reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 7 latki

magda1978

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2007
Postów
2 662
Dziewczyny szukam inspiracji na prezent na 7 urodziny dla dziewczynki. Sama zainteresowana najchętniej dostałaby Monster High ale coś mi się w środku skręca jak mam kupić te maszkary:baffled:
Czym jeszcze bawią się dziewczynki w tym wieku?
 
reklama
ja bym kupiła ksiązkę grzegorza kasdebke "co to znaczy" (są dwa niezalezne tomy - niebieski i pomaranczowy ; cena ok 20 zł za jeden w auchanie
mozna tez dorzucic "mój pierwszy słownik ortograficzny " z zielonej sowy. Moja córka dostała te ksiązeczki na 6 urodziny i robia furorę:)
 
Monster High są może trochę "brzydkie" ale bardzo na czasie i np w Toys"r"us mają cały duży dział ich!!i można coś wybrać:) poza tym oryginalne i na czasie są też Lalaloopsy, skoro lubi Monstery to powinny sie jej te lalki spodobać:)
 
też nie przepadam za monster high, ale co zrobić, warto obserwować Toys R Us, bo zazwyczaj są jakieś promocje związane z monster high, jak nie na lalki to na jakieś gadżety:)
 
też nie przepadam za monster high, ale co zrobić, warto obserwować Toys R Us, bo zazwyczaj są jakieś promocje związane z monster high, jak nie na lalki to na jakieś gadżety:)

ten sklep w ogole jak dla mnie jest najlepiej wyposazonym sklepem z zabawkami dla dzieci. Mówiłem juz o tym wczesniej.
 
Dziewczyny, a ja mam problem, bo muszę kupić prezent siedmiolatce, która interesuje się piłką nożną. Tylko, że ona już wszystko ma! Piłki, koszulki, bramki, fifę 12 itp. Taki zestaw śniadaniowy wydaje mi się oryginalny, a może w ogóle odjeść od tematu piłki i kupić jej coś neutralnego - bluzkę, spodnie?
 
reklama
A może coś bardziej dla dziewczynki? Na pewno się interesuje lalkami, może coś takiego? Brita i Ben
Może sobie zmieniać ubranka i przebierać, albo bawić tymi lalkami, na pewno się jej spodoba.
 
Do góry