reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

maggie, ja podobnie jak Oli uwazam,że folia i moskitiera są niezbedne,parasolke mozna sobie darować. Ja zamiast parasolki miałam taki daszek którym mogłam zasłonić całą Natalke i ochronic od słońca w upalne dni. To jest świetna rzecz,ale nie widziałam niestety nigdzie poza sklepem w Wawie na ul .Kruczej. Parasolka nie jest w stanie ochronic przed słonkiem tak jak własnie ta dodatkowa buda( tzn to jest taki materiał elastyczny na pałąku,ktory sie zaczepia na bude wózka i pasuje do kazdego modelu).
 
reklama
a to nasz wstepny wybor ..:-)Baby Prams | Baby Travel Systems nie jest to zbyt tani wozeczek,ale bedziemy polowac i raczej nie ten kolor:-D
podoba mi sie z tego wzgledu,ze mi nie za bardzo zalezalo na gondoli..a te wozki maja specjalna usztywniana wkladke na spacerowke,ktora wyglada jak gondola,pozniej tylko zwinac i po sprawie,ma skretne kolka,jezdzi sie bardzo wygodnie,wiec narazie napalilam sie na ten,ale co bedzie zobaczymy :-)
 
hej laseczki, ja co do wózka nie miałam zbyt duzego wyboru wziełam od kuzynki, przynajmniej zaoszczędziłam kase.
Ale powiedziałam sobie ze przy następnym dziecku kupuje taki jak mi sie bedzie podobał.
 
hej
ja tez jeszcze ne mam upatrzonego zadnego wozka ze wzgledu na to ze myslimy raczej o uzywanym a jak bedziemy juz blizej ierpnia to wtedy zaczne ogladac odpowiednie strony w necie i ... szukac odpowiedniego, narazie mamy czas
wiem tylko ze musi miec uze kolka ;-)
 
Monila, a w tym drugim nie ędzie Ci przeszkadzało, że nie mają skrętnych kół. Ja to ten warunek wpisałam u mnie na pozycji obowiązkowej.

Oli wizualnie podoba mi się Twój wybór tylko kółka wydają mi się małe i u mnie nie sprawdziłyby się już na drodze przed domem...

maggie wczoraj przegladałam all i jest sporo mutsy, ale 4rider te ze skrętnymi przednimi kołami, bo Urban Rider ma skrętną tylko przednią oś. Ja poważnie rozmyślam nad zakupem używanego tylko trochę się boję, żę dotrze do mnie jakiś grat:eek:

natt, a pokażesz nam ta podu. Ja planuję zakupić taką asolę do spania i ona później też fajnie sprawdz się przy karmieniu. Wózek ładny tylko ciekawa jestem jak się jeździ takim pojazdem;)

malinowa takie malutkie te koła, ale Ty chyba nie musisz sie przejmować nieodśnieżonymi chodnikami;)
 
Monila-ja też zmężem upatrzyliśmy sobie TAKO lecz model JUMPER GT
Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe...
czarny z zielonymi dodatkami
oraz jeszcze taki oglądaliśmy
SPIDER .1NA ALLEGRO.BABY WORLD.BEZ.3.W1..PRODUCENT (1477327592) - Aukcje internetowe Allegro
ale chciałam całą czarną tapicerke ale męża trzęsie jak słyszy ,że chcę czarny wózek :-D więc chyba pójdę na kompromis;-) i kupimy czarno zielony .Bardziej jednak jestem przekonana do tego TAKO ,CHOCIAŻ SĄ BARDZO PODOBNE I PODOBNIE SIĘ PROWADZĄ BO OGLĄDALIŚMY JE W SKLEPIE.:-)
 
ja jestem po wstępnych oględzinach wózków w sklepach i jestem rozczarowana, żaden mnie nie zainteresował
no cóż chyba pozostane przy GRACCO QUATRO DE LUXE bo z niego byłam zadowolona ewentualnie pożyczę na lato i jesień od przyjaciółki wózek INGLESINA podoba mi się że gondola jest duża i głęboka ale nada się tylko na spacer po parku z kolei na wyjazd bądź zakupy to jednak wybiorę GRACCO
wózek TAKO miałam przy pierwszym dziecku jakieś 7 lat wstecz i nie byłam zadowolona, mam nadzieje że firma poprawiła swoje wózki
pozdrawiam
 
