• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez mira_cle

  1. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Smacznego 😋 U mnie trochę mniej mdłości, ale za to zmęczenie ekstremalne, do południa jestem w stanie coś robić a potem dętka. I coraz częściej czuję głód 🤤😅
  2. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Jeny a ja w drugą stronę. W dwa tygodnie spadłam 3kg przez to niejedzenie 😟Wszystko mam luźniejsze, chociaż pod koniec dnia w brzuch zaczynają spodnie cisnąć, bo chodzę w większości w jeansach
  3. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja dziś liczę na lepszy dzień bo nawet śniadanie zjadłam 🤭 wykończą mnie te mdłości. A dziś w nocy obudziłam się o 2 i do 5 nie mogłam spać, także póki co świetnie się bawię 😂 Tak, myślę że powoli trzeba będzie myśleć o wątku prywatnym
  4. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Super! Niech rośnie zdrowo 🥹 Ja jak mam dzień mdłości to nie wchodzi nic, tak jak dziś, pół dnia przespałam a jak nie śpię to się męczę, od wszystkiego mnie odrzuca. Chudnę też z tego powodu, bo ciągnie się to już 3 tygodnie, jedynie co to już ciężko wciągnąć brzuch, ale po ciuchach czuje że...
  5. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Hej hej! Jestem po dzisiejszej wizycie. Wszystko wygląda w porządku, dwa serduszka, maluchy mają po 1cm. Następna wizyta 19.05, wyszłam z listą badań i zwolnieniem. Chyba w końcu zeszło ze mnie to całe ciśnienie i zaczynam się naprawdę cieszyć, a nie tylko martwić 🥹
  6. mira_cle

    Kwiecień plecień, bo przeplata - betę, test ciążowy i owulaka 🌷🐣

    To ja chciałabym bardzo podziękować za mistrzowskie poprowadzenie kresek, które to okazały się dla mnie tymi szczęśliwymi, a także wszystkim Wam za wsparcie i dobrą radę 🤍 Zabieram moje kurczaczki na przyszłe mamy, choć nie ukrywam, że chętnie czasem zerknę na majowy ul i Wasze postępy 🐝 życzę...
  7. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Mnie od kawy totalnie odrzuciło, chociaż na mnie kawa nigdy nie działała pobudzająco to lubiłam się napić
  8. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Hejka, mi przełożyli wizytę z dziś na jutro, więc jeszcze dodatkowy dzień czekania 😵‍💫 U mnie też w kratkę, ale z przewagą tych gorszych dni. Trzymaj się 🫂
  9. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Jeju wszystko na raz, trzymaj się dzielnie i zdrówka ❤️
  10. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    No i pocieszyła 🤣🤣
  11. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja nie mam smaka na nic, wszystko mnie odrzuca, wmuszam w siebie żeby zjeść cokolwiek, ale raczej są to jakieś słone paluszki albo owoce. Nie gotuję bo też nie daję rady 🙈 dziewczyny z doświadczeniem - kiedy to przechodzi?
  12. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja jeszcze skorzystam ze spokoju w domu, bo póki co na pokładzie nie mam żadnego dzieciaczka. Ja też się mega stresuje w pracy mówić, ale bardziej z obawy że coś pójdzie nie tak i wrócę za niedługo do tych ludzi. Strasznie się boję tych następnych tygodni niepewności
  13. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja weekend jest jeszcze spoko, jak mogę się wyspać, ale w tygodniu jak wstaje na rano, to ledwo żyję i mdłości są większe. Ja czekam na wizytę serduszkową i jak wszystko będzie ok, to chyba od mają zwolnienie biorę, bo tak mi też lekarz mówił, że poleca iść od razu.
  14. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Bardzo mi przykro, trzymaj się 🫂
  15. mira_cle

    Grudniowe mamy 2026

    Ja to chyba będę leżeć, przychodziłam z pracy w tym tygodniu i byłam dętka, muszę odpocząć 😵‍💫 czekam na ten wtorek jak na zbawienie, tak się stresuje przed tą wizytą serduszkową. Ale przez te mdłości i zmęczenie wierzę że jest git 😁
Wróć
Do góry