reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Ja jestem jaknajbardziej z Nicolką na tak:tak:bardzo miło będzie z wami się spotkać kochane majóweczki:tak:co do terminu to się dostosuje ,także jaką dte podacie tak się wstawie.Jedynie na 27 mamy zaplanowany wypad nad Dunajec na weekend.
Aga km-miło że omnie pamiętasz:-):tak:
 
reklama
hej!
mamstud bedzie w trójmieście 10-11 marca to może jakies spotkano się zkleci??????
proszę o propozycje miejsca i czasu, może być u mnie w Wejherowie, co wy na to???
 
Sorki,ze tak nie w temacie:sorry2:.
Pani Bohaciefko,może by Pani skrobnęła parę słów na głównym:tak:.Jak już Pani zaszczyciła swoją obecnością na otwartym to niech Pani napisze co tam u Pani i Pani dziewczynek;-):-). Dziękuje
 
Sorki,ze tak nie w temacie:sorry2:.
Pani Bohaciefko,może by Pani skrobnęła parę słów na głównym:tak:.Jak już Pani zaszczyciła swoją obecnością na otwartym to niech Pani napisze co tam u Pani i Pani dziewczynek;-):-). Dziękuje

Monia, mogłabyś tak nieoficjalnie się do mnie zwracać??? Wiem, że dawno tu nie byłam, w ogóle bywam rzadko na bb ale kontakt utrzymuję na różne sposoby. I zaznaczam, ze moja nieobecność nie jest spowodowana żadnym fochem etc tylko brakiem czasu i dostępu do komp bo w pracy nie mogę a M pracuje wieczorami używając jedynego sprawnego komp w domu. Podczytuję Was od czasu do czasu bo ciekawi mnie co u Was słychać, (tu dziękuję za pamięć Marcie:blink:).
Po prostu trochę zrobiło mi się przykro za "Pani" i to tak często użyte...
 
Aga,posta napisałam w żartobliwej formie. Myślałam,ze użycie emotikonki ;-) wystarczy żebyś nie brała tego posta na poważnie.Przepraszam jeśli Cię uraziłam.
 
Aga,posta napisałam w żartobliwej formie. Myślałam,ze użycie emotikonki ;-) wystarczy żebyś nie brała tego posta na poważnie.Przepraszam jeśli Cię uraziłam.

ok. to był pierwszy odruch, dopiero potem doszło do mnie, ze tak to żartem trochę upominawczym ;-). nie ma sprawy. tak to jest jak się wypada z obiegu.
 
reklama
Do góry