karolaola,ta poducha jest na tej samej stronie co wózek czyli www.bliźniaki.waw.pl zakładka PODUSZKI DO KARMIENIA.
Ja mam w domu motherhood taką duża fasole do spania dla mnie i na niej tez mozna karmić,ale z doswiadczeznia wiem,ze ona jest wygodna do spania,ale do karmienia dziecka sie nie nadaje,bo jest za miekka i dziecko sie zapada i nie sięga do cycorka,wiec w efekcie trzeba sobie połozyc jeszcze kolejną poduszkę pod spodem,albo podtrzymywać dziecko ręką,wiec kiepski bizness. No ale tak to jest jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Także do spania jest swietna do karmienia nie koniecznie. Ta którą teraz mam jest twarda i naprawde duża,no i zapina sie na plecach co tez ułatwia sprawe. Wypełniona jest granulatem,myslę ze generalnie te z granulatem są bardziej odpowiednie bo własnie z jednej strony sa twrdesze i dziecko nie wpada w nią,a z drugiej str,dopasowuje sie do kształtu ciała...

A wózkiem jeździ sie dokładnie tak jak pojedynczym( dlatego go kupiliśmy:)),ma wymiary wózka pojedynczego,bo to w gruncie rzeczy jest wózek pojedynczy,on ma doczepiane takie dodatkowe sztyce na któe montuje się ta dolną gondole lub siedzisko. Jest rewelacyjny! prowadzi sie go lżej niz x-lander ktorego miałam dla Natki. Dosłownie wszystko moge zrobic dwoma palcami,a składa sie jedną reką,wiec tez duzo łatwiej. I jeszcze to ,ze moge ustawiac siedziska i gondole w każdym kierunku,tzn,do siebie do świata,dzieci na preciw siebie,no opcji jest cała gama. Jedyny minus dla mnie to te kubełkowe siedziska,ktorych nie byłam zwolenniczką,ale tak jak pisałam,przy kazdym wózku są jakieś mankamenty...i chodzi o to by ostatecznie kupic taki wózek w ktorym jest najmniej mankamentów a najwiecej zalet i to właśnie zdecydowało o naszym wyborze:)

Życze zeby i Wam udało sie wybrać taki wózio,ktory spełni większosć waszych oczekiwań:)

A co do kół to tez uwazam,ze skretne koła to baaardzo wazna i potrzebna sprawa!mega ułatwia prowadzenie. i tak trzeba dosc czesto podbijac wozek na kraweznikach a jak nie ma skretnych kół to jeszcze na kazdym zakrecie trzeba unosic przednie koła....o nie nie dziekuje bardzo,to w koncu wszystko troche wazy.No i fajnie jak koła nie sa za małe,bo to z kolei komfort dla dziecka lub jego brak,gdy kola malutkie.
 
Ostatnia edycja:
ja też jestem za TAKO ale typ Warrior bo ma większą gondolę , prowadziłam ten wózek i rozmawiałam z dziewczyną, która go posiada i jest zadowolona, też tak macie, że na ulicy się oglądacie za wózkami i już niedługo będziecie je z daleka rozpoznawac? :-) ja już nawet czasem zaczepiam matki z dziećmi na ulicy i sie wypytuję ;-) marzy mi sie taki - WARRIOR Jeans 02_TAKO - AUKCJA PROD.- raty (1475997890) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Teutonia,to jeden z tych wózków co stoją na rowni z mercedesem:)-ponoc świetny i trwały wózek,takze raczej wart swojej ceny. Sierpniówki z 2009 mają te wózki czasem jakies starsze modele jeszcze po porzednich pociechach i baardzo sobie chwalą,bo wszystko ozna w nim wymienic, i ciągle jest jak nowy i mówią,ze jest jak czołg. Pokona wszelkie przeszkody i jest mega wytrzymały. O! to tyle co mi wiadomo o teutonii. Ja z teutonii kupiłam osłonke od słońca taką siateczkowoą ma klipsy i była przydatna zwłaszcza do gondoli,potem nabyłam tą dodatkową budę o ktorej wspominałam wcześniej...
 
Do góry