reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

a ja sie troche przechwaliłam bo wiat wieje chłodny i wrociłam do domu, mam nadzieje ze tak jak wczoraj odczuwalne bedzie tylko słonce...
u nas jutro ma padac i temp spadie do 11* podobniez, ale mam nadzieje ze szybko sie podniesie..

Dorota - wiesz, ze czekamy na informacje?????
 
reklama
Przed chwila jakby raz kopnął i cisza...poczekam jeszcze pol godziny moze da jakis znak a jak nie to ide najwyzej stukną się w czoło i powiedzą ze przewrażliwiona jestem.


Dzieki dziewczyny dam znac pozniej!
Nie martw się na zapas. Na pewno jest wszystko ok. Moja fasolka tez od kilku dni mniej ruchliwa i mysle, że czasem tak po prostu jest. Słyszłam, że gdy cos z dzieciakiem nie tak bardzo często występuje duzy ból głowy i ine niepokojące objawy. Postaraj się rozluźnic. Sama zauwazyłam ,że gdy jestem zestresowana to ruchy dziecko odczuwam dużo słabiej. Będzie dobrze :)
 
Dorota a nie masz przypadkiem tak ze gdy duzo sie ruszasz to dzieciaczek wtedy cicho siedzi?? Ja od piatku na długie spacery latam i moje dzieciatko w ogóle wtedy sie nie rusza. Jak usiąde to po godzinie mniej wiecej dopiero sie budzi i mnie szturcha. Ruch ewidentnie mi dziecko usypia (czyli bede latac na dłuuuugie wózkowe spacery :))
 
Dorota a nie masz przypadkiem tak ze gdy duzo sie ruszasz to dzieciaczek wtedy cicho siedzi?? Ja od piatku na długie spacery latam i moje dzieciatko w ogóle wtedy sie nie rusza. Jak usiąde to po godzinie mniej wiecej dopiero sie budzi i mnie szturcha. Ruch ewidentnie mi dziecko usypia (czyli bede latac na dłuuuugie wózkowe spacery :))

sama prawda;-)
jak sie chodzi, rusza cały dzień to dziecko mniej ruchliwe:tak:
kołyskę ma po prostu w brzuszku:-)
a jak sie położmy to nie ma ruchu i daje znac o sobie.

dorota na pewno wszystko jest ok;-)

a ja jakiegos dola łapię:zawstydzona/y:
moi panowie w czwartek lecą do Polski, pierwszy raz nie bedewidziala synka dluzej niz kilka godzin:szok: może to glupie ale dziwnie sie z tym czuję, na pewno będę tęsknić:( niby kilka dni a ja jakas nerwowa:baffled:
 
Dziewczyny wlasnie dostalam od Doroty smsa:Hej tu dorota z forum. Mamy takie sobie przeplywy i tetno i jeszcze zemdlalam bo sama mam bardzo niskie cisnienie...ktg zadnych ruchow tez nie wykrylo wiec zostaje na jakis czas na patologii. Jestem zdolowana myslalam ze po prostu zlapal mlody lenia. Trzymany mocno kciuki za Dorote i malego.
 
Dziewczyny wlasnie dostalam od Doroty smsa:Hej tu dorota z forum. Mamy takie sobie przeplywy i tetno i jeszcze zemdlalam bo sama mam bardzo niskie cisnienie...ktg zadnych ruchow tez nie wykrylo wiec zostaje na jakis czas na patologii. Jestem zdolowana myslalam ze po prostu zlapal mlody lenia. Trzymany mocno kciuki za Dorote i malego.
'Przekaż jej, ze jesteśmy z Nimi!!! mam nadzieje, ze po prostu mały ma lenia i sobie śpi.
 
O kurna, a ja tu pomagam mezowi skrecac meble (paluszkiem hehe) i tez mnie takie mysli nachodza....ze nie moge uwierzyc, ze to juz to, ze sie doczekalismy, nadal nie moge uwierzyc, ze sie uda... :dry:
A tu Dorotka w szpitalu :no:
Bedzie ok, dobrze, ze sie przeszla i jest teraz pod opieka :tak: Kurcze jednak patrzcie, nie ma czegos takiego jak przewrazliwienie... trzeba dmuchac na wszystko :sorry2:
Trzymam kciuki!

Buziol
- ja wlasnie te dane o materacu to troche ironicznie podalam, bo tez nie usmiecha mi sie miec wyjalowionego bobo ;-), no ale wiesz, czlowiek szuka w necie i znajduje wiele danych, opinii, ktore moga byc uzyteczne jak np. dwie strony do spania, ja tak mysle, ze jesli nie wezme z dwoma roznymi twardosciami, to wezme materacyk z strona zimowa i letnie, bo u nas to sie wspaniale jednak sprawdza :tak:
Mi tu trudno gryke kupic niestety, ewentualnei znalazlam kokos, ale nie wiem czy to jest to samo
 
reklama
Witam sie i ja, zrobilam sobie przerwe na kawke bo sie naschylalam jak cielam material na poszewki do malej pokoiku :-)

a tu widze ze Dorota w szpitalu wyladowala kurcze dobrze, ze pojechala i niezbagatelizowala tego :baffled: moja mala tez ostatnio rzadziej sie odzywa ale myslalam, ze to przez to ze duzo chodze... Trzymam kciuki zeby z nia i malym bylo wszystko dobrze :tak:

Polaa- Twoi faceci wylatuja do PL a moj dzis wraca od czwartku bylysmy same :-( ale wlasnie dostalam tel ze juz wyladowal wiec na obiad bedzie z nami :tak:

Milego dzionka dziewczyny :-)
 
Do góry