reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czerwiec 2012

reklama
To ja bym się chyba golić codziennie musiała. A depilowałam ostatnio 17 maja, przed weselem i wcale najgorzej nie jest no ale wolę się nie zapuszczać, hiihi.
 
munka jak pisałam moja pannica jest łyżeczkowa, więc tylko kaszki. Na śniadanie co 2-3 dzień, a na kolacje codziennie:) Moja miała takie krostki dwa tygodnie temu, smarowałam, nawilżałam i same zeszły:) Dokładnie identyczne jak opisujesz i tylko na karku. A co lekarz powiedział?

mlodak mam już 3 rok odkurzacz bezworkowy zelmer voyager twix. możesz odkurzać bez worków (ja tak robię, śmieci zbierają się do pojemnika, który mniej więcej co cztery odkurzania opróżniam) lub możesz z workami:) tani, lekki i super ciągnie. mam tonę sierści psa a on jest niezawodny - odkurzam codziennie. Zelmer Voyager Twix 01Z014 ST 2000W pomarańczowy - Odkurzacz - Sklep komputerowy - Satysfakcja.pl

niespodzianka :D:D dlatego u nas na półeczce pod ławą trzymamy Poli książeczki

niespodzianka claudette a propos taplania moja wykapała się dziś w piaskownicy (zapomniałam przykryć na noc i deszcz zalał:/)!

josie super, że podróż udana. zdaj nam obszerniejszą relację!

aylin współczuje przeżyć! Całe szczęście, że wszystko OK! Biedactwo:/ Mój depilator...hmmm, nawet nie wiem gdzie go wsadziłam:D:D
 
aylin ano zdziwilam sie bo jakos sobie ubzduralam ze wydawnictwo jakies:confused:

depilator odkurzylam przed urlopem i bardzo sie ciesze z tego, teraz postanowilam na biezaco juz byc

nadrobilam wszystko :-):


odnosnie bodziakow to zaczelismy wlasnie nosic rozmiar 80 i mamy kilka sztuk,a le sa to ostatnie bodziaki jakie mu kupilam, jakos tak mi sie za duzy wydaje na to

odnosnie mleka to musze kupic jakis fajny niekapek do mleka- co polecacie?
i na wakacjach poznalismy bardzo sympatyczna parke, ich synek 2,5 roku i nadal cyckal!!!! i mowi do mamy ze ona jest krowka a on ja doi !!!! :szok::-D:szok::baffled: dziwne....
i mlodak - moj tez ma faze szukania sutkow... do zabawy.... :dry: ale widze ze to norma na forum:-D moze jakis etap zauwazania roznic plciowych?

mlodak ja mam zabezpieczenia na rogi z ikea i nie jestem w stanie ich oderwac. mlody tez nie...jeszcze...

Pamka - Krol Julian ma boskie kalosze!!!

Msmickey Janek swoje uszy traktuje jak zabawki, szarpie, drapie ciagnie.... a jak spiacy to juz w ogole

Iwon moj sie do tej pory kapal w wanience ale na urlopie pod prysznicem lub w zwyklej wannie i chyba dojrzalam do tego zeby sie wanienki juz pozbyc

Munka bardzo ladny wozek :tak:

Mlodak ja mialam odkurzacz bezworkowy samsunga i byl beznadziejny!!! cos takiego mialam: Odkurzacz Samsung SC-4530 (bezworkowy) - Merlin.pl
teraz mam profesjonalnego karchera i jest boski a do schodow i kuchni mam taki maly bezprzewodowy electrolux ergorapido, podobny jak claudette i na panelach czy na schodach super daje rade, ale na dywany jest zbyt slaby, z sierscia pewnie byloby ciezko. tez mam ta wyciagana koncowke i odkurzam nia wszystko nawet stol po sniadaniu mlodego :-D


dziekujemy za zyczenia roczkowe!
wiecie jak sie wzruszylam? na wyjezdzie mlody zaliczyl takie mini-disco dla dzieci, byl prawie najmlodszy, wszystkie dzieci juz chodzily a on na czworakach miedzy nimi, i tak sie cieszyl, tak patrzyl na wszystkich z rozdziawiona buzia, i sobie pomyslalam jaki on juz duzy i rozumny, jak dorasta, i sie rozplakalam na tym disco!!! dzieciaki lataja smieja sie , rodzice pija driny a ja rycze!!!!:szok::-D:szok:


no a tak poza tym ze nie chodzi to cwiczy komunikacje: mowi daj, brum-brum, am-am, odglosy kilku zwierzatek, pokazuje mniam-mniam i myju-myju (ten sam gest :baffled:) i jak zrobi siku lub kupe to chwyta sie za pieluche. nocnik w ruch od jutra!

