reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny maluszka-jak zorganizować?

Jestem ciekawa co moja wybierze ;) może pieniądze ;)?
my mamy roczek w sobote, robie skromną rodzinną impreze. Tort zamówiony ( bo ja się za takie rzeczy nie zabieram póki co) .
poza tym będzie uroczysty obiad. No i oczywiście cała masa prezentów dla mojej gwiazdy ;)
Dostanie chodzik-pchacz ,cymbałki,trochę ciuchów i takie delfinki śpiewające do kąpania ;) a reszta to niespodzianka ;)
 
reklama
L.a.N.a, śliczna dziewuszka, a jakie ma extra kitki :tak:. Jestem pod wrażeniem jej długich włosków :szok: <--- pozytywnie :-).
U Nas Kuba najpierw wybrał książkę, a później kieliszek. Wszyscy się śmiali, że będziemy mieli w domu pisarza <a ja się śmiałam, że jak mu nie wyjdzie, to zaczni pić> :-D

no wloski to akurat jej sie udaly:)

Jestem ciekawa co moja wybierze ;) może pieniądze ;)?
my mamy roczek w sobote, robie skromną rodzinną impreze. Tort zamówiony ( bo ja się za takie rzeczy nie zabieram póki co) .
poza tym będzie uroczysty obiad. No i oczywiście cała masa prezentów dla mojej gwiazdy ;)
Dostanie chodzik-pchacz ,cymbałki,trochę ciuchów i takie delfinki śpiewające do kąpania ;) a reszta to niespodzianka ;)

powodzenia:)
i czekamy na relacje i foteczki:)
 
zdjęć niewiele,bo miałąm czas tylko rano,później niestety byłam na uczelni i nie miałam jak ich robić... ;(
a zresztą jutro robimy drugą częśc urodzin :-) i postaram się zrobić więcej ;) urodziny3.jpguroziny2.jpgurodziny4.jpgurodzinu1.jpg

WIKI WYBRAŁA ROZANIEC,POTEM KIELISZEK A NA KONCU PIENIADZE ;):-D:-D:-D
 
zdjęć niewiele,bo miałąm czas tylko rano,później niestety byłam na uczelni i nie miałam jak ich robić... ;(
a zresztą jutro robimy drugą częśc urodzin :-) i postaram się zrobić więcej ;)Zobacz załącznik 357864Zobacz załącznik 357865Zobacz załącznik 357866Zobacz załącznik 357867

WIKI WYBRAŁA ROZANIEC,POTEM KIELISZEK A NA KONCU PIENIADZE ;):-D:-D:-D

Super zdjecia:)
hihi to ci rosnie zakonnnica;p
ale calkiem odwrotnie sie wsyztsko moze potoczyc:)
czekam na kolejne fotki:)
 
MamaWiktorii, widać, że imprezka urodzinowa się udała. Gratuluję małej Wiktorii wyboru <kasiorki oczywiście :-D;-)>. Torcika bym zjadła ;-). Czekamy na więcej zdjęć :tak:
 
:-)Widzę tu też znajome nicki z forum :-D my w niedziele robiliśmy roczkową imprezę, tort zrobiła teściowa, oczywiście truskawkowy, bo sezon się zaczął :-) Nina też zjadła kawałek :tak::tak: poza tym to wszystko robiłam sama, menu roczkowe obejmowało:
kotlety z kurczaka z sosem czosnkowym i serem, pieczone części z kurczaka w ostrej papryce, 3 surówki, 2 sałatki: warstwowa i warzywna, ziemniaczki, paluszki, chipsy, babeczki z czekoladą, babeczki z owocami, soki i napoje, winogrona, truskawki, banany i nektarynki :-) impreza na powietrzu, bardzo udana :-D

Nina wybrała książkę, tak jak mamusia ;-):-)
 
reklama
Do góry