reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kaso tak przodujace lozysko sprzyja plamieniu w czasie ciazy. Ja na szczescie ich nie mam, ale ginka kazala odstawic meza. Czyli nici z przytulanek.
 
reklama
Moni ja jestem w DE a tu jest ciut inaczej...najpierw papiery potem papiery, a jak starczy czasu i pacjent wytrzyma to sie nim na szarym koncu zajmuja... Tu nalezy wszystko oddac do szpitala (papiery z ubezp., kopie ksiazeczki ciazowej) na kilka tyg przed planowanym porodem... Co kraj to obyczaj;-)
 
Nie dziękuję laski ,żeby nie zapeszać na razie jest ok ciumkam e-fajka i żuję gumę muszę być twarda dla bobaska przyszłego , ale powiem Wam ,że miło tak odkładać sobie sumkę ,która rośnie :)
Zjadłam sobie obiadek i posiedzę trochę z Wami bo mało mnie ostatnio ....
 
Magda - nie teraz to next time:) uda się!!!
ja padam na pycha....
przed chwilą też byłam w aptece i doznałam szoku ile zapłaciłam za femibion2 - prawie 67zł....
chyba dla poprawy wrażenia miła Pani w aptece dała mi gratis gazetę i tubę kremu do stóp:) jest miła - zawsze pyta jak się czuje, wie że straciłam maleństwo...
ale cena niezła, fem.1 kosztował jakoś ok 40:) ale tego jak widzę bierze się 1 tabl i 1 kapsułkę dziennie (jest 30+30)

w pracy masakra do dziś była, jutro powinno być lżej ale nie mogę już doczekać weekendu.... mama też do nas na weekend przyjeżdża - cieszę się...

dzw dziś sprawdzić wyniki z Pappa, nie było - mają być we wt....
 
Nanu ja też biorę febimbion 1, u nas jakieś 45 zł, ale gin powiedziała, że ma więcej witamin niż np folik ( który kurde kosztuje jakieś 8 zł :).
 
Dziewczynki! Udało się!!!!!!! jest kolejna Fasolka, moja Fasolka, najukochańsza i wyczekana. A tak nie wierzyłam, myślałam, że ten cykl stracony. Jak się cieszę! Ale też strasznie boję. Jestem dzień przed terminem @ , rano na teście był cień cienia , ale w poprzedniej ciąży też tak miałam, do tego nudności i spanie , więc zrobiłam betę z krwi - 47!
Proszę Was o kciuki, żeby dzidzia urodziła się zdrowiutka a ciąża była bez stresów.
Jak się cieszę ...
 
małgonia!!!

bardzo się cieszę i gratuluję:) 3mam kciuki a na dobry początek ślę porcję fluidków:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry