reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dorota trzymam kciuki!!!jak dobrze ze poszlas to sprawdzic. kazda inaczej odczuwa i ciezko sluchac porad w tej sprawie.

Sicil ja mialam materacyk kokos -pianka. bez gryki. ale teraz kupie sama pianke. a to dlatego ze zawsze moge ja wziac wyprac, i wyschnie mi to normalnie a ten z kokosem nie mogla, i tylko pokrowiec wyprac mozna i pralam czesto a w srodku zapach byl nie za bardzo bo mlody sie posikal w lozku jak sie oduczalismy od pieluch i ceratka sie przesunela i materac zalany i nie ma jak tego wyprac i po prostu smierdziec zaczal...:/
a druga sprawa ze ten kokos to mi wyglada jak takie badyle z nitkami( nie wiem jak to napisac) i od razu mam wrazenie ze tak sie straszny syf zalegnie. teraz mlody spi na piance i powiem szczerze ze ta jego jest naprawde wygodnaa bo juz ma te wieksze lozko a pianka normalna z ikei.

ide sie polozyc bo cos sie dziwnie czuje, oddechu zlapac nie moge a cisnienie ok i brzuch jak kamien co chwile. chyba przegielam ze sprzataniem
 
reklama
Sunshine no to super, ze meża juz bedziesz miala w domku:tak:
Moj tez raz polecial sam jak bylam w ciazy z Kuba tylko na 3 dni a ja beczalam:zawstydzona/y: a teraz jak poleci z Mlodym to chyba sie zabeczę:zawstydzona/y:
No ale chcielismy, zeby zobaczyl sie zwlaszcza z babcią męża bo pozniej nie wiadomo kiedy poleciemy a widziala Go w listopadzie ostatni raz:tak:

moi tez od czwartku do niedzieli.
 
Dziewczyny wlasnie dostalam od Doroty smsa:Hej tu dorota z forum. Mamy takie sobie przeplywy i tetno i jeszcze zemdlalam bo sama mam bardzo niskie cisnienie...ktg zadnych ruchow tez nie wykrylo wiec zostaje na jakis czas na patologii. Jestem zdolowana myslalam ze po prostu zlapal mlody lenia. Trzymany mocno kciuki za Dorote i malego.

Dorota trzymam kciuki!!!
 
Hej. wreszcie w domu. Mój maly wczoraj miał taki "cichy dzień" bo cały czas byłam w ruchu ale dzisiaj od rana mi to wynagradza spacerami po żebrach :) Nie kopie ale czuje i widze jak tuż pod biustem się porusza :)

Dorota na pewno wszystko będzie ok ale odpoczywaj dużo i karz dzidziusiowi Cię okopać :)


Avo jak mozesz przezuc do odpowieniego wątku smsa :-)



kurcze to dziecko zaraz mi zgniecie te żebra - najgorszej w szkole jak siedzialam w pozycji skulonej na drewnianym krzesle to az brakowalo mi tchu tak daje popalić. o teraz jest na prawym żebrze a przez momentem gniótł lewe !



jeszcze tylko 2 miesiące i 2 tygodnie ... już tuż tuż ..
 
Sunshine no to super, ze meża juz bedziesz miala w domku:tak:
Moj tez raz polecial sam jak bylam w ciazy z Kuba tylko na 3 dni a ja beczalam:zawstydzona/y: a teraz jak poleci z Mlodym to chyba sie zabeczę:zawstydzona/y:
No ale chcielismy, zeby zobaczyl sie zwlaszcza z babcią męża bo pozniej nie wiadomo kiedy poleciemy a widziala Go w listopadzie ostatni raz:tak:

moi tez od czwartku do niedzieli.

Jakos dalam rade ale tylko dlatego , ze jeszcze pracuje wiec czwartek i piatek mi szybko zlecialy, na noc przyjechala kolezanka z dzieciakmi i zrobilismy sobie seans filmowy :-) a sobota byla dla mnie czyli basem i wzielam sie wkoncu za szycie :tak: a dzis juz za 1,5h bedzie wiec spoko :-).

Ty tez dasz rade :tak: domyslam sie, ze rozlaka z malym bedzie duzym przezyciem ale postaraj sie to wykorzystac jak najlepiej i zrob cos na co nigdy nie mialas czasu :tak:. I zobaczysz, ze czas szybko minie :-)
 
no to piekne wiesci, dorotka trzymam kciuki!
wlasnie dlatego to liczenie ruchow nie jest takie glupie bo mozna szybciej zareagowac gdyby cos sie dzialo
mi tez ostatnio brakuje tchu szczegolnie jak siedze... i mam wrazenie ze mi brzuch sztywnieje czesto chociaz moze to przez ten nadmiar wod
kamila wlasnie dzis policzylam ze tak naprawde za 2 miesiace mozemy zaczac rodzic o_O
 
josie no a dwa miesiące to bardzo mało czasu , bardzo szybko zleci . . . a tu wyprawka jeszcze nie kompletna i torba do szpitala nie tknięta czas zacząć powoli ją kompletować ale szczerze mówiąc nie chce mi się nawet o tym myśleć . . .
 
ufff no to super wiesci od Doroty, teraz niech mamusia poczuje sie lepiej i bedzie juz dobrze :tak:
swoja droga ciekawe dlaczego tak sie stalo, moze po prostu sobie zasnal?
 
reklama
ufff no to super wiesci od Doroty, teraz niech mamusia poczuje sie lepiej i bedzie juz dobrze :tak:
swoja droga ciekawe dlaczego tak sie stalo, moze po prostu sobie zasnal?

nie, były kiepskie przepływy:( prawdopodobnie przez to,ze sama Dorota ma kieskie ciśnienie i tętno....
 
Ostatnia edycja:
Do góry