reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Siula nagadaj o tych zwolnieniach i planach na kolejne dziecko. Ba stowe cię nie zatrudni.

Iwon, PaulinaM GRATULACJE!!!

Aga no jak to przecież to zdanie ma sens... to może nie powinnas czytać ... ;-)

Ząbek yay !!!

Iwon a co:-) wzięłam sporo jazd dodatkowych. Mój instruktor stwierdził, ze jeśli nie przekroczę prędkości to zdam :-) i wtedy się zapisałam. :-)
 
Moje dziecko mnie dzisiaj wykańcza! Na spacerku było super, ale w domu... :no: Teraz znowu udało mi się ją uśpić w leżaczku. ALe jak tyle pośpi w dzień to pewnie znowu wieczorem da czadu :crazy:
Wiecie co, już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że G ma podkrążone oczka. Mój S też to widzi, ale zastanawiamy się, czy to przez to, że skóra u malucha w tym miejscu jest delikatna i widać naczynka, czy przez urodę po tatusiu, bo mąż ma cienie wokół oczu (no ale to chyba co innego), czy coś jest na rzeczy...
Myślicie, że powinnam iść z tym do lekarza?
Zośka też czasami takie czerwone pod oczami... Wydaje mi się, że wtedy gdy jest zmęczona.
Dobrze, że jutro jedziemy do teściów a nie do moich, mam nadzieję, że do wigilii wszyscy będą zdrowi!!
NIe wiem, czy już pytałam, ale gdzie dokładnie jedziesz (dobrze pamiętam, że Konin?)
Witam dziś skończyliśmy pół roczka
Najlepszego!

ale się wkurzyłam dostałam skierowanie do pracy :wściekła/y:
A to nie jest tak, że 3 razy można odmówić?

Już możecie mi gratulować, bo urodziłam dokładnie 6 m-cy i 25 minut temu ;-):-):-):-)
Gratulacje! ;-)

Iwon Paulina wszystkiego naj dla waszych półroczniaków!!! czy jakiś inny czerwcowy bobas się jeszcze dziś urodził? jeśli tak, to wszystkiego najlepszego :)
Czuję się pominięta :-(;-)
Bo na ustawieniu manual jak masz przysłonę f 2,6 i czas naświetlania 1/13 albo 1/20 sekundy i czułości ISO 400-800 (jak jest ciemno) aż do 1/300 sekundy przy mocnym świetle słonecznym to już większa szkoła jazdy i tego Ci nie proponuję :p Bo tu już dobry sprzęt trzeba mieć i znieruchomiałę dziecko :p
Widzę, że się znasz na aparatach. Jakie są najlepsze ustawienia, żeby robić dobre fotki w domu?


edek - obudziła się jak ją chciałam do łóżeczka zanieść :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Maćku - w domu? LAMPA BŁYSKOWA! niestety....
do zrobienia wyraźnych zdjęć bez flesha potrzeba - lamp studyjnych z parasolami albo mocnego światła słonecznego, albo po prostu światła dziennego mocnego nawet przez chmury lekkie, a niestety w domu nie ma takich warunków. Światło żarówkowe się nie liczy. Im mniej światła tym powinien być dłuższy czas naświetlania, ale im dłuższy czas naświetlania tym bardziej nieruchomo powinien być aparat i fotografowany obiekt. ISO czyli czułość - 400-800 bo jak jest większa, to widać szumy (przebarwienia).
Ja na przykład robiłam zdjęcia akwarium nocnego to ustawiałam czas naświetlania na 8 a czasem 10 sekund (nie 1/8 czy 1/10 sekundy) ale akwarium miało tylko diodę nocną włączoną i w mieszkaniu panowała absolutna ciemność. Widać było ślady jak rybki pływały :p
W domu jak jest widno, to wystarczy 1-20 a w lato nawet 1/4 czy 1/60 sekundy. Ale teraz na śniegu jak byliśmy to mimo iż były chmury robiłam Monice zdjęcia na 1/250 sekundy.
 
