reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Aninek super spędziliście dzień, ja bym sie z chęcia znów wybrała do centrum Londynu ale nie mamy jak, bilety pociągowe strasznie drogie, 200f w dwie strony:baffled:mamy tam znajomych więc na weekend byłoby sie gdzie zatrzymać ale wiadomo że i tam trzeba by cos wydac no a na ta chwile to nie ma tyle wolnej gotówki:-D Suzanna bardzo ładnie, w tej wersji o wiele bardziej mi sie podoba niż Zuzanna po polsku:tak:
 
reklama
Ada no my jak sie do tej Szkocji wybieralismy to tez wlasnie sie dziwilismy, ze pociagiem tak strasznie drogo. Samolotem tez, ale jednak o wiele bardziej sie oplaca, a w ogole to mysle ze byloby taniej leciec np stad do Polski i z Polski do innej czesci UK :-p
Ja mam nadzieje, ze gdybym kiedys miala synka to odziedziczy wzrost po mnie, natomiast corcia to moglaby odziedziczyc zgrabny tylek po moim F hahaha :-D

Wiecie co kiedys ktos mi powiedzial, ze pierwsze dziecko jest zwykle bardziej podobne do matki a drugie do ojca (ewentualnie kogos z rodziny - babci, dziadka), no i zaczelam zwracac na to uwage. Musze przyznac ze na ogol mi sie sprawdza, bo u mnie moj starszy brat jest podobny do mamy a ja do taty. I tak samo u wiekszosci znajomych. Moj F, najstarszy z rodzenstwa, tez jest bardziej podobny do mamy. Jak to jest u Was?
 
Aninek u mnie to nie wiem bo jakos nie moge siebie sama ocenić czy bardziej do taty czy mamy jestem podobna, mój brat jest starszy i chyba brdziej podobny do taty a ja raczej do mamy ale nie jestem pewna:-) a mój M jako starszy brat to owszem do mamy podobny, a jego młodszy brat do taty:tak: Konrad to różnie, jak był malutki to do mnie niby był podobny ale ja teraz zauważam że do M się upodabnia, miny, uśmiechy takie same:-) ale mam właśnie większość takich przypadków w rodzinie gdzie pierwsze dziecko podobne do mamy, tak teraz zaczęłam rozmyślać :-)
 
Ada mysle, ze to podobienstwo dopiero pozniej wychodzi, bo to nawet nie tylko wyglad, ale tez charakter, upodobania.
Ja zmykam spac, oby mnie tylko skorcze nie lapaly tym razem. Buziaki i kolorowych snow!
 
Ada to faktycznie synek ma dużą stopę:szok: Z drugiej strony nie dziwę się, jak ma tak wysokich rodziców. I powiem Ci, że też lubię kupować właśnie takie spodnie z tymi gumkami dla dziewczynek, bo inaczej nie da rady:baffled: Ja nie wiem na kogo oni to szyją. Nelcia to ma nawet getry za luźne, choć są na 3-4 latka, a ona wysoka i kupuje wszystko na minimum 4-5. Kto za nimi dojdzie:confused:


Aninek już sobie wyobrażam jak wesoło mieliście. Taki włoski film. Wszyscy na raz mówią dużo i szybko:-D Super!:-) A babcia zaj****a:tak: Uwielbiam jak tacy ludzie, pomimo wieku są tak strasznie pozytywnie nastawieni do świata. Zawsze emanuje z nich taka mega pozytywna energia.
Mój mąż ma 36 lat i do dziś dziewczynki mają misia z jego dzieciństwa. Taki prawdziwy, brązowy miś. Coś, jak u Jasia Fasoli:-) Mam taki sentyment do niego, że jakby zginął, to bym w rozpacz popadła. I powiem Ci, że dziewczynki jakoś go nawet szanują. inne ciągają i dręczą, a ten sobie siedzi na honorowym miejscu. Ja jestem bardzo sentymentalna i bardzo zawsze pilnuję pewnych rzeczy. Kiedyś pisałam 20 lat pamiętniki i chciałam je dac kiedyś moim córkom. Niestety zostały w Pl, przyszła powódź i.....echhhh....aż mi się płakać chce, jak myślę o tym, że je straciłam. Niby tylko jakieś bzdury, ale tak na prawdę to kawał mojego życia:sorry2:
I jestem tego samego zdania, że moje dzieci po mężu powinny dziedziczyć tyłeczek:-p

A o tej mięcie nigdy nie słyszałam. Żułam gumy miętowe w czasie karmienia i piłam herbaty i jadłam lody miętowe i myłam zęby pastą miętową i było ok. W życiu bym nie pomyślała, że to może zaszkodzić:szok: Echhh...czego to ludzie nie wymyślą:nerd:


Indziorka
trzymam Cię za słowo;-) A z tym nożem, to wiesz....zależy do czego chcesz użyć:-p


Co do podobieństwa dzieci, to u nas chyba się to nie sprawdza, bo moja Nelcia bardziej do taty podobna, a Nikusia do mnie. Z drugiej strony, w przypadku mnie i brata się zgadza. Może zatem dziewczynki jeszcze się zmienią?


Idę spać. Dobranoc wszystkim:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witam o swicie :/
Jak wstalam do toalety o4:30 tak jestem na nogach :/ Dzis pewnie nie zajrze za czesto bo mam mase sprzatania, wiec postanowilam sie przywitac teraz bo i tak nie spie :(
elisse u mnie prawie 28 tydz. tak powoli zaczynam te ruchy liczyc dziekuje za informacje, a juz sie przestraszylam, ze co godzine trzeba liczyc :/ moj maly jakis spokojniejszy wczoraj, ale mam nadzieje, ze to nic takiego, niechce jeszcze panikowac bo do tej pory tez tak bylo raz czesciej raz mniej, ale magda z uk tez mnie pocieszylas ze nie musze az tak bardzo liczyc :) A na pierogi to ja sie chetnie pisze bo nie bede pewnie miala czasu dzisiaj pozadnego obiadu zrobic :/
Ada 1989 no naprawde wysoka jestes, jak dla mnie to bardzo ja nawet 1.60 nie mam chyba ze w butach, zawsze jak ktos mnie pyta co bym w sobie zmienila to odpowiadam "nogi" choc male jest piekne duze wiecej moze jak to mowia ;p
Indziorka nóż w prezencie????
Aninek z tym podobienstwem to roznie to juz od genow zalezy, ja zas zawsze slyszalam ze pierwsze do taty drugie do mamy, albo ze syn do mamy corusia do tatusia, u mnie jest tak,ze ja do taty, a siostra do mamy, ale teraz to mowia mi ze i do mamy jestem podobna, tyle ze wiecej po tatusiu odziedziczylam, od innych tez czesto slysze, ze syn to do mnie podobny bedzie bo syn do mamy, choc ja na kazdym usg czuje i widze podobienstwo do meza i nie ukrywam chcialabym aby byl taki jak on bo mam cudownego meza (oczywiscie pod uwage biore gl. charakter, choc i z wygladu i zwlaszcza wzrostu tez fajnie jakby maly odziedziczyl pewne cechy po nim :) heheh ;p








ps. dziewczyny cos EmiliM nie widac dluzszy czas, nie wiem czy mi cos umknelo, ale mam ndzieje, z enie dzieje sie nic niepokojacego :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry