reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

neeila za 1200 to sobie nówke ekstra kupisz, jacys porabani ci ludzie, wlasnie dlatego nie warto kupowac takich drogich wózków, bo potem jak nie sprzedasz za grosze to juz nic z tym nie zrobisz.
Poieram tez Lane hehe, to chyba jakis czołg :)
 
reklama
Niestety nie miałam okazji widzieć wózka na żywo tylko ze zdjęć na kompie, ale nawet jakby był w świetnym stanie to dokładnie tak jak pisałyście dziewczynki to za tą cenę spokojnie kupię na all nówkę nie śmiganą :)
 
neila -dokładnie tak jak piszesz na allegro a nawet w sklepie kupisz sobie nóweczke za 1200 -1500 zł. i wiesz ,że jest nowa mimo,że nie jest firmowa z wyższej półki ale zawsze nowa i napewno spokojnie pojeżdzisz z dzidzią nawet do 3 lat,a póżniej zawsze można kupić nową a nawet używaną parasolke do śmigania dla 3 latka:tak:Parasolka używana nie bedzie taka dobita jak spacerówka bo w parasolce wozi się tylko chwilę .Ja zamieżam kupić wózek 3 w 1 I ZMIEŚCIĆ SIĘ W CENIE 1200- 1500 zł. więcej nie dam i prawdopodobnie będzie to TAKO .Droższego nie kupię bo i tak go pózniej nie sprzedam a muszę wszystko kupić nowe [ciuszki ,łóżeczko itp.]
 
Ostatnia edycja:
A ja powiem szczerze, że kupiłam nową tanią wózek parasolkę, bo przecież moje dziecko musi mieć nowe. A za miesiąc kupowałam używaną na allegro Mclarena za 400 zł (w sklepie 1100) i jeździ nią już z 5 miesięcy. Take ja wolę coś dobrego jakościowo, ale używane niż nowy "tani badziew". Oczywiście bez urazy, bo to moje zdanie, pokryte doświadczeniem :-)
 
Ja mam po F. spacerówkę inglesinnę Zippy. Potem czasem u mojej mamy służyła siostrzeńcowi........jest super wytrzymała......nic jej nie dolega i pojeździ nim jeszcze moja fasolka :tak: Więc nie sprawdza się, że każda spacerówka po dziecku na śmietnik ;-). Zależy jaka jakość - jak pisze Oli.B. - 5 lat temu dałam za nią ponad 1000 zł :szok:, bo miałam hopla na jej punkcie i przesadziłam tam F. jak miał 7 miesięcy. Ale jak widać jakość popłaca :happy:.

A co do "dużego" wózka to tym razem chce X-landera XA, normalne 4 koła, bez bajerów. Siorka ma po pierwszym dziecku i zadowolona i kilka koleżanek w koło, więc się nie zastanawiam. Mi odpowiada. Kolor to się zobaczy jak poznam, kto w brzuchu buszuje hehehe.
 
a ja bylam w sklepie z wozkami i zaden mi sie nie spodobal (a naprawde nie oczekuje cudow). coz szukam dalej..........
 
hej
my zastanawiamy się nad wózkiem firmy IMPLAST
od samego początku nam się podobają, czekamy jednak na wyjazd i możliwość sprawdzenia go na żywo
choć obawiam się jednego... w sklepie pani odradziła nam te wózki ze względu na dużą ilość reklamacji kółek, z którymi na dodatek jest problem, bo firma nie chce przyjmować za bardzo tych rekamacji
z drugiej strony znajoma mająca ten wózek bardzo go chwaliła, nie psuło się nic

wie ktoś może coś na temat tych wózeczków ? ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2011 - sklep internetowy
 
reklama
assiaB ten wózeczek też miałam na liście-które wózki muszę zobaczyć na żywo i dzisiaj właśnie widziałam go i zniechęciłam się. Na żywo wydaje mi się taki niedopracowany, powiedziałabym wózek dla lalek w większej wersji. Ale to tylko moje odczucia. Widziałam go tylko w jednym sklepie i jednym kolorze. A co do opinii to naczytałam się dużo o awaryjności właśnie kółek, metalowej rurki, która się łamie i niedopracowanym wyglądzie...
 
Do góry