reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, upominki i inne cudności

Dziewczyny jakie rowerki/ pojazdy planujecie kupic na lato? Jakies rady? Zastanawiam sie czy lepszy biegowy czy taki na 3 kolkach. No i jakie pomysly na urodzinki bo w sumie to juz niedlugo sie zaczna o_O
 
reklama
Polecam kartonowe domki/namioty do malowania kredkami/farbkami. Można złożyć i potem znowu rozłożyć - sąsiadka ma więc przetestowała:)
dom1.jpgdom2.jpgdom3.jpg
 

Załączniki

  • dom1.jpg
    dom1.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 219
  • dom2.jpg
    dom2.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 235
  • dom3.jpg
    dom3.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 226
A ja szukając piaskownicy natrafiłam na coś takiego:
Little-Tikes-Stol-wodny-Statek-Piracki-615924_za10_o_2.jpg
LITTLE TIKES Piaskownica Wodny Stół STATEK PIRACKI (4091231813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Są też tańsze, mniejsze wersje:
PRZENOŚNA PIASKOWNICA STOLIK PIASEK i WODA + AKCES (4118880406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
STOLIK - PIASKOWNICA - ZESTAW ZABAWEK DO PIASKU (4109708638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie wiem jak Wasze dzieciaki, ale Zośka uwielbia bawić się wodą, przelewać itd. i byłaby zachwycona :tak:
 

Załączniki

  • Little-Tikes-Stol-wodny-Statek-Piracki-615924_za10_o_2.jpg
    Little-Tikes-Stol-wodny-Statek-Piracki-615924_za10_o_2.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 182
Dzisiaj na zajęciach babka pokazała nam "System nauki PUS". Na początek kupuje się educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szkół, przedszkoli i rodziców a następnie sukcesywnie można dokupować kolejne książeczki w zależności od etapu rozwoju dzieciaczka.
Sama jeszcze na Zosi nie przetestowałam, więc nie wiem, czy już się nada (myślę, że można by spróbować z educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szkół, przedszkoli i rodziców lub educarium sp. z o.o. pomoce dydaktyczne dla szkół, przedszkoli i rodziców ). Ale na przyszłość myślę, że warto zainwestować.
 
Coś dla piosenkarzy

Ten jest sprawdzony! Służył 10 lat niemal non stop. Świetny głos przez mikrofon.
Przenośny magnetofon X4-Tech Bobby Joey z mikrofonem - ok. 53zł
394584_BB_00_FB.EPS_1000.jpg
A taki zamówiłam teraz idąc z postępem techniki (mp3, usb, radio fm itp.)
Karaoke Fasolki Odtwarzacz z mikrofonem Overmax - 139zł
big_fasolki2.jpg

Poza tym u nas szał na książeczki do nauki literek, ślaczków, z magnesami, naklejkami itp. Duży wybór elementarzy ma Smyk Świnki Peppa czy z Czuczu i innych serii od 19 do 30zł.
winka-peppa-moja-pierwsza-ksieczka-z.jpg
 

Załączniki

  • 394584_BB_00_FB.EPS_1000.jpg
    394584_BB_00_FB.EPS_1000.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 209
  • big_fasolki2.jpg
    big_fasolki2.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 214
  • winka-peppa-moja-pierwsza-ksieczka-z.jpg
    winka-peppa-moja-pierwsza-ksieczka-z.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 208
Ostatnia edycja:
reklama
Szukam pomocy teraz w tym sklepie Link do: Zjeżdżalnie ogrodowe | Ceny producenta - Sklep Hop-Sport.pl jest promocja na zjeżdżalnie zastanawiam się nad zakupem ale chce zasięgnąć jakiś opini. Ogólnie sklep z tego co widzę godny zaufania, ale chce się jeszcze upewnić. Nigdzie nie widzę wątku, w którym mogę poruszyć tę kwestię dlatego pisze tu. Czekam na odpowiedź :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry