reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

No Miłosz ma właśnie dietę ubogoresztkową. Ale musi mieć kolonoskopię bo mój drugi brat ma owrzodzeniowe zapalenie jelit a jego dziadek zmarł na raka jelita grubego. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzić.
 
reklama
No Miłosz ma właśnie dietę ubogoresztkową. Ale musi mieć kolonoskopię bo mój drugi brat ma owrzodzeniowe zapalenie jelit a jego dziadek zmarł na raka jelita grubego. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzić.

a jakie dokładnie miewa objawy, i kiedy należałoby sie zaczać martwić...? kurde, wystraszylas mnie troche... :dry:
 
Przepraszam, nie chciałam Cię wystraszyć ;-) Miłek musi mieć badanie ze względu na wywiad rodzinny, ale gdyby nikt w rodzinie nie miał kłopotów z jelitami, lekarka pozostałaby przy lekach i nie kierowała do gastroenterologa, bo dużo maluchów w tym wieku ma kupkę z krwią przez szczelinę w odbycie, a to nic groźnego.

Tyle tylko że młody od jakiegoś czasu skarżył się na bóle brzucha, mama myślała że to od głodu czy w drugą stronę - z przejedzenia i wtedy się wystraszyła. Młody miał zatwardzenia a zaraz po nich robił normalną 2kę. Załatwiał się raz na 2-3 dni. Potem mama zobaczyła tą krew, zaczęła obserwować, powiązała to z bólami brzucha i poszła do lekarza....
 
... dużo maluchów w tym wieku ma kupkę z krwią przez szczelinę w odbycie, a to nic groźnego.
....
co takiego..?:confused::confused::confused:
my poki co dajemy rade tzn jest codziennie, a jak wieksza sprawa to daje jej ten proszek i 12-24godz pozniej jest po klopocie..
ja od zawsze miewalam tego typu problemy ale ja wiecznie sie odchudzalam i podejrzewam ze to od tego tzn zwolnionego metabolizmu - od kiedy przestalam sie odchudzac wszystko plus minus wrocilo do normy
 
Oj temat problemów z kupami spędzał mi przez 3 miesiące sen z powiek, więc trzymam &&& za Miłka żeby wszystko bylo jednak ok i za Sonię żeby już te złe dni nie wróciły.

Jeśli chodzi o mm to my tzn Paweł ciągle na bebiko4, on je lubi tak raz dziennie jeszcze pije. Mamy zresztą zalecenie gastrologa do dwóch porcji dziennie mleka, czy krowiego czy mm. Nawet stwierdził ten gastrolog że bebiko to prawie to samo co krowie. Za to Paweł uwielbia pić maślankę, je jogurty i tym podobne cuda. Ma cały czas skazę białkową, więc jak zje więcej to go niestety wysypuje:-(.
 
Moim zdaniem to nie chwyt marketingowy..MM jest wzbogacone o witaminy i minerały , w które mleko krowie jest dość ubogie. Jednak wiemy ile kosztuje na dłuższą metę. Cieszę się , że Antek krowie chętnie pije :)
 
reklama
Do góry