reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam sie z porana kawka:tak: Filip w przedszkolu, Zuzia oglada dzidziusie na ipadzie:-p Od kiedy urodzil sie siostrze synek moje mlodsze dziecie ciagle chce, zeby mu wlaczac dzidziusie na youtubie i w ogole chodzi i mowi, ze ona chce takiego w domu. Ale nie, nie ze mna juz takie numery:-D Pogoda cudna, cieplo i slonecznie. A ja zlapalam katar:sorry2: Mam nadzieje, ze przejdzie mi do niedzieli, bo mamy ten chrzest, a ja chrzestna nie bede mogla nawet malego na rece wziac.

Agaciu a daleko ta Twoja siostra mieszka od Was? Ja tez mam problem z obiadem, ale dlatego ze lodowka swieci pustkami. Zostal mi jeszcze rosol z wczoraj i jedyne co moge zrobic to placki ziemniaczane. Ale wszyscy je lubimy, wiec chyba tak zrobie:tak:

Zanplo ja tez chodzilam z Filipem na rehabilitacje, tyle ze z powodu obnizonego napiecia miesniowego. Dobrze, ze Weroniczka daje Ci w koncu wyspac:tak: Ja dzis czuje sie jakbym niemowlaka miala w domu. Wstawalam w nocy 5 razy, 3 razy do Zuzi (i w koncu i tak wyladowala w naszym lozu malzenskim) i 2 do Filipa (on na szczescie w nocy budzi sie bardzo rzadko). A z wakacjami i budowa wiem jak jest. Nie mozna miec wszystkiego niestety. My tez ostatnio bylismy na wakacjach we Wloszech 3 lata temu, jak bylam z Zuzia w ciazy. Pozniej budowa i ciagle ladowanie kasy w dom no i jeszcze dwojka malych dzieci. A teraz zaparlam sie i powiedzialam D, ze dom to jeszcze z 5 lat bedziemy wykanczac, a i jemu i mnie i przede wszystkim dzieciakom potrzebny jest wypoczynek i zmiana klimatu:tak:

Czy u Was do chrztu tez potrzebna byla karteczka ze spowiedzi? Bo u nas ksiadz tego nie wymagal, a u siostry w parafii tak i musze sie do tej spowiedzi wybrac:sorry2: A ogolnie jestem bardzo anty spowiedna, normalnie zrobilabym sobie rachunek sumienia, ale teraz nie ma zmiluj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey Kochane

Widziałyście jak wygląda Księżna Kate kilka godzin po porodzie:szok: ??
Haha no szok ja wyglądałam jak potwór...
 
Dobry wieczór :)

O tym samym pomyślałam marzycielko :-D Ale wiesz, o nią na pewno ktoś zadbał, zanim się pokazała całemu światu :-)

U nas jakaś masakra ostatnio. Chłopcy mają zapalenie jamy ustnej, gorączkę i jakąś dziwną wysypkę na ciele. Musiałam im dzisiaj robić zupkę, jak dla niemowlaka-zmiksowaną :-)

No i cały czas bujamy się z tym naszym autem-narazie mamy dwa koła inne i dwa inne. Musimy dokupić jakieś alufelgi i zabezpieczyć koła przed takim łatwym ściąganiem :-)

No właśnie-gdzie te upały??? Ja dzisiaj zmarzłam :-D
 
No na pewno zadbał ale swoją drogą jej figura sprzed ciąży i nawet teraz mnie dobija ;-)
Nie będę już jadła !!:crazy:
 
Hej

Asiulka ja też mam katar. Jedna dziurka w nosie zapchana ... no masakra jakaś.

Marzycielko ja też już nic nie zjem :no:
 
Hej

Asiulka ja też mam katar. Jedna dziurka w nosie zapchana ... no masakra jakaś.

Marzycielko ja też już nic nie zjem :no:


hahah mnie jedno zdjęcie dobiło
proszę:

kate-middleton-1-30.jpg
 

Załączniki

  • kate-middleton-1-30.jpg
    kate-middleton-1-30.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 43
Dzien dobry:tak:

Vive zdrowka dla chlopakow. A bylas z nimi u lekarza? Upaly podobno od jutra w calej Polsce;-)

Marzycielko no trzeba przyznac, ze ksiezna wyglada fantastycznie:tak: Ale gdyby nas ubrali, uczesali i umalowali po porodzie to pewnie wcale nie wygladalybysmy gorzej;-) A tak poza tym uwazem, ze Kate jest bardzo urodziwa i sympatyczna osobka, ale jest za chuda;-)
 
To ja mam jakieś zboczenie bo uważam , że wygląda super i sama chciałabym tak wyglądać tzn. kiedys właśnie tak chuda byłam i dlatego mnie ciągnie. Od wczoraj zaczęłam dietę mż:-)

A powiedzcie jak wasze brzuchy ?
 
Dzień dobry

Marzycielko mój brzuch ma się baaaaardzo dobrze :-D Najedzony i duży :-D

Asiulka to ty się pytałas jad daleko mieszka moja siostra? :baffled: Około 40 km, nie daleko.

Dzisiaj słoneczko za chmurkami , ale ciepło jest. Nawet fajna pogoda bo leciutki wiaterek.

Vive biedne te twoje chłopaki. Ale się umęczą.
 
reklama
Do góry