reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na święta dla męża

reklama
Ja dla swojego męża mam aż za dużo pomysłów 😂
1. Elegancka skórzana torba na laptopa - ma etui ale wiem, że czasem wygodniej mu wziąć na ramię bo podbiera moją😜
2. Jakaś fajna maszynka do golenia/ trymer/ w zależności od potrzeb.
3. Mój to w ogóle zawsze mówi, że na każdą okazję chce dobra whisky np 16 letniego Lagavulina
Ciężko podpowiadać jak się nie zna człowieka ale jakieś klasyki np:
1. Portfel
2. Koszula lub inna odzież, może piżama jeśli używa?
3. Może coś co się przyda na nartach lub desce jeśli jeździcie 😅
 
W tamtym roku kupiłam małżowi smartwatcha i był to strzał w dziesiątkę.
W tym roku dostanie coś, co sam chciał, bezrękawnik.

pol_il_Bokserki-meskie-szybkoschnace-SAXX-VIBE-Boxer-Brief-panterka-niebieskie-52815.jpg
To zdjęcie tego bezrękawnika?
 
Mój mąż w tym roku dostanie konkretny, duży kubek termiczny. Zawsze każdy był za mały i za krótko trzymał. Poza tym pierwszy prezent jaki w ogóle ode mnie dostał też był kubek termiczny więc trochę sentyment 😅

Nie chce reklamować, ale jak Wasi mężowie lubią próbować nowych, kraftowych piw to polecam kraftboxa. Nie chcę reklamować, ale dla mnie to wyjście awaryjne na każdą okazję jak nie mam pomysłu. A mój i tak jest zadowolony.
 
Do góry