reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Hej :-) mam akurat wolne i tak sobie siedze na necie i szukalam jakiegoś forum dla mamusiek :) i znalazłam to :) Ja też jestem z okolic Cieszyna (Chybie jak ktoś kojarzy - z 20 kilometrow od Cieszyna). Mam 3 letnie dziecko - chłopczyka. Akurat wszedł w okres buntu hi hi więc jest wesoło ... pozdrawiam
 
reklama
ja mieszkam w Cieszynie
mój łobuz ma roczek dopiero :-)

sprzedam kombinezony ceny od 5 zł :-) jeden za darmo...;-)
 
Ostatnia edycja:
Klaudia - gg nie mam od 3-4 lat ;-) Facebooka, Naszej klasy i innych zabijaczy czasu też nie - no, poza BabyBoom, a tu tego czasu "tracę" też sporo :-D

Tialana - witam serdecznie ;-) Fajnie Ci, że już w ciązy jesteś, a że malutka w sumie juz duża (pamietam, ze w ciąży ze Stasiem najcięższy był dla mnie czas do 23 tygodnia, bo ciagle myslałam, czy Mu cos nie jest, a jak juz przeszlismy ta magiczna granice to było z górki, a ja ciazą cieszyłam sie jak dzika :-D) to jeszcze bardziej super :-) Co do finansów to świetnie piszesz - mysmy mieli podobne podejście jak ty - no i dalej mamy ;-) Zawsze i wszytskim mówię (też na swoim przykładzie), że nigdy nie jest dobry czas na dziecko, ale też zawsze jest dobry - jak sie juz w końcu jest w ciązy, to wszystko sie układa - bo musi sie ułożyc ;-) A powiedz gdzie masz zamiar rodzić? :-)

Dodi - witamy :-) Chybie kojarze o tyle, ze wliceum miałam jedna koleżankę stamtąd :-D Heh, a co do buntu Twojego Synka to witam w klubie - mój prawie 2,5 letni tez juz czasami daje czadu ;-) Ja jestem z Cieszyna :-)
 
Tak, o pracy juz pisałam, bo pytałaś :-) A że zimno to niedopowiedzenie roku :-D Ale i tak wolę taka pogodę niż te wszystkie temperatury około zera, kiedy jest brzydko, mokro, ślisko i w ogóle fe ;-)
 
o witaj tialana
widzę że ciąża postępuje...
alee fajnie , ja nadal tęsknię za brzuszkiem :-)

a gdzie się budujecie ?
w c-n
Ja nawet nie umiem sobie wyobrazić jak to będzie gdy smerfetka będzie już z drugiej strony brzuszka i nie będę czuć jej kopniaków, pewnie będzie mi tego brakować ;-)
Budujemy się w gminie Dębowiec

Hej :-) mam akurat wolne i tak sobie siedze na necie i szukalam jakiegoś forum dla mamusiek :) i znalazłam to :) Ja też jestem z okolic Cieszyna (Chybie jak ktoś kojarzy - z 20 kilometrow od Cieszyna). Mam 3 letnie dziecko - chłopczyka. Akurat wszedł w okres buntu hi hi więc jest wesoło ... pozdrawiam
Ja też wiem gdzie jest Chybie ;-)

Klaudia - gg nie mam od 3-4 lat ;-) Facebooka, Naszej klasy i innych zabijaczy czasu też nie - no, poza BabyBoom, a tu tego czasu "tracę" też sporo :-D

Tialana - witam serdecznie ;-) Fajnie Ci, że już w ciązy jesteś, a że malutka w sumie juz duża (pamietam, ze w ciąży ze Stasiem najcięższy był dla mnie czas do 23 tygodnia, bo ciagle myslałam, czy Mu cos nie jest, a jak juz przeszlismy ta magiczna granice to było z górki, a ja ciazą cieszyłam sie jak dzika :-D) to jeszcze bardziej super :-) Co do finansów to świetnie piszesz - mysmy mieli podobne podejście jak ty - no i dalej mamy ;-) Zawsze i wszytskim mówię (też na swoim przykładzie), że nigdy nie jest dobry czas na dziecko, ale też zawsze jest dobry - jak sie juz w końcu jest w ciązy, to wszystko sie układa - bo musi sie ułożyc ;-) A powiedz gdzie masz zamiar rodzić? :-)

Dodi - witamy :-) Chybie kojarze o tyle, ze wliceum miałam jedna koleżankę stamtąd :-D Heh, a co do buntu Twojego Synka to witam w klubie - mój prawie 2,5 letni tez juz czasami daje czadu ;-) Ja jestem z Cieszyna :-)
Dla mnie początek był bardzo ciężki bo to moja druga ciąża tylko wcześniejsza zakończyła się w 11 tygodniu więc te pierwsze tygodnie był teraz dla nas ogromnym lękiem o maleństwo ale od 16 tygodnia czuję już ruchy i od tego czasu jestem trochę spokojniejsza :tak:
Zamierzam rodzić w Cieszynie bo tam pracuje moja pani doktor mam do niej pełne zaufanie a w szpitalu jak byłam an patologii to też byłam zadowolona z opieki i jakoś nawet nie myślę o innym miejscu


Rzadko tu zaglądam bo niewiele tu się działo ale widzę że i ten wątek zaczyna tętnić życiem :-)
 
reklama
a ja siedzę opatulona jak nie wiem, marznę

tialana to powodzenia
spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania
jeszcze pamiętam te kopniaki, na początku za nimi baaaardzo tęskniłam

też brodziłam w C-n i jestem zadowolona
poród to poród , wszędzie boli tak samo
ważne aby opieka była ok, oraz lekarz odbierający
mój to Michał Michalski
hehhehe a ja urodziłam syna Michałka :tak::-D
 
Do góry