reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam was i łącze się z wami w tej zimnicy. U nas w domu 19 stopni i znow musialam włączyć ogrzewanie bo zamarznac można. Dziubek wstal o 8 a ja nadal taka zimna, niewyspana.

M po nocce smarka i kicha. Co tylko smarknie Adam zaczyna płakać wiec po każdym smarku trzeba się uśmiechać żeby zrozumiał że to nic złego.

Niech mnie ktoś ogrzeje...
 
reklama
U nas dziś nawet słoneczko świeci, ale wiatr niestety zimny. Zaliczyliśmy już "spacerek" po sklepach, a teraz mały drzemie. Idę mu obiadek przyszykować. Od dwóch dni mały ma problemy z kupą, wyciska biedaczek i nic. Jak mu pomóc? Mało nie pije, codziennie rano jada kaszkę na 120ml MM, może mu ją odstawię na kilka dni? Na obiad je mięsko+warzywka i na podwieczorek deserek ze słoiczka - specjalnie daje mu jabłko z czymś, żeby pmogło, a tu nic. Nie mam pomysłu?​
Mój Mały też się budzi w nocy. Idzie spać po 20 i dostaje cyca i potem jest pobudka ok. 23-24 i później znów ok. 2-3 i rano pije ok. 6-7. Za nic nie mogę go odzwyczaić od tego, a czasem budzi się nawet godzinę po piciu, ale mu nie daję cyca, tylko robię wtedy pielgrzymki łóżko-łóżeczko i podaje smoka, pieluszkę, wodę, itp.:confused:

A z tymi zakupami, tak to u mnie jest, zawsze tak robie, ach!!! A jeszcze za nim kupię to analizuję tydzień lub dwa. No nic, teraz czekam aż przyjdzie moje nosidełko, oby Mały w ogóle chciał w nim siedzieć :-p
 
Ayni u nas Ada beczy jak M kicha!
Musiałam sweter założyć, bo normalnie zmarzłam ochyda pogoda :)
Wczoraj upiekłam bezę na Pavlową, wygląda bosko, ciekawam jak w środku:-D, jak Adi wstanie zrobię resztę
13.05.2013 025.jpg
 

Załączniki

  • 13.05.2013 025.jpg
    13.05.2013 025.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 45
Axsa mniam na mojego doła by sie przydało takie ciacho:cool2:

Verita gratki dla małej :-)

Animka ja juz jak kupie to nie ogladam bo zawsze tak;-)

Ayni moja tez straszka sie zrobiła cos stuknie mocniej pies szybko przeleci czy ktos mocno kichnie kaszlnie na szczescie własnie wystarczy zagadac i sie uspakaja odrazu:-)
 
Dzwoni rano do mnie jakiś nieznany numer.
Odbieram a to ze żłobka z nowiną, że Tośka od września dostała się do żłobka!!!
Ja pierdziu!!!
Normalnie w ogóle na początku nie zrozumiałam o co kobiecie chodzi hehe.
No w szoku jestem, że się udało.
Co prawda to żłobek, do którego mam najmniej po drodze do pracy ale wybrzydzać nie będę.
Ważne, że nie będę musiała wyskakiwać co miesiąc z tysiączka za prywatny.
 
Axarai jesteś okrutna! Ja taka łasa na słodycze i jeszcze Ty z swoją bezą, wcale mi nie ułatwiasz ;-)

Tygrysek ja też już mu tą kaszkę podawałam na noc to on to traktował jak przekąskę jakąś i jeszcze się do cycka na mleczko pchał.. Noi w nocy standardowo 3 pobudki. Ciekawe co to będzie jak będę chciała przejść na mm, jak on teraz nie chce tego pić..a pije w dzień bardzo ładnie czasem nawet dwa razy po 150ml soczku lub herbatki.

Verita ja też miałam zatkany kanalik i pamiętam ten ból. Ja sobie rozmasowywałam i odciągałam.

A i mój też się taki jakiś strachliwy zrobił, wczoraj w sklepie jakaś kobieta podeszła by o coś zapytać a ten smutną minkę zrobił jak na płacz, musiałam go pocieszać ;-)



Verita właśnie zobaczyłam że Twoja maleńka też sama wstaje w łóżeczku ;-) Ja musiałam łóżeczko na sam dół obniżyć by mi nie wypadł. Kręgosłup mi cierpi i za każdym razem gdy go wkładam boję się że wlecę do środka..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anmika u mnie jedynie Kaci czasami się męczy, no ale on duży. Jemu daję do pici i jedzenia jabłka, i jogurty.
Perell nic się nie przejmuj, ja na diecie jestem teoretycznie:cool2:
Awersja, gratuluję żłoba, a stresa już masz z oddaniem małej, czy dopiero w sierpniu będziesz miała?
 
Do góry