reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Październikowe Mamy 2010

a ja mam najgłupsze z najgłupszych pytań: dlaczego im mniejsza kupa tym większy smrodek?
Alicja 30min. produkowała, produkowała, w końu poszły3 bąki, Młoda zadowolona, zapachy niczym z szamba w całym domu, zdejmuję pieluję a tam.... zarys zdarzeń :laugh2:
:-D :-D :-D Może taka teoria: smrodku w kupie jest zawsze tyle samo, niezależnie od wielkości. W dużej to się "rozwleka" po całości, a w małej jest "kondensacja" ;-)

mała mi, rysia ja chętnie wystartuję z dietą od np. 10 maja, po tych wszystkich świętach i już praktycznie będę kończyła karmienie... więc jeśli ktoś jest chętny...

Ja zmykam na spacerek z Mężusiem i Artusiem :-) Idziemy do urzędu skarbowego i na zakupy :-)
 
reklama
usnął, ale napłakał się trochę, biedny :-( nie mogę patrzeć jak płacze, bo on takim dzieckiem, co to w zasadzie w ogóle nie płacze.
 
SARISKA, MALUTKA, LADYGAB I KATHHE gratki z okazji 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IDA, SHEENEY, nie ma efektu jojo jak nei zaczniesz tuz po diecie wpierdzielac za 5ciu:))) a co do tego co pisza- leje na to, jesli chodzi o trwanie.juz nieraz to praktykowalam ze zamiast 13 dni polecialam np 1.5 mca!!!! ale wtedy schudlam tak ze szok!!! po wielkanocy kambek na dietke.

poza tym u nas upal taki ze az mama dzwonila zebym znalazla kapelusik dla Leane bo jej sie mozg zagrzeje:pp

nocka-po wczorajszej wielkiej histerii niezla- dospalo dziecie do 7.40!!!!!!!!!!!! a po butli jeszcze godzinke wiec mialam czas na mycie lazienki. musze teraz ogarnac salon kurze itp, i wielkie prasowanie w tym suknia Leane na chrzest.


aha, DO KOGO MAM WALIC SMS JAK MNEI NIE BEDZIE OD CZWARTKU NA BB?????? chodzi mi o osobe ktora w miare czesto jest na bb:)))

a teraz idzcie po szmaty bo bedziecie myc kompy!:))))))) otoz wczoraj poszlam sie kapac. wychodze spod prysznica a maz mowi: dzwonila Iwonka, i chciala zebys zadzwonila(ta co bedzie chrzestna). biore telefon a tu sms: "jak se juz umyjesz pipe to daj strzalke". pytam meza czemu sms o takiej tresci??? a on sie przyznal i mowi: nie wiedzialem jak jest po polsku "bierze prysznic" to powiedzialem " myje se pipe":))))))))))) zlana bylam !!!!!
 
Malutka współczuję takiej atmosfery w pracy. Może jednak dla Ciebie nie będzie taka zla ta babka. Nie mysl o tym.
Emiliab zazdroszcze tego biustu , bo mi po pierwszym dziecku nie urusł nawet o pół rozmiaru , a po Dorianie chyba mi jeszcze zmalał:-( buuuu , niedługo w A będę chodzic , bo B już jakieś duze.
A taka miałam nadzieję :-((((
makuc, dawidowe u mnie podobnie checi odwiedzin zanim urodził się Dodo było mnówstwo , ale na tym się skonczylo. Jak bylam z nim w pracy się pokazac to tez choc wiedzialy dziewczyny ,ze będę to jakos nie wpadły na pomysł zeby jakąś grzechotkę kupic. Za to ja przyszlam z ciastem i alkoholem w postaci pysznego likeru. Tak to widac jest i nie ma co się przejmowac.
Kasia 33 współczuję 'zyczliwej' kolezanki z pracy :-(
roxi jakie Ty masz sny haha. No i gratuluję pierwszych słow Patrysia
Idus,sarisa u klientki bylam jako manicurzystka i zrobilam jej pazurki (zelowe) :-), mój drugi zawód no i hobby.
Robie to już 10 lat i nadal stałe klientki. Fajnie ,ze dzwonią i ze zalezy im ,zebym jeszcze jezdzila.
Ida Ahhh sliczny awatarek!i suwaczki! No i współczuję nocy.
Alicja ja tez mam takie przemyslenia , ze już niedługo Dodo będzie biegał , właził wszędzie i tyle z mojego niemowlaczka.
Makuc „zapachy niczym z szamba” hahaha popłakałam się. Ale widzę ,ze nie tylko u nas tak jest ,ze maly wali kupy ,ze smrodkiem w oczy szczypie ;-)
rysia wstyd się przyznac ,ze nie mam pojecia o wymieninych przez Ciebie ksiazkach ,ale przynajmniej Mastertona czytałam.
E-lona Polecam „zabójcza kuracja” - Cooka
efa oby spotkanie z tesciowa jakos spokojnie minelo. Czekamy na wyniki!
Sheeney a po norkowemu tez czytasz?
Cass trzymaj się tam kochana w tej pracy . Dobrze ,ze Majusia taka grzeczna, bo serduszko mniej boli :-)
natolin współczuję przejscia ze smoczkami :-( Biedny Pudzianek , a przeciez on taki zawsze dzielny.
sugar Twoja teoria o smrodku jest jak najbardziej prawdziwa! ;-)
dziulka twój mąż jest niemozliwy. „myje se pipe” , no spadłam z krzesła :-D

A ja juz po klientce , milo spędzilam czas :-) i uwaga ..... tesciowa super sobie poradzila. Podała mleczko , przewinęła i uspała (a wlasciwie sam od razu usnął) w łóżeczku. Ulzylo mi , moze ten moj powrot do pracy nie bedzie taki dramatyczny :-)
Maluszek juz po obiadku i chyba śmigne z dzieciakami na cmentarz do mojej mamci świeze kwiaty i jakiegoś zajączka wstawic do wazonu.
Tylko ,ze niebardzo mam energię do dzialania. Moze jak zjem obiad?!

Co do diety to ja zrzucilam 4 kg i nie mogę zrzucic ani grama wiecej. Chyba odpuszcze tą dietę , o od 3 tygodni waga stoi w miejscu.
Tragedii nie ma i wcięcie w talii znów wrócilo :-D
 
DORIS - no biedny radzil sobie po polsku jak potrafil:pppppppp a moje przyjaciolka teraz caly czas sie nabija ze ja sobie pipe myje:ppppppp
no nic, spadam sprzatac dalej- kuchnia juz umyta ufffffffff. teraz kurze w salonie i sypialni i potem prasowanie:ppppppppp wrrrrrrrrr oczywiscie wyciagne kluska na spacer:)
 
reklama
sugar- jestem za tym 10 maja, bo ja już wtedy będę po odwiedzinach w rodzinnym domu, tak więc koniec wyżerek będzie. Chyba przed dietą sobie muszę jakiegoś grilla zaliczyć :D

dziulka- padłam po tym haśle Twojego ślubnego!

A ja dziś jeszcze w piżamie jestem, bo od rana robiłam porządki w szafie mojej i Grześka. Dużo rzeczy do kosza idzie a niektóre sprzedam. Namachałam się nieźle. Jutro muszę jeszcze pawlacz w szafie ogarnąć i komodę małego.
Teraz przydałoby mi się ogarnąć bo mały usnął a ja mam na 17 jazdy więc wypada jakoś wyglądać :D
 
Do góry