reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Myślę, że parasolka nie będzie wygodna dla Julka, a jeśli są takie co będą wygodne to niech będzie i parasolka:tak: Serio ja wózkami sie nie przejmowałam aż do teraz, bo miałam gondolę pożyczoną a póki co jeździ w spacerówce po bratanku ale to jest stary wózek i baaaardzo niewygodny- szczególnie dla mnie. Poza tym od Listopada przychodzi babka opiekować się Julkiem i obawiam się, że nie będzie dużo z nim wychodzić jak wózek będzie nieporęczny i za ciężki...
 
Ja na szybko..

Zmartwiła mnie jeszcze czymś. Zarastanie pochwy. Matko jak ona tam otworzyła, to byłam w szoku: zaczerwienione i pęknięte w jednym miejscu. Jak my ją myjemy, ze tego nie widziałam? Jeśli chodzi o toaletę, to nie używać chusteczek, tylko woda przegotowana.

My mamy podobny problem. Na zaczerwienienie pani doktor poleciła nam przemywać rumiankiem przy każdej zmianie pieluszki i szybko minęło, ale profilaktycznie dalej stosujemy. Dodatkowo dostaliśmy maść z hormonami żeby się ustabilizowało wszystko.

Gratuluję też ząbków. Moja też się męczy okropnie, a przebić się draństwo jej nie chce jeszcze..:-(
 
Sicil jesień? U Ciebie? Chyba, że z rana chcesz nam przypomnieć co czeka na nas za oknem:-D

U nas ani śladu ząbków i dobrze- zapowiedziałam już Julkowi, że jak zęby mu wyrosną to cycka więcej nie dostanie, bo mnie pogryzie:-D:-D więc produkcja zębów wstrzymana:tak::-p

Obudził się o 7 zjadł i leży teraz pod karuzelą i piszczy do niej;-)
 
Pamka- no fakt, tu nadal bardzo cieplo, ale mnie juz same slowo jesien nastraja tak jakos- zreszta ja juz tesknie to chlodu, no nie lubie upalow :no:


Co to za burza w wielkopolsce? Macku to gdzie tam kolo Ciebie????????????
 
witajcie laski
u nas w miarę ok,mała ma katar byłam u doktorka przepisała kropelki,no ja oczywiście też zasmarkana ale nic nie biorę -nie wiem co mogę
życzę miłego dnia
 
witam i ponawiam pytanie - czy obróciłyście już materace w łóżeczkach na stronę z gryką?


kurcze ja to chyba zupełnie niewidzialna tu jestem :-( no chyba że napiszę do kogoś konkretnie po nicku a tak to równie dobrze mogłabym się nie odzywać... o co chodzi? czy trzeba osiągnąć jakiś wyższy stopień wtajemniczenia żeby ktoś mnie tu zauważył?


może przesadzam ale ostatnio brakuje mi trochę cierpliwości, zwłaszcza do małej :zawstydzona/y: każda zmiana pieluszki od kilku dni to prawie jak walka bo ona się wygina, wyrywa i marudzi strasznie :eek: dlaczego?


dziewczyny a jakie macie te kołdry do łóżeczek? bo ja kupiłam jeszcze przed porodem większą, 70/140 bo pomyślałam że na dłużej będzie i teraz się martwię czy nie za duża?
 
cześć:)
chciałam sie przywitać,bo jestem tu nowa. Mam córkę Zuzie,która ma 3,8 l. i synka Leonarda który się urodził 11 czerwca tego roku:) mały już w swoim krótkim życiu,przeszedł infekcję w szpitalu(dostawał antybiotyk) i dwa katary już przeszedł...no ale tak to jest jak sie ma przedszkolaka w domu:D
 
reklama
cześć kobiałki

dziecka wstały o 7,pobawiły się,zjadły i znów się bawią...

a ja dalej umieram na katar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kasia ja materac mam piankowy,więc go obracam jak mi się podoba.A kołderkę też mam taką 70/140 i Jachu spał dziś pod nią i było ok,do tej pory wkładałam go w śpiworek i nakrywałam kocem a wczoraj zrobiłam próbę z kołdrą.

U nas piękna jesień-zaraz idziemy na spacerek;-)

Miłego dzionka:-)
 
Do góry