reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry;
u nas deszczowo znowu...

Dzień dobry..pierwsza?
Wstawać śpiochy!

Zapominajka jak przygotowania? Jak zamierzasz spędzić ostatni weekend w mniejszym składzie?
No własnie nie wiem. Kuszą mnie jakieś zakupy w CH, ale nie wiem, czy to dobry pomysł.
Może masz jakieś doświadczenie? Co ty robiłaś przed dniem rozwiązania?

Zanplo 2 kg to już całkiem spora babeczka :tak:
 
reklama
Dziwiłam się że tyle urosła w ciągu 2 tygodni, ale moja waga się nie zmieniła, więc już wiem kto mi podjada haha
Ja chyba wolałabym jakiś basen albo zabieg u kosmetyczki. Zafunduj sobie przyjemność :-)
 
Ostatnia edycja:
Basenu się boję, bo mam skłonności do łapania różnych różności. Odbiję sobie po porodzie. A do kosmetyczki - większość zabiegów, które bym chciała to po ciąży dopiero. Zaliczyłam fryzjera, więc musi mi to wystarczyć :-D
 
Dzień dobry babeczki

Nie wyspałam się, obudziłam się zmęczona :baffled:
Deszcz leje u nas od samego rana.

Mati juz lepiej, ale kaszel i katar męczy nadal.
Mnie cos bierze :confused:, zwariuje.

Zapominajko jedź na zakupy bo z maluszkiem potem nie bedzie tak łatwo :-D.
 
Czesc Babeczki. U nas tez leje od rana, choc teraz jakby troche sie przejasnialo. Ale i tak czuc wiosne w powietrzu, po sniegu nie ma juz u nas sladu. Bylam dzis rano z Filipem na badaniach i dostalam mandat jak wracalam:baffled: Policja jechala za mna na sygnale przez pol miasta, bo nie bylo gdzie stanac, jaki wstyd:zawstydzona/y:

Zanplo ladnie malutka juz wazy. W sumie nawet nie wiem czy to duzo czy malo, bo nie pamietam juz tych norm. A z nerka to moze corcia Cie tam uciska i dlatego boli.

Zapominajko juz na stowe bedziesz miala cc w poniedzialek?

Agaciu dobrze, ze Mati ma sie juz lepiej. A Ty sie nie daj i wez jakas konska dawke lekow na przeziebienie.
 
Poniedziałek lub wtorek. Zależy jakie obłożenie będzie. Ale kazali mi być na czczo, więc myślę, że w poniedziałek. Nie chcę siedzieć w szpitalu dłużej niż to konieczne.

Asiulkaa jak na filmach :-)
Co przeskrobałaś?
 
Zapominajko to za 3 dni bedziesz juz tulic malutka:tak: Dziwnie tak wiedziec kiedy dokladnie to nastapi;-)
Jechalam pod prad, co prawda jakies 10-15 metrow, ale akurat mialam pecha i przejezdzala policja:zawstydzona/y: Łaskawi panowie policjanci dali mi tylko 100zl, a za jazde pod prad podobno jest 5 stowek, wiec siedzialam cicho i grzecznie przyjelam mandat.
 
reklama
Do góry