reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Zuzanka u mnie różnie.. jak Z jest spokojna i jest latwiejszy dzień to jest ok. Natomiast Z zazwczaj ma gorszy dzień to K tez daje popalić. Teraz w ogóle to dziwnie jest bo Z przestawiła mi się na dwie drzemki i przed południem śpi Z w południe K a popołudniu Z. A ponieważ one muszą mieć ciszę to mam strefe ciszy przez większość dnia, czasem mam problem żeby do sklepu wyskoczyć czy obiad ugotować.. O ciągłych problemach że snem u Z to lepiej nie mówić :-(
Natomiast K jest coraz bardziej organieta i mam nadzieję że za rok będzie lepiej. Choć ma to też druga stronę medalu bo robiłam jej dziś kolację podeszła i jak zwykle wzięła sobie kawałek bułki.. tylko tym razem nie dla siebie..... dała go Z leżącej na brzuchu na podłodze.. dobrze że to tylko większy kawałek bułki, ale ona bidna z troski :-) I lubi takie rzeczy robić z własnej inicjatywy..
Pociesza mnie fakt że zadzwonil dziś do m jego przyjaciel który ma dwie dziewczynki rok starsze od naszych i u nich też czasem nie ogarniają.. podobno dziś po prostu wyszedł z domu na godzinę bo nie dał rady z nimi wytrzymać.. siedział z nimi dwa tygodnie jak chore były to podobno nawet do wc wyjść nie mógł bo się bily gryzly itp.. Tzn mało to pocieszające ale jednak u nas jeszcze tak źle nie jest..

A tak w ogóle to moja K nadal mleka nie pije.. wyczailam shake z danio i kiedyś ją przekonalam żeby spróbowała i wypije to.. tylko że to poza mlekiem to jest taki syf że Już nie wiem czy lepiej żeby nie pila czy żeby ten syf piła... nawet kakao się nie tknie :-( dziwak mały ;-)

Myszka a tam ups ;-) niech autobus ugotuje - makaron najlepszy na świeżo :-D

Mhm to ja się wylamie. Leczo się nke tkne - same warzywa :-( ewentualnie jak mi ktoś zmiksuje i w formie kremu poda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ad hulajnogi to chłopcy mają podobne jak te wstawione w linku :-)

Katjuszka - w tygodniu odpada bo jestem w pracy. Może w jakąś sobotę ale pewnie też ciężko bo mamy zazwyczaj albo rodzinne sprzątanie albo rodzinne lenistwo w zależności od nastroju ;-)
A gdzie dokładnie są te zajęcia?
 
Katjuszko tak mu właśnie powiedzialam " na świeżo kochanie" :)
U nas sytuacja z mlekiem identyczna. Mleka nie, kakao bleee a jogurty to baardzo zależy od nastroju i najlepiej przez slomke. Z nabialu zjada racuszki z twarogu, ser żółty ale w grzankach i na pizzy. Czekam cierpliwie jak mu się odmieni.
 
A u nas dla odmiany problem ze wszystkim poza nabiałem, to mógłby jeść non stop:/
Dlatego też Kuba ma dosyć silną anemię. Bierzemy żelazo i widzę leķką poprawę ale szału nie ma.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas znow mleko ile dam-tyle wypije. Ale ser bialy,jogurty i wszelaki nabial jest bleeeee
Z owocow tylko banan i to sporadycznie. Chleb suchy bo kanapka i maslo bleeee.
Za to makaron,kasza,ryz,ziemniaki ile wlezie[emoji38] Ser zolty w pizzy i tostach.
 
Moja warzywa tylko w zupie ostatnio. Jedynie groszek z marchewką, kukurydza lub fasola
Mleko wypije czasem z kuleczka, ale chętnie zjada zupy mleczne - na bazie płatków ryżowych, owsianych. Jogurt czasami.
Ziemniaki, kasza, ryż, makaron wciąga bez problemu. Pierogi, naleśniki nie bardzo.Mięsko też lubi, ale ma dzień, że nie chce.
 
reklama
Do góry