reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

Tu na szczęście mogę sobie wziąć do szpitala taki strój jaki mi jest najwygodniejszy i będzie to oczywiście PIŻAMA!!!! a nawet dwie,
Jak już Wam pisałam każde łóżko jest oddzielone parawanem i jak jest obchód - choćby tylko z mierzeniem temp. to do każdej pacjentki położne podchodząc, zasłaniają parawan.
A ubiera sie to, w czym Ci jest wygodnie, bo masz sie dobrze czuć.
Klapki jedne sobie wzięłam do chodzenia po szpitalu, a drugie, takie najzwyklejsze, żeby mieć pod prysznic.
 
reklama
No u mnie to samo, totalna frywolka z ubiorem zarowno do poradu jak i po:-D. To co chce i w czym wygodnie:tak:
 
Ja mam ręcznie nakręcaną karuzelę:tak: przy Kubie tez taką mialam i pamietam ze jak przygotowywalam lozeczko dla Młodego to ja od razu powiesiłam i wisiala od początku a nie pamietam kiedy zaczęłam ją włączać:zawstydzona/y:

Ja tez chetnie wzielabym piżamkę do szpitala ale wiem ze bede miala cewnik jak to po cc i jakos moze byc niewygodnie:-( mozna brac to co sie chce do szpitala:tak:
 
IMG_0448.jpgIMG_0449.jpgIMG_0450.jpg
Kilka dni temu przy otwartych drzwiach ciucholandu zobaczyłam to... Zakup zrobiłam w pół minuty,bo lało i sie śpieszyłam. Teraz zastanawiam sie po co??? Czy to jest worek na pieluchy? I jak mam to coś zainstalować??? Czy tak jak na ostatnim obrazku? Jakoś to mi się kupy nie trzyma :-p. Nie ma żadnego suwaka, wiązania...nie kumam:zawstydzona/y:
 
Zobacz załącznik 466481Zobacz załącznik 466482Zobacz załącznik 466483
Kilka dni temu przy otwartych drzwiach ciucholandu zobaczyłam to... Zakup zrobiłam w pół minuty,bo lało i sie śpieszyłam. Teraz zastanawiam sie po co??? Czy to jest worek na pieluchy? I jak mam to coś zainstalować??? Czy tak jak na ostatnim obrazku? Jakoś to mi się kupy nie trzyma :-p. Nie ma żadnego suwaka, wiązania...nie kumam:zawstydzona/y:

haha bardzo interesujące COŚ :D


a jeśli chodzi o to co pisałam o karuzelkach to mam kilka powodów dla których odradzam ręcznie nakręcane :D :
* krótko gra - dziecko nie zdąży się wyciszyć
* przy każdym nakkręcaniu one " pierdzą" i dziecko się wkurza i od nowa rozbudza
*szybko się psują a przynajmniej ta co ja miałam baby ono posłużyła ok 3 tygodni i później zepsuły się tryby :/
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 466481Zobacz załącznik 466482Zobacz załącznik 466483
Kilka dni temu przy otwartych drzwiach ciucholandu zobaczyłam to... Zakup zrobiłam w pół minuty,bo lało i sie śpieszyłam. Teraz zastanawiam sie po co??? Czy to jest worek na pieluchy? I jak mam to coś zainstalować??? Czy tak jak na ostatnim obrazku? Jakoś to mi się kupy nie trzyma :-p. Nie ma żadnego suwaka, wiązania...nie kumam:zawstydzona/y:[/

QUOTE]

Klusia wkłada się w to pampersy wzdłuż i łatwo je wyjąć gdy są potrzebne a ten worek wisi przy przewijaku. :-)
 
a jeśli chodzi o to co pisałam o karuzelkach to mam kilka powodów dla których odradzam ręcznie nakręcane :D :
* krótko gra - dziecko nie zdąży się wyciszyć
* przy każdym nakkręcaniu one " pierdzą" i dziecko się wkurza i od nowa rozbudza
*szybko się psują a przynajmniej ta co ja miałam baby ono posłużyła ok 3 tygodni i później zepsuły się tryby :/
FISHER PRICE____KARUZELA ___PANDA (2352856341) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
My mamy tę. Mój Kuba nie wyobrażał sobie zasypiania bez niej. Nawet teraz, jak juz miał prawie 3 lata, sam sobie włączał. No i koniecznie gwiazdki na suficie. Zawsze przypominał o gwiazdkach, jedyny mankament, ze po pewnym czasie się wyłączały i jesli nie zdążył zasnąć, to wołał: skończyły mi się gwiazdki! Projektor służył nam tez jako mini lampka, taki idealny półmrok, by go nie budzić. Jednak później jak spał juz na dużym, to nie było gdzie przymocować i jakoś tak zapomniał. Teraz na piętrowym też mogłabym zainstalować, ale to surowe drewno i zostają wgniecenia. Bardzo fajna sprawa, bo dziecko samo może się obsługiwać jak większe, nie raz ja spałam a on sobie włączał i nie wołał mnie. Fakt, baterie się wyczerpują szybko, ale przy dzieciach trzeba być przygotowanym, by kupowac hurtowe ilości baterii do najróżniejszych zabawek, tego nie unikniemy...lub akumulatorki ;-)
 
reklama
My kupilismy taka :tak::
FISHER PRICE C0108 KARUZELA Z MISIAMI I PROJEKTORE (2323516256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tez przyjaciolka polecila mi takie z pilotem, bo nie trzeba sie z lozka ruszac, zeby ja ponownie wlaczyc ;-)
Planuje powiesic na niej takie czarno-biale plansze, bo przeciez Malenstwo przez pierwsze tygodnie bedzie widzialo tylko kontrastowe kolory - bialy, czarny, z czasem czerwony.

Pilot w tej karuzeli to najmniejszy problem :D bo działa prawie każdy od tv kina domowego itp :)
 
Do góry