a wakacje super - mlody pokochal basen, i wode ogolnie (nawet do szklanki wsadza lapki...) hotel super, jedzenia full, pogoda boska, wypoczeci, opaleni. plaza fajna - bardzo szeroka i piasek jak u nas tyle ze ciemniejszy. minus taki ze w sloncu nagrzewal sie momentalnie. no i wiatr. ale dzieki temu nie bylo czuc upalow. hiszpanie przemili, janka kazdy kelner zaczepial, stroili miny do niego, a ten sie chichral. troszke chyba sie osmielil, ale rewelacji nie widze
 
Ostatnia edycja:
munka jak pisałam moja pannica jest łyżeczkowa, więc tylko kaszki. Na śniadanie co 2-3 dzień, a na kolacje codziennie:) Moja miała takie krostki dwa tygodnie temu, smarowałam, nawilżałam i same zeszły:) Dokładnie identyczne jak opisujesz i tylko na karku. A co lekarz powiedział?

jutro jadę do lekarza, bo i tak muszę wziąć skierowanie na USG nerek, więc przy okazji zapytam.

josie - ale mieliście tam fajnie! :-) oby w Polsce pogoda dopisała, jak pojedziemy nad morze! No i gratuluję postępów młodego.

spaaaaać!!
 
pierwsza :| Nikos w zlobku meza rwa nie odpuszcza :(:(:( bylo dwa dni lepiej i znowu sie pogorszylo ?!?!?!?!?!?!?
jakos ja tez czuje sie przytloczona nie umiem sie wbic znowu w forumowy rytm

Josie super ze udal sie wyjazd .... zazdroszcze :D teraz mozemy jakos sie spotkac jak juz sie ogarniecie :) NIkos zdrowy Jas widze ze tez :)
 
A co do lekarza, to jadę, bo od kilku dni G ma wysypany kark. Nie wiem od czego to. Myślałam, że może potówki, ale nie wiem. Są to takie raczej krostki blade, ale też są miejsca troszkę zaróżowione. Jadę zapytać o co lotto. Miał któryś maluch tak??????

Mój miewa takie krostki. Lekarka mi powiedziała, że jest gorąco, dziecko się poci, może coś je podrażnia i dostaliśmy maść z antybiotykiem taką trochę przeciwgrzybiczną- przeszło po jednym użyciu:tak:

Munka w sumie nic sie nie stalo. Wisi nad nami taki kredyt odnawialny. I niby nikt nie rzada od nas splaty, ale L caly czas chodzi i narzeka, ze caly czas na minusie. Narzeka, narzeka, ale jak sie trafia jakas "okazja" typu wzmacniacz do auta czy gra na przecenie to zapomina o debecie. Dlatego postanowilam wziac sprawy w swoje rece, wyznaczylam konkretna kwote do wydawania co tydzien (oprocz wszystkich rachunkow) i koniec. Nie ma kupowania *******.

Jesli chodzi o krostki ro nie pomoge. Tomkowi czasem wyskakuja takie drobniutkie rozowe, moze uczulenie, ale ciezko mi dojsc od czego. Poza tym zadnych dolegliwosci nie ma, a dla tutejszych lekarzy to jest normalne... jak wszystko :p

Mloda ja tez patrzylam na wyglad :p No i na to zeby mi sie za drzwi zmiescil.

Moj tato ma w Pl wodny odkurzacz i jak bylam, to musialam wyprobowac... Instrukcji nie chcialo mi sie szukac, obsluzylam intuicyjnie i skonczylo sie to na kaluzy wody na podlodze i Tomcia taplajacego sie w niej.
A wlasnie a propo taplania. Wczoraj mlody wylal cala szklanke (zimnej) kawy na parkiet i brodzil w niej w swoich pieknych bialych spiochach. Moja wina, bo naiwna myslalam, ze jak postawie na poleczce pod lawa to nie zauwazy :baffled:

Pamka pracujesz w rowerach? a jaka dokladnie firma?

Arkus & Romet

Muńka super wózek tylko zastanawiam sie gdzie podnóżek jest....:sorry:
 
reklama
Do góry