reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dzieki za zaproszenie ale raczej nic z tego. Rok szkolny sie zaczyna, nawal obowiazkow tez wiec w ogoel mowy nie ma zebym miala na rozrywki czas... Ale milo ze i tu wpadacie czasem :-)
madzia - a co za szczepienie mial Bartus??? Jakies z kalendarza szczepien???? Jakso nic mi sie nie kojarzy zeby Adas mial miec wkrotce.
 
Dziękuje dziewczynki, mam nadzieje ze nie bedzie tak źle. Zreszta zobaczymy w praniu.
Musze szukac pracy, bo jak juz większosc z Was wie wyrzucili mnie z testauracji powód -uwaga.......- bo ide na studia. Ale to tylko glupi pretekst .
No to trudno szukam dalej. Bo w salonie na paznokciach nie wyciągne 2 tysiecy zebym wyszła na zero chociaz. Ale jutro mam jedna rozmowe ale ciiii nie zapeszam.
 
Witam:)
Bartus dopiero zasypia a o 16 jest rehabilitant długo sobie nie pospi.Nocka w miare była Bartus sie raz zbudził a potem troche jeczał ale miał tylko stan podgorączkowy nawet nic mu nie dałam.Spalismy do 8 rano mały spacerek bo upał jest i moze pod wieczór jakis bedzie.
Miłego dnia;)
 
dzieki za zaproszenie ale raczej nic z tego. Rok szkolny sie zaczyna, nawal obowiazkow tez wiec w ogoel mowy nie ma zebym miala na rozrywki czas... Ale milo ze i tu wpadacie czasem :-)
madzia - a co za szczepienie mial Bartus??? Jakies z kalendarza szczepien???? Jakso nic mi sie nie kojarzy zeby Adas mial miec wkrotce.

Ostatnia dawka pneumokoków jakies Hiberix,polio i krztusiec błonica i tezec tak ma mi tu napisane w ksiązeczce.
 
witajcie, nie mogłam sie zalogowac przez kilka dni po reinstalacji i widze ze kolejne z was na fb pouciekały, nie rozumie przyczyny przeniesienia i jej ewentualnych efektów, powiem tylko szkoda, licze ze nasze bb nie umrze
 
Dzisiaj były te cwiczenia i masakra cała godzine wył jak nienormalny prezył sie szarpał buntował z tego wycia cały sie trzasł niewiem jak dalej pójdzie.Szkoda mi go ale to dla jego dobra.

Ja stąd nie uciekam jest mi tu dobrze.
 
witajcie, nie mogłam sie zalogowac przez kilka dni po reinstalacji i widze ze kolejne z was na fb pouciekały, nie rozumie przyczyny przeniesienia i jej ewentualnych efektów, powiem tylko szkoda, licze ze nasze bb nie umrze
my wcale stąd nie uciekamy, tylko tam jakos szybciej idzie:)
 
reklama
wiolonczela ja też nie rozumiem :-(

Dziewczyny ja mam konto na fb. Rzadko tam zaglądam i nie obiecuje, że jeśli się tam do Was wpiszę to, że będę regularnie zaglądać. Jak któraś z Was mi powie na pw co mam zrobić żeby dołączyć toz góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry