reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

No ja tez planuję zimowo-wiosenne, optymalnie jak bym rodziła luty/marzec (więc jak bym sie wystarała w maju/czerwcu), a co z tego wyjdzie to zobaczymy :-) Pracuję w szpitalu, a co do ciuszków to zostawiłam bardzo mało, bo ... uwielbiam kupować :-D Więc na bieżąco sprzedaje po Stasiu i wtedy kupuję nowe w wiekszym rozmiarze - w efekcie wychodzi to bardzo ekonomicznie, bo dużo mi się "zwraca" ;-)
 
reklama
no, mój jest ze stycznia i mi się marzy następne między listopadem a styczniem heheh:tak:
a najlepiej początek stycznia

ja też jestem maniakiem kupowania :-)
a może masz coś fajnego co się przyda mojemu??
nosi rozmiar od 86...
a buty tak koło 21, 22:-)
 
Heh, no to może sie skusisz i rozpoczniesz staranka? W sam raz teraz, żeby miec kolejnego brzdąca między listopadem a styczniem :cool2: Mój jest wrześniowy, a kolejne maleństwo chciałabym tak mniej więcej luty-marzec, co z tego wyjdzie zobaczymy :-D
Z ubrankami to nie bardzo, bo na bieżąco wszystko sprzedaję na allegro :sorry: Mam od jakiegoś czasu "system", że sprzedaję wszystko z czego Staszko wyrósł, dokładam trochę i kupuję cały zestaw większych ubranek - a że wszystko kupuję w USA (jestem wielką fanką GAPa, Gymboree i Old Navy ;-)) to w sumie wychodzi opłacalnie, bo używane dobtrze się na allegro sprzedają :-D A ja raz na pół roku mam szaleństwo zakupowe - co uwielbiam ;-)
 
Heh, u mnie na odwrót - ja nie zawsze jestem gotowa (czasem bardzo chcę kolejnego dziecka, czasem nie:sorry2:), za to mój M chciałby już, teraz, w tej chwili ;-)
 
No dokładnie, ale M zawsze jest taki bardziej zdecydowany, a ja raczej z tych adecyzyjnych ;-) Mam chwilę czarnowidztwa, ale też takie patrzenia przez różowe okulary - no, realistka też bywam :-p

A co do pogody to az kończyny odpadają! ;-) A ponoc ma być jeszcze zimniej - az strach myśleć :rofl2:
 
Widzę że Cieszyn trochę ożył :-)
My będziemy mieć córcie z przełomu maja i czerwca, zobaczymy czy się będzie spieszyć czy lenić z wyjściem z brzuszkowego domku.
U nas z finansami też średnio, zaczęliśmy budowę domu,mąż pracuję a ja mam umowę do czerwca, teoretycznie od września mogłabym wróci do pracy ale nie wiem czy dam radę z takim maleństwem, do żłobka mi córci jeszcze nie wezmą no i ja jeszcze studiuję na 3 roku ale też mamy nadzieję że wszystko się ułoży. Odkładaliśmy decyzję o dziecko ale w końcu stwierdziliśmy że jak tak będziemy życie planować to się z dziećmi do 40 nie wyrobimy
 
reklama
Do góry