reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

wlasnie wiem ze tak od razu to sie nie udaje (mi to zajelo pare lat)dlatego szkoda mi czasu na czekanie
u nas tez nie ladna pogoda, grzejniki chodza bo zimnica w domu:-(
 
reklama
Dzień dobry

Już z kawą w dłoni a młoda staje przy stole i wszystko z niego zrzuca. Jak już się zmęczy to jęczy, żeby ją posadzić bo jak wczoraj klapnęła na tyłek to się bardzo zdziwiła i więcej chyba już nie chce :-D:tak::-) Normalnie mnie trafi z ta pogoda, wieje tak że łeb urywa:wściekła/y: na dodatek raz deszcz raz słońce i znowu nici ze spaceru :baffled:


Verita próbujcie ile się da :-D:-p a jak się uda to bilety zawsze można przebukować :tak: a jakiegoś prywatnego albo w ostateczności ginekologa-polaka znajdziesz? a teraz mi się przypomniało Lena na FB ma namiary na porady lekarskie przez internet, może napisz tam.

Miłego dnia:-)
 
dzieki Kasieq , bilety przebukowac tak ale slubu nie :-D:-D:-D, na slub lece swoj wlasny wiec musze byc.
A wogole to juz kupilam bilety do polski na razie w jedna strone potem sie bede martwic jak wrocic :-)
Moj i tak nie wierzy ze bez tabletek zajde to po prostu licze na szczescie ze wszystko bedzie dobrze z tego co sie dowiedzialam ze raczej sie nie powinno (fb)ale szukam dalej
 
bo byla data, potem wszystko odwolalismy (przez ksiadza bo nauk nie chcial zrobic ze niby terminy ,ze dlugo trzeba myslec
) znalezlismy innego ksiedza bez problemowego i zalatwiamy wszystko. Najgorsze ze ok tydz moze 2 po wyslanym sms ze odwolujemy tesciowa go dostala ( telefonia polska) i zaczeli dzwonic i odwolywac, az jej wytlumaczylismy ze to stary i znow dzwonila :szok::sorry2::cool2:
 
Witam
Przepraszam, że tak się wcinam w wątek, ale czasem Was podczytuję (głównie wątek żywieniowy) i korzystam z porad, bo mam synka w podobnym wieku. Chciałam tylko napisać do Awersji w temacie kupki, a raczej jej braku. Mój synek jest piersiowy + zupki, obiadki i deserki i też nie chce pić, nienawidzi butli, kubka itp. Problemy z kupką były ale nam pomógł deserek Bobovity -suszona śliwka-https://www.bobovita.pl/home/produkty/deserki/pierwsza-lyzeczka-suszona-sliwka/. Jak zje po południu to na drugi dzień też po południu jest duża śliwkowa kupka. Jabłka nie pomagały. Może spróbuj tego. Pozdrawiam,:-)
 
reklama
Witam was! U nas pogoda taka sobie, cały dzień wiatr i ok 15 stopni, a już na krótkim śmigaliśmy a teraz.. No więc wykorzystałam tą pogodę i poszłam sobie do sklepu... i to był bardzo zły pomysł.. oczywiście dla siebie nic nie znalazłam a dla Krystianka owszem..

Kasieq ładne te kiecki ładne, rozmawiałam dziś z koleżanką pracującą w orsay'u i ona mi powiedziała że one dopiero przyjdą bo na razie jest ich mało w sklepach, więc ja w sumie mogę sobie poczekać ;-)

Spotkałam moją sąsiadkę z dzieckiem, głupio mi było spytać o tamto wydarzenie z przewijakiem ale mały widać ma sie dobrze ;-)
 
Do góry