reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Oli.b fajny te wózek tylko jakoś nie bardzo mi się podoba... ale tak jak pisze pojadę do paru sklepow i pooglądamy po dotykamy i wogole :-) myślę ze coś znajdę co będzie mi odpowiadać:)
 
Ja na początku byłam nastawiona na x landera xa ale szczerze mówiąc nie podobają mi się te modele 2010. Z 2009 były dużo ładniejsze.
Natomiast zakochałam się w Mutsy. Najpierw miał to być Transporter ale podobno na moje drogi się nie nadaje więc przerzuciłam się na Urban Rider'a. Są trochę drogie ale może uda mi się upolować coś fajnego używanego. W sumie to muszę kupić tylko spacerówkę bo gondolę i fotelik dostanę od koleżanki:)
Mam pytanie do doświadczonych:) Jakie akcesoria są niezbędne do wózka a które można odpuścić? Czy np.folia przeciwdeszczowa jest osobna do gondoli i osobna do spacerówki?
 
A ja wpadłam sie pochwalić zakupami dla bliźniaków:). Kupiłam extra poduszke do karmienia jednoczesnego dwóch Bąbli oraz wózek-cudooowny. Kasy kupe,ale warto! Wczoraj juz mi pan go przywiózł ze sklepu,także na razie Nati go testuje i takze jest zachwycona;-).
A wózek mam taki( kolor jasny szary połaczony z elementami czarnego,dokłądnie ten co na fotkach)
BABY JOGGER City Select - Bliźniacze Szczęście - sklep / komis dla bliźniąt
 
natt-piękny wózek jeszcze takiech nie widziałam dla bliźniaków, a ty jak się miewasz, ruchy odczuwasz i pochwal się swoim brzuszkiem, wiesz że ci zazdroszczę bliźniaków..
 
Mam pytanie do doświadczonych:) Jakie akcesoria są niezbędne do wózka a które można odpuścić? Czy np.folia przeciwdeszczowa jest osobna do gondoli i osobna do spacerówki?

Maggi folia przeciwdeszczowa bardzo mi się przydała, ale można dokupić uniwersalną, jak wózek używany nie ma. Parasolka mi się nie przydała, wręcz przeszkadzała, dla mnie zbędny wydatek. Natomiast dokupiłam do wózka siatkę taką ochronną od owadów. Wieczorami w lato jak są komary np jest rewelacyjna
natt super wózek, bardzo zgrabny
 
Ostatnia edycja:
wiecie co ... ja przy 3 dzieci zmieniłam ok 12 wózków.... i powiem wam ze nie ma idealnego.... każdy ma plusy i minusy

dla mnie ważna jest spacerówka bo w niej najwięcej wozimy dzieci
ale musi mieć rozkładane oparcie i podnózek ... teraz do tego dojdzie ze musi być w miare mały po złożeniu

ale jak są rozkładane na płasko to są ciężkie albo duże po złożeniu a jak są małe i lekkie to spacerówka beznadziejna ;/

złapałam okazje na X-Landera więc wzięłam ale ta spacerówka że ze jest zakładana w jedną stronę mnie przeraża ...
a poza tym całkiem są spoko :)
 
reklama
Dzieki dziewczynki:)
Gabinia,dokłądnie tak samo uważam. Niestety z kazdym wózkiem trzeba sie zgodzic na jakies drobne ustępstwa,bo ideału nie ma!

Monia,Natka ma się super juz teraz,dochodzimy do siebie po wyjeździe J.A ja mam tyyyyyle roboty,że nie wiem w co łapska włożyc...ale taki lajf i nie ma co sie użalać:)

A brzucha nie pokaze bo ja to wstydzioch jestem ;-). Ruchy chyyyyba czuje,ale juz sama mam czasem wątpliwości...W srode wizyta to wszystko sie okaże co i jak:),mam nadzieje,ze wszystko oki:). Dzis daje Natke rodzicom to bede miałą chwilke,zeby z wami pobyc:)-jupiiii:)
Ale najpierw....obowiązki. Spadam na zakupy spożywacze-jak ja tego nie lubie...ciuchy to co innego,ale żarcie?????nuuuda;-)
Buxki
 
Do góry