• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez surprise

  1. S

    Styczniowe mamy 2027

    Hej My juz po wizycie dzidziutek troche podrosl, bo ma 2.28 cm 😆 na ta chwile wszystko dobrze
  2. S

    Styczniowe mamy 2027

    Nas puscili wczesniej do domu a od jutra wolne do piatku 😁 @Eveline.eve ale fajnie bedziecie miały 😁 Ja sobie chwile odpocznę i moze gdzieś pojde połazić z córką o ile przestanie padać deszcz.
  3. S

    Styczniowe mamy 2027

    Trzymam mocno kciuki ✊️
  4. S

    Styczniowe mamy 2027

    Gratulacje 🥰
  5. S

    Styczniowe mamy 2027

    No to ciekawie 🤣 to jest chyba najgorsze, ze zalezy od dnia od czego tym razem będą mdłości. Dopóki nie mialam mdlosci to biegalam ale jak mina tak całkowicie to znowu zacznę ale jakies ćwiczenia tez bym chętnie porobiła
  6. S

    Styczniowe mamy 2027

    Ooj współczuję Ci, oby szybko przeszło. Mnie znowu na widok mięsa odrzuca ale na mleczne to tez mam jakąś wyjątkową ochote Serki, zupy mleczne itp non stop jem 😅
  7. S

    Styczniowe mamy 2027

    No wlasnie lipiec/sierpien ale to skąd inni maja jagody ? 😂 u mnie sa ale jeszcze zielone wiec moze w następny weekend będą juz do zbioru 😁
  8. S

    Styczniowe mamy 2027

    Dzien dobry z pracy przy kawce 😁 Ja dzisiaj tez o dziwo bardzo dobrze sie czuje, ze jak wrócę to zrobie cynamonki 😜 bynajmniej taki jest plan. Wczoraj byliśmy w lesie zobaczyć czy sa juz jagody, bo miałam starszna ochote na jagodzianki, finalnie zrobiłam małosolne 😆 A jak Wasze samopoczucie...
  9. S

    Styczniowe mamy 2027

    Hej 😊 Gratuluję udanych wizyt ☺️ ja 17.06 mam kolejna wizytę juz u lekarza prowadzącego. Wrocilam juz po urlopie i po pracy czuje sie tragicznie, dni wyjęte z życia. Bóle glowy, mdłości i ogolnie średnie samopoczucie ale staram sie Was czytać na bieżąco
  10. S

    Styczniowe mamy 2027

    Tak to wiem 😊 tylko, ze nikt nic nie wie i nie chce aby na ta chwile wiedzieli
  11. S

    Styczniowe mamy 2027

    Trzymam mocno kciuki, musi byc dobrze nie ma innego wyjścia 😊 daj znac po wizycie
  12. S

    Styczniowe mamy 2027

    Przy tarczycy czesto ta ferrytyna jest niska. Ja juz jakiś czas temu wdrazylam sie w temat, bo mam hashimoto i wlasnie ta ferrytyna jest bardzo niska, czesto mam anemię. Teraz sie suplementuje i jestem ciekawa czy cokolwiek podskoczyła do góry, bo 4 tyg temu mialam poniżej 10. A ja chyba bede...
  13. S

    Styczniowe mamy 2027

    A ja dzisiaj odzyskałam siły 😁 wstalam przed 7 i narobiłam pierogów 😆 musze jeszcze jechac sprawy pozałatwiać i pozniej do końca dnia sie lenić 😜 ogolnie zarejestrowałam sie do lekarza u siebie w miejscowości i termin dopiero na 17.06 🫣 nie wiem czy tyle wytrzymam i nie pojde wczesniej prywatnie
  14. S

    Styczniowe mamy 2027

    W każdym laboratorium sa podobne normy, co nie znaczy, ze jest prawidłowy. Tsh u kobiety powinno wynosić od 1.5 do 2.5 o ile sie nie mylę. Zrób sobie jeszcze ft 3, ft4 i atpo wtedy lekarz bedzie mial lepszy podgląd co dokladnie sie dzieje.
  15. S

    Styczniowe mamy 2027

    Zazdroszczę Wam tej siły na sprzątanie, bo ja dalam rade tylko umyc włosy i wiem tyle, ze kawa to zły pomysl 😅 dobrze, ze mam jeszcze tydzień wolnego to moze akurat sie lepiej poczuje.
Wróć
Do góry