reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam
zarejestrowałam się na forum i długo sie nie odzywalam, więc przepraszam dziewczyny za to.
Ponoć jak sie ma jedno dziecko to się jest mało zorganizowanym, i to chyba prawda. Przyjaciółka ma troje i lepiej sobie radzi niż ja, ma jeszcze czas na romantyczne wieczory z mężem. Zazdroszczę...
Do tego nakłada mi się nie mające końca wykańczanie domu :(
(trzeba było kupić mieszkanie a nie porywać się na budowę domu)
Kończy mi się urlop i trzeba będzie od poniedziałku wracać do pracy. Czy ktoś też ma taki mus?
Moja Zosia nie che pić mleka, wogóle jest anty mlekowa. Z ledwością wypije 100ml mleka na dobranoc i rano zje kaszkę na śniadanie. Czy ktoś zna sposoby aby dziecko polubiło mleko?
 
reklama
Witam
zarejestrowałam się na forum i długo sie nie odzywalam, więc przepraszam dziewczyny za to.
Ponoć jak sie ma jedno dziecko to się jest mało zorganizowanym, i to chyba prawda. Przyjaciółka ma troje i lepiej sobie radzi niż ja, ma jeszcze czas na romantyczne wieczory z mężem. Zazdroszczę...
Do tego nakłada mi się nie mające końca wykańczanie domu :(
(trzeba było kupić mieszkanie a nie porywać się na budowę domu)
Kończy mi się urlop i trzeba będzie od poniedziałku wracać do pracy. Czy ktoś też ma taki mus?
Moja Zosia nie che pić mleka, wogóle jest anty mlekowa. Z ledwością wypije 100ml mleka na dobranoc i rano zje kaszkę na śniadanie. Czy ktoś zna sposoby aby dziecko polubiło mleko?

Witaj:)Mój tez nie pije mleka i nie da sie go zmusic nawet w nocy nie i koniec.Bartka pediatra mówiła ze jak je duzo nabiału mieska to mleka nie musi pic jak nie chce.
 
Zosia jak widzi mleko w butelce ucieka, próbowałam dawać jej kakało, ale też nie chce
Staram się aby zjadła chociaż jeden jogurt w ciągu dnia
 
Witam:)
Ale tu pustki są gdzie dziewczyny jestescie na Fb pewnie.
Upał niesamowity niema czym oddychac ale jutro juz ma byc zimniej.Nocka ok,Bartus sie przebudził o 6 popił herbatki pofikał i pospalismy 8.teraz ma drzemke.Moze sie wybierzemy nad jeziorko zobaczymy jak to wyjdzie bo ma jechac szwager i z nim bysmy sie zabrali.Mieszkanko juz sprzatniete jest.
Miłego dnia:)
 
Witaj Madzia. ALe cudna koncówka lata i te wieczory cieplutkie, az człowiek lepiej sie czuje , takie przesiadywane wieczorami na powierzu jest mega reaksujace. My dzis cały dzien spedzilismy w parku w żywcu , w poszukiwaniu cienia sie wybraliśmy.
 
Hejka;)
Dzisiaj jest chłodniej tak fajno.Bartus ma drzemke a ja pije juz 2 kawke.Nocka taka sobie była mega durza burza z piorunami Bartus sie budził i ja tez o 3 nie mogłam spac chodziłam po mieszkaniu jak jakis lunatyk,wstalismy po 8.Jutro do Gdanska trzeba pare rzeczy spakowac na 2 dni.
Miłej niedzieli:)
 
Witam,
Zosia śpi, obiad już gotowy.
Pogoda na pomorzu taka sobie, ale chyba się wybierzemy na spracer do Łeby, no bo kto by uwierzyła ale moja cora morze widziała dopiero raz w życiu.
Miłej niedzieli
 
reklama
Do góry