reklama

Walka z trądzikiem !

reklama
Rozwiązania
0
A próbowałaś laserowy lifting twarzy? Ja po dwóch wizytach w arkadii opole pozbyłam się całkowicie. W ogóle mogłam odrazu na to pójść a nie męczyć się tyle lat, ale mądry polak po szkodzie :D

Marianna_Mama

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z trądzikiem zmagam się od dawna, raz jest lepiej, raz gorzej, ale staram się mieć sytuację pod kontrolą (również dermatologa). Używam różnych kosmetyków lecz dbam o to, aby nie wysuszyć cery i dodatkowo jej nie podrażnić. Nie służy mi seria normaderm z Vichy, bo ma zbyt mocne działanie, sporadycznie używam serii Manuka od Ziai, ale ostatnio najbardziej służą mi krem oraz tonik z Bielendy z serii Dr Medica Trądzik. Kremu używam codziennie, skóra twarzy nie jest wysuszona, krem dobrze nawilża, wydaje mi się, że zmniejszył tez pory. Na razie jestem zadowolona.

neminda

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny a co polecicie w walce z trądzikiem różowatym?

Calour

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kochana bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dieta. Link do: Odpowiednia dieta w walce z trądzikiem różowatym - Pollena Ewa
W diecie optymalnej na trądzik nie powinno zabraknąć również naturalnych źródeł witaminy E, do których należą:
  • oleje roślinne,
  • pestki dyni,
  • nasiona słonecznika,
  • kiełki zbóż,
  • orzechy,
  • żółtka jaj
Mi bardzo pomogło również picie dużej ilości wody, ograniczenie fast foodów. Od kiedy lepiej się odżywiam moja cera wyglada o wiele lepiej.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Hej może wy mi pomożecie, chciałam zrobić prezent (na 18-stkę) młodszej siostrze która walczy z przebarwieniami potrądzikowymi, znajoma kosmetyczka poleciła mi by skonsultować ją na zabieg dermapen, szukam miejsce gdzie w warszawie można by taki zabieg przeprowadzić,słyszałam dużo dobrego Klinice Krajewski od znajomych i innych forumowiczek, uważacie że to dobry pomysł? Wiem, że ten defekt bardzo jej przeszkadza i obniża samoocenę...