reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Nastka złapała zapalenie spojówek mi już przeszło teraz ona ma biedna ciągle ta ropka z oka wypływa nie wiem jak rano oczko otworzy będę musiała też w nocy jej przemywac
Na pewno to zapalenie spojówek? Może po prostu ropka. Maja tak ma z przerwami od urodzenia. Tak czy siak zdrówka dla małej
 
reklama
Paula,moja tez sie wygina.
My od wczoraj przyjechalismy na miejsce gdzie bedzie wesele. Mala puerwsza drzemka nocna ok 4 godz, a potem co ok w godz... W miedzyczasie kupy wiec sie wybudzala. Maz jeszcze z goscmi weselnymi sobie zrobil popijawe tzn z facetami i lezy ukosem na lozku chrapiac wiec sie wyspalam...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia to ciekawa noc miałaś ;) w kazdyn badz razie udanej imprezy :) my wczoraj wstapilismy do maca wracając od lekarza i oczywiscie cala noc spędziłam w wc. Z lzami w oczach powtarzam ze juz,zadbych fast foodow Spalam 2 godzinki nad ranem także ciekawie.... moze nie zemdleje dzis? Musze jeszcze do lidla jechac, obiad ugotiwac i posprzatac... :(
 
my już też na nogach
zaraz się biorę za ciasto bo wczoraj tylko jedno zrobilismy

Nastka już dzisiaj trochę lepiej z tym oczkiem ale jeszcze popuchnięte i zaropiałe na szczęście otwiera ale co karmienie jej przemywałam w nocy bo nie umiała otwierać
 
Paula,moja tez sie wygina.
My od wczoraj przyjechalismy na miejsce gdzie bedzie wesele. Mala puerwsza drzemka nocna ok 4 godz, a potem co ok w godz... W miedzyczasie kupy wiec sie wybudzala. Maz jeszcze z goscmi weselnymi sobie zrobil popijawe tzn z facetami i lezy ukosem na lozku chrapiac wiec sie wyspalam...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
OOO KURCZE, chyba bym udusiła jakby mi sie chłop na wyjeździe z małym dzieckiem upił...
a Tobie życzę udanej imprezy:)
Madzia to ciekawa noc miałaś ;) w kazdyn badz razie udanej imprezy :) my wczoraj wstapilismy do maca wracając od lekarza i oczywiscie cala noc spędziłam w wc. Z lzami w oczach powtarzam ze juz,zadbych fast foodow Spalam 2 godzinki nad ranem także ciekawie.... moze nie zemdleje dzis? Musze jeszcze do lidla jechac, obiad ugotiwac i posprzatac... :(
ojej Julka współczuje...
ja też chce jechać do Lidla ale nie wiem czy dam radę zobaczymy.
obiad mam z wczorajszy wiec lajcik tylko sporzątanie zostało

my już też na nogach
zaraz się biorę za ciasto bo wczoraj tylko jedno zrobilismy

Nastka już dzisiaj trochę lepiej z tym oczkiem ale jeszcze popuchnięte i zaropiałe na szczęście otwiera ale co karmienie jej przemywałam w nocy bo nie umiała otwierać

oby szybko przeszło

witajcie miłego dznia życzę
 
Dziewczyny nie chcę zapeszać ale moja mała zaczyna już sypiać w dzień przynajmniej przez trzy dni tak było. Może nie jest jakaś rewelacja bo raz dziennie prześpi mi od godziny do 3. Mam nadzieję że czym bliżej skończonego 3 miesiąca to będzie lepiej i kolki znikną. Noce teraz są kiepskie ale idzie wytrzymać ważne że coś się ruszyło z tym spaniem w dzień.
 
Ostatnia edycja:
Aga30+, dobrze slyszec, ze mala zaczyna sypiac za dnia :) Teraz to mam nadzieje, bedzie lepiej i lepiej.

U nas tez sie normuje powoli. Mały znowu zasnal snem kamiennym po jedzeniu o 1:30 i spał tak przed 6h! Daje sie juz wyspac :) Chyba to, ze odstawilam czarna herbate cos dalo. Teraz bede starac sie go uspic coraz wczesniej, by o polnocy zasypial.

Wiecie co, zauwazylam ze maly jest niespokojny jak siusia. Jak nagle zaczyna sie wiercic, marudzic i czasem popłakiwac to wiem, ze sie własnie zesiusial. Zastanawiam sie, czy czasem jakiejs infekcji nie ma, albo jakis otarc/odparzen?
 
Aga30+, dobrze slyszec, ze mala zaczyna sypiac za dnia :) Teraz to mam nadzieje, bedzie lepiej i lepiej.

U nas tez sie normuje powoli. Mały znowu zasnal snem kamiennym po jedzeniu o 1:30 i spał tak przed 6h! Daje sie juz wyspac :) Chyba to, ze odstawilam czarna herbate cos dalo. Teraz bede starac sie go uspic coraz wczesniej, by o polnocy zasypial.

Wiecie co, zauwazylam ze maly jest niespokojny jak siusia. Jak nagle zaczyna sie wiercic, marudzic i czasem popłakiwac to wiem, ze sie własnie zesiusial. Zastanawiam sie, czy czasem jakiejs infekcji nie ma, albo jakis otarc/odparzen?
Flammie może zbadaj mu mocz. Woreczki dla chłopców na mocz są do kupienia w aptece.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tymi szczepieniami, przyznam ze jestem zagubiona. Te pierwsze szczepienia po 6.tygodniu obowiazkowe sa 3 czy tak? Wiec co to sa te szczepienia 5w1 i 6w1, to sa wszystkie obowiazkowe w jednym ukluciu? Ktore sa ogolnie bardziej polecane?
 
Ostatnia edycja:
Do góry