reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny dziecka:)

Dołączył(a)
2 Lipiec 2014
Postów
1
Kochane mamy już niebawem przede mną pierwsze urodziny mojego synka:) impreza ma się odbyć w domu jednak chciałabym, żeby wszystko wyglądało magicznie i wyjątkowo. Macie może za sobą jakieś przeżyte roczki, które mogą stać się inspiracją dla mnie? Może jakieś fajne sklepy internetowe z dekoracjami na taką okazję:)?
 
reklama
A co interesuje twojego maluszka? Za nim odpowiesz, warto żebyś wiedziała, że jeśli zrobisz tak małemu dziecku huczną imprezę to może się skończyć totalną histerią malutkiego jubilata, ponieważ nadmierna ilość bodźców źle wpływa na układ nerwowy dziecka. Pamiętam pierwszą Gwiazdkę w naszym domu, gdzie na widok św. Mikołaja dzieci się przeraziły, przy 4 prezencie wyłączyły, a przy szóstym zaczęły płakać i wieczorem obie ( z moją szwagierką) miałyśmy ogromny problem żeby dzieci doprowadzić do równowagi;) Ciekawe, jakie doświadczenia mają inne dziewczyny.:-)
 
Do góry