reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra

my się chyba zdecydujemy na dr Sylwię Bobojć - dobry pediatra, poświęca czas pacjentom

W tej przychodni zawsze jest pełno ludzi. A nie ma nic gorszego niż czekanie z maluszkiem do rejestracji, a potem pod pokojem lekarza. Lekarka na pewno bardzo sympatyczna i nic więcej nie mogę o niej powiedzieć.
 
reklama
My chodzimy do dr Adamusa.Fakt duzo osob do niego chodzi ale jak potrzebuje wizyty domowej to zawsze przyjedzie noi jak problem z zarejestrowaniem to zawsze zadzwonie a on zostanie w pracy dluzej i przyjmie.Dr Gimeła tez raz u nas w domku byla i sympatyczna babka.Ale to tylko raz jak dr.Adamus wyjechał na urlop.
 
Witam , ja osobiście polecam Dr.Krystynę Ścianę , dodatkowo dr.jest dermatologiem także można skorzystać z dodatkowych porad.
 
A ja polecam szczerze dr Krystyne Zyśk, super kobieta, miła, ciepła, ma wspaniałe podejście do małych dzieci, do tego bardzo spokojna i cierpliwa. Zna się na tym co robi i robi to dobrze, wcześniej trafiliśmy na okropną kobietę, nasze dziecko bało się lekarzy przez nią i w dodatku bardzo chorowała niewiadomo z jakiego powodu a ona nie chciała nawet skonsultować z kimś innym, ani dać skierowania na badania dlatego wszystko robiliśmy na własną rękę, a akurat było to na naszym osiedlu, teraz musimy jechać przez cały Olsztyn ale to nieważne, nasza Lena już polubiła chodzenie do lekarza :)
 
Jeżeli chodzi o przychodnię na Nagórkach to polecam dr Smółkę , rzeczowa i sympatyczna kobietka. Nie faszeruje dziecka antybiotykami, chyba, że naprawdę sytuacja tego wymaga. I jeszcze dr Hryniewicka jest dobra. Polecam
 
witam wszystkie mamy !!!!
i jednoczesnie prosze o pomoc...w olsztynie mieszkamy od tygodnia na zatorzu,
czy moze ktoras z mam jest z tych okolic badz orjentuje sie gdzie znajduje sie najblizsza przychodnia i ktory z lekarzy bylby godny polecenia???
z gory dziekuje za odpowiedz.
 
Dr. Ściana jedna z najlepszych w Olsztynie (moim zdaniem), i masz szczęście bo przyjmuje właśnie na Zatorzu w przychodni "Zatorze" w budynku Polikliniki.
 
Z całego serca polecam dr Gimełę. Od ośmiu lat jest pediatrą moich dzieci, i nigdy nie zawiodła - diagnozy zawsze trafne, leki idealnie dobrane, badanie skrupulatne i dokładne.
dziewczyny odradzam Gimele , ostatnio tak sie na niej przejechalismy...
obchodzic z daleka!!! po wizycie u tej Pani moja corka 3 letnia zrazila sie do lekarzy!zawsze chciala chodzic bo spotykala milych i zyczliwych pediatrow a ta baba jedyne co potrafila zza biurka zrobic to szarpnac ja za reke,burknac "dziecko nie tak! mowie odwroc sie plecami do mnie!" , o badaniu gardla nie wspomne, do teraz coreczka sie boi tego badania, a wczesniej nie bylo problemu! nigdy jej tego nie zapomne!

ostatnio odmowila nam wizyty domowej do 4 miesiecznego dziecka z goraczka pod 40stopni , nie moglismy dojechac do przychodni bo maly zagoraczkowal, corka miala ospe , ja z mezem 40 stopni goraczki, na co Pani dr odpowiedziala ze nie maja tyle ludzi zeby przyjechac na wizyte domowa, poprosilam zaplakana ze moze po godzinach pracy moglaby przyjechac, bo jest naprawde zle. CUDOWNA PANI DR GIMELA ROZESMIALA MI SIE W SLUCHAWKE I POWIEDZIALA ZE PO GODZINACH NIKT JEJ ZA TO NIE PLACI I ZE ONA MA SWOJE PLANY ZYCIOWE!prawdziwy lekarz z powolania co nie?Dr Taradynko przyjechala na Fundusz po swoich godzinach pracy bez problemu, byla mila i troskliwa! to jest prawdziwy lekarz! A dr Gimela... powiem tylko tyle, jestem w szoku ze jest zoną takiego dobrego lekarza ginekologa , bo jej meza bardzo sobie cenie, az mnie dziwi jak on moze zyc z kims takim... z tego co wiem to bardzo duzo osob sie na nia skarzy, jest niemila nawet do pielegniarek , prywatnie oczywiscie jest zupelnie inna... chociaz tez slyszalam rozne skargi co do postawionych diagnoz



co do dr Sciany to faktycznie slawna jest, mila , sympatyczna, rozgadana, podczas wizyty domowej opowie zawsze co u niej slychac, cale zycie swoich dzieci i wnukow, hmmm ale my jej nie polecimy bo sam usmiech dziecka nie uleczy, niestety juz kilka razy postawila zle diagnozy u moich dzieci, za kazdym razem przepisywala jedynie bardzo mocne leki, ktore okazywalo sie niepotrzebnie byly brane, nic nie pomoglo a wrecz bylo gorzej...

Polecam dr Taradynko z przychodni Jaroty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tak naprawdę nie wiem jaka jest Gimeła ale kiedyś do niej dzwoniłam by przyjechała na wizytę domową bo już nie mieliśmy innej możliwości :( A ona nas zbyła powiedziała że na dziś skończyła wizyty domowe teraz jedzie do domu może się umówić na jutro!!! Dziwi mnie taka postawa zwłaszcza że ogłasza się że jeździ na wizyty domowe i powinna się z tym liczyć że w każdej chwili może być komuś potrzebna a nie ona wybiera dogodne sobie godziny !!!
 
Do góry