Muńka, u la la, widzę że pakowanie u Ciebie idzie pełną parą :cool2:, normalnie brakuje Cię tu dzisiaj :-D:-p

to teraz moja kolej - małpa:cool2::-p

kurcze, nic nie zrobiłam praktycznie, G nawet nie chce zasnąć, ba!! ona powinna już się budzić z drzemki, a nadal szaleje...eehh... Położyłam się z nią i ledwo powstrzymałam się od snu.

Tylko jej szafę ogarnęłam odłożyłam za małe ciuszki i bida w tej szafie się zrobiła!! po nowym roku lecę na wyprzedaże!!

a ja mam stresa, bo dzisiaj wybywam na tą firmową wigilię i mlody od 15.30 będzie z babcią, a potem przed 19 przyjedzie tata i położy małego spać, a ja się martwię czy mu krzywdy nie zrobią:-p a może się martwię, że mały nie będzie tęsknił :sorry2:
z drugiej strony oczywiście nie mogę się doczekać na wyrwanie się z domu i kontakt z dorosłymi:-D
ach te dylematy;-)

dasz radę, ale rozumiem rozterki ;-)

NIe wiem, czy już pytałam, ale gdzie dokładnie jedziesz (dobrze pamiętam, że Konin?)
Najlepszego!

Tak jest :-D

Nooo właśnie - a może tam zrobimy czerwcówkowe spotkanie?? Mamy tam fajną bazę rekreacyjną nad jeziorami, mogłabym zająć się załatwieniem zakwaterowania:-)
 
Muńka leciMY na wyprzedaże chciałaś napisać... będziemy sobie okazję wyrywać :p już widzę, jak się szarpiemy za włosy na środku h&m, w ręku ostatni bodziar za 5,99 sztuka... :-:p:p:p

Zrobiłam dziś zdjęcie Gochy z nowym uśmiechem:-)
 

Załączniki

  • 2012-12-21 15.22.56.jpg
    2012-12-21 15.22.56.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 60
Muńka leciMY na wyprzedaże chciałaś napisać... będziemy sobie okazję wyrywać :p już widzę, jak się szarpiemy za włosy na środku h&m, w ręku ostatni bodziar za 5,99 sztuka... :-:p:p:p

Zrobiłam dziś zdjęcie Gochy z nowym uśmiechem:-)

nnnooooooooooo bossskkkiii uśmiech!!!!!!!!!!!!!!!! hehehehe :-D:-D

Oki, to ustawka na sklepy po świętach!!!:-)
 
no to już po,wszystko ładnie poszło
weszłam na zaplecze
pan pyta co ja mam,więc daje to skierowanie i mówię od razu że z miłą chęcią przyjmę prace ale uprzedzam że mam małe dziecko i karmię piersią no i co pan na to FATALNIE:-) i mi tłumaczy że nie da rady bo za dużo przerw mi się należy itd a ja w duchu uśmiechnięta jupi
napisał na skierowaniu
brak dyspozycyjności z powodu karmienia piersią
tylko z drugiej strony zobaczcie jaka dyskryminacja kobiet które karmią piersią
 
reklama
:-)
Masz przewagę - krótsze włosy:p
Muszę iść do fryzjera przed ustawką ...
Wejdę do fryzjera i powiem: Tnij Kobieto idę na wyprzedaże! :p

hehehe:-p:-p

ejjjj zamień się ze mną na mieszkania, bo mój mąż ma bliżej z pracy do Was! już 1,5 godziny wraca i ani widu ani słychu!! Wawa strasznie ponoś zakorkowana:wściekła/y::no::angry:

a Ty się kobieto pakujesz?? u mnie jak na złość, G pierwszy raz od dawna nie zaliczyła drzemki o 15.00 i S stoi w korkach. Walichy stoją puste:crazy:

siula - no, to dla Ciebie super :-), ale ogólnie sytuacja beznadziejna...
Pewnie, najlepiej urodzić i oddać do domu dziecka - przynajmniej szansa na pracę będzie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry