reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie:)
Bartus jeszcze nie spi bawi sie i psoci łobuz.U nas nocka była z jedna pobudką spalismy prawie do 9 ale była niesamowita burza w nocy i popołudniu tez.Dzisiaj dzwoniliz przychodni ze mamy wstawic sie na szczepienie i jutro idziemy ostatnia dawka pneumo.Cwiczenia tez były i bartus sie awanturował bił tego faceta nieznosny jest.teraz tez ryczy.Nauczył sie wchodzic na łózko i musze pilnowac zeby nie spadł schodzic potrafi ale to róznie bywa.
Miłego wieczorku:)
 
reklama
myszowata też się nad tym zastanawiam :) myślę intensywnie :) kochana mamy do Cebie pytanie z dziewczynami z Faceboka - nie chcesz do nas dołączyć ?dzieje się tam sporo a brakuje tylko ciebie :) zapraszamy :)
:-:)-:)-(
ramari, ciebie też chyba nie ma na fb, albo może jeszcze nie ogarnęłam wszystkich? jak Cie nie ma, to dołącz do nas!
no nie ma mnie, ale chyba tylko Ty to zauważyłaś...
 
ramari :) pisz co u Ciebie jak chłopcy ? Jak sobie radzisz ?
My w Łodzi u brata od niedzieli :) trochę pogoda dziś do bani ale może się rozpogodzi ...
Pozdrawiam...
 
Witajcie

U nas pogoda nie do życia:( Z samego rana spacer, a i tak już ledwo da się wytrzymać, taki skwar:( W ogrodzie w cieniu się nie da siedzieć, bo znów plaga komarów.

Ramari gratulacje ciociu:)

Mam nadzieję, że u Was Dziewczyny wszystko ok. Czasami podczytuję, ale nie mam czasu pisać:(
 
tez chcialabym byc ciocia... Ale raczej szans na to nie mam bo moj brat i jego dziewczyna zdecydowanie nie planuja dzieci.
No ale trudno - przynajmniej rozpieszczaja moich chlopcow :-D

u nas tez upal oczywiscie, no ale lepsze to niz deszcz :-)
 
Witam:)
Nocka u nas tragiczna Bartus o 2.30 obudził sie z płaczem nie mogłam go uspokoic wył piszczał prezył sie i bił mnie ale miał zamkniete oczy potem jak dałam herbatki to stekał non stopa az wkoncu usnoł a ja musiałam sie obudził zeby zarejesterowac go do szczepienia.Mleka juz nie pije od jakiego czasu odmówił mi.teraz niedawno zasnoł mi szczepienie zniósł ok tylko troche płakał miał 4 wkłucia.Narazie mamy spokój bo dopiero jak skonczy 5 lat to szczepienie mamy teraz sie pokazac na bilansie dwulatka.
Miłego dnia:)
 
reklama
Do góry