reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Miałam wózek firmy IMPLAST dla poprzedniej córki, oprócz tego że był bardzo ciężki to nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Nic się nie popsuło, nie przetarło..a wózek kupiłam za 1200zł a po 3 latach sprzedałam chyba za 900zł, więc bardzo stratna też nie byłam. Ogólnie wózek wyglądał jak nowy.
A co do TAKO to ten wózeczek waży 16kg:szok:Bardzo ciężki...
 
dziewczyny kiedy macie zamiar kupować wózki???
bo ja mój już bym przytargała do domu;)) lubię mieć wszystko poukładane i wiedzieć czego brakuje ;))
 
Gabina, ja teraz mam już po synuniu wózeczek. Ale rodziłam w czerwcu, a w marcu wózeczek zakupiłam :-). Jak masz gdzie trzymać to myślę, że możesz kupić :-)
 
dziewczyny kiedy macie zamiar kupować wózki???
bo ja mój już bym przytargała do domu;)) lubię mieć wszystko poukładane i wiedzieć czego brakuje ;))

Gabina-ja kupię wózek i łóżeczko dopiero w lipcu tak na początku lipca zamówię-wcześniej nie widzę sensu,a w sklepie czekam około 2 tyg.na dostarczenie ,jeśli zamówię przez net to juz wogóle expressowo kilka dni i jest.Mam termin na 2 sierpnia więc spokojnie na początku lipca mogę zamawiać.Zresztą ja nie mam tego gdzie trzymać mieszkam w nowym bloku gdzie nie ma piwnic tylko sklepy na parterze :-)
 
Ja przy Wiki zamówiłam wózek 2 miesiące wcześniej, zapłaciliśmy zaliczkę i wózek został w sklepie (nie mieliśmy miejsca gdzie go trzymać). Gdy byłam w szpitalu to M. odebrał wózek i od tego dnia dopiero zaczeła lecieć gwarancja.
 
Gdy byłam w szpitalu to M. odebrał wózek i od tego dnia dopiero zaczeła lecieć gwarancja.

To super, że dopiero po odebraniu wózka, a nie już po zaklepaniu go. Ja postaram się nie wcześniej niż miesiąc przed, bo mimo, że mam gdzie trzymać to szkoda gwarancji. Choć jak wczoraj byłam w sklepie to ceny były atrakcyjne, bo wózki z zeszłej kolekcji, a nowe będą już droższe.
 
reklama
Do góry