reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mamakulka tez sie zastanawialam, ze glodna moze ewidentnie pobudzila laktacje wiszac na cycu bo teraz troche nawal mam jakby cycki znowu jak kamienie i mleko tryska no i polaczone jest to z tym, ze jest spokojniejsza wiec moze tez i to

maldob zdejmowanie szwu z brzucha bylo okropne nie wyobrazam sobie czegos takiego tam na dole :o
 
reklama
Dziewczyny chyba cos wczoraj w powietrzu musialo byc bo Kuba tez co chwile chcial jesc i tak wierzgał nogami jak by mial problem z brzuszkiem ale jak sprawdzalam to brzuszek miekki mial i tylko noszenie mu pomagało:-( w nocy juz spokojnie 2 i 5 jadl a tak to ladnie spał zobaczymy co dzisaj bedzie
 
Podczytuje was regularnie ale jakos nie mam weny zeby pisac :( u nas wczoraj bardzo ciezki dzien.. Antoni byl spokojny tylko u mnie na rekach, nie mam pojecia o co chodzilo, w ciagu dnia przespal max godzine i tak dociagnal do ok 23.. zobaczymy jak bedzie dzis, poki co bylo mleczko, kupka i spi :)
trzymam kciuki za ostatnie sierpniowki i gratuluje tym ktorym jeszcze nie gratulowalam :)
 
u mnie minęło już po cc cesarskim 4 tygodnie a brzuch mnie boli :( Nie mogę go dotknąć za bardzo brzucha. Czuje to takie dziwne uczucie drętwego i jak naciskam to boli. Nawet wolę jeszcze nosić majtki poporodowe.
 
Nati to chyba jak niunia mówi coś w powietrzu bo mój Igi tez dzisiaj spokojnie. Naeet zdążyłam się pomalować ;) a wczoraj tak jak u Ciebie nic spania i do 23 szaleństwo.

Ja właśnie nie mam nawału mimo wczorajszego maratonu małego. Trochę bolą te cycki ale tak w normie.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podczytuje was regularnie ale jakos nie mam weny zeby pisac

mam to samo ... proces zapoznawczy trwa i jest różnie, czasami mam takiego doła, że żyć mi się nie chce, jakby nie było, miałam odchowane dzieci i przytłacza mnie momentami to wszystko :(
wsparcia męża nie ma za bardzo bo praktycznie cały czas w pracy i tak to wygląda, mam nadzieję że
prędko przejdzie mi ten stan, ta huśtawka nastrojów bo się wykończę :(
 
reklama
Do góry