Mam 31lat) i myslalam ze w tym wieku nie ma sie takich problemow.
 
Beata a mogł0 asbyś coś wiecej powiedziec o swojej buzi, jestem po kosmetyce(zawod kosmetyczka wiec moze bede mogla ci cos doradzic, sama walczylam z tradzikiem noi czasem jeszcze z nim walcze ale po ciazy nie jest taki intesywny.

Po pierwsze jaki to trądzik różowaty czy pospolity, napisz coś więcej. Na blizny po trądzikowe polecam Wam krem z kwasami AHA do kupienia na allegro, jednak nie mogą tego używać osoby uczulone na cytrusy, i z wrażliwą skórą
 
Witam, ja rowniez od lat zmagam sie z tradzikiem.I takze w ciazy mialam super buzie , bez oznak tradziku, ale niestety problem szybko wrocil.Chetnie wyprobowalabym taka probke, a ja moge polecic krem SORAYA 3w1 nawilzajacy,antybakteryjny oraz redukujacy slady po tradziku, jest swietny(mi pomaga).Dodam ze nie jestem jakas malolata (Mam 31lat) i myslalam ze w tym wieku nie ma sie takich problemow.

ja mam 26 latek i tez zawsze myślałam że trądzik odpuści po 20stce ale sie przeliczyłam niestety:((( zobacze u siebie w drogerii czy jest ten krem co polecasz bo szukam właśnie dobrego nawilżajacego kremu którym nie narobie sobie szkód na buzi :) mozesz mi podać link do strony która by opisywała ten krem:)

Beata a mogł0 asbyś coś wiecej powiedziec o swojej buzi, jestem po kosmetyce(zawod kosmetyczka wiec moze bede mogla ci cos doradzic, sama walczylam z tradzikiem no i czasem jeszcze z nim walcze ale po ciazy nie jest taki intesywny.

Po pierwsze jaki to trądzik różowaty czy pospolity, napisz coś więcej. Na blizny po trądzikowe polecam Wam krem z kwasami AHA do kupienia na allegro, jednak nie mogą tego używać osoby uczulone na cytrusy, i z wrażliwą skórą

ja mam cerę wg mnie mieszaną bo policzki są ok tylko strefa T sprawia najwiecej problemów a takim punktem zapalnym jest broda na której wyskakuje mi milion grudek i ropnych pryszczy - wulkanów. Mam rozszerzone pory. Brzydki, nierówny kolor cery. Jak nie nakładam podkładu to nawet nie zauważam takiego silnego swiecenia sie, a moze nie zwracam na to w domu uwagi ale jak nałoze makijaż to po 2 godzinach cała się swiecę :((


prawde mówiac przeszłam już przez różne kóracje które działały na krótko i moje problemy z trądzikiem wywołują chyba chormony bo od zawsze miałam podwyższoną prolaktynę i aby zajsć w ciażę bralam końskie dawiki bromergonu po którym potwornie utyłam i teraz nie chce go znów brać bo nigdy nie zrzucę tego balastu (25KG do upragnionej wagi 55kg) jak brałam tabletki antykoncepcyjne to stan cery byl o wiele lepszy
 
Ostatnia edycja:
Ja też miałam taki problem. Może nie był on... hmmm... dojmujący, ale jednak był. Na mnie żadne kremy itd nie działały. Zmieniłam dietę na owocową, konkretnie na dietę diamondów i nie ma problemu :) Czasem tylko coś tam się pojawia, ale sporadycznie. :-D
 
cześć dziewczyny
Mam 23 lata i z trądzikiem zmagam sie od 12 roku życia. Do tej pory nie moge sobie z nim poradzić :( Tak jak wy tez miałam piękna buzię podczas ciązy i pare miesięcy po porodzie. teraz mam tylko troszkę lepszą buzię niż przed laty. Wiele kremów już wypróbowałam, nawet chodziłam do dermatologa ale wszystko co mi przepisał działało przez miesiąc może półtorej a potem miałam wrażenie że skóra już się przyzwyczaiła i nic nie działało. Pocieszałam się i nadal pocieszam że może z wiekiem mi przejdzie.
 
cześć dziewczyny
Mam 23 lata i z trądzikiem zmagam sie od 12 roku życia. Do tej pory nie moge sobie z nim poradzić :( Tak jak wy tez miałam piękna buzię podczas ciązy i pare miesięcy po porodzie. teraz mam tylko troszkę lepszą buzię niż przed laty. Wiele kremów już wypróbowałam, nawet chodziłam do dermatologa ale wszystko co mi przepisał działało przez miesiąc może półtorej a potem miałam wrażenie że skóra już się przyzwyczaiła i nic nie działało. Pocieszałam się i nadal pocieszam że może z wiekiem mi przejdzie.


ja też miałam taka nadzieje a mam juz 26 lat a tradzik sie nasila ale mam nadzieje że u Ciebie będzie inaczej :)
 
ja mam 25 lat , i stosuje maseczke peel off, i te kwasy rewelacyjnie redukuja blizny po tradziku i tradzik, mozna tez uzyac masek z glinka(tylko sprawdzic czy nie ma sie uczulenia),
dieta, no wiadomo ze sprzyja tradzikowi czekolada, pikantne , tłuste.co to diety diamondow wielu osoba nie pomaga i ma tzw efekt jojo.
sa zabiegi dobre salonach ale na to trzeba miec kase niestety
 
reklama
Do góry