reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej. Mlody w przedszkolu a ja jade do banku. Zaspalam dzis bo mi budzik nie zadzwonil i dobrze ze maly sie przebudzil bo do przedszkola by na 11 poszedl:D

Kleo kochana uwazaj na siebie. Masz na prawde krótką tą szyjke a dzidzius jeszcze ma czas. Lezymy nogi w gore i odpoczywaj. Jak coreczka sie urodzi nie bedzie juz na to czasu:)

Dzis po poludniu mamy zebranie w przedszkolu. Uch cholera maz sie szykuje na ta rozmowe od dluzszego czasu. Bedzie sie dzialo. Az mi sie nie chce tam isc :D

Mi sie zawsze wydawalo ze skonczony 37 tydz to 37 tydz 0 dni. I juz wtedy dziecko nie jest wczesniakiem ale nie jestem pewna. Tu maja troche inne podejście. Juz w skonczonym 30 tyg ciąży mowili wszsyscy ze nie ma juz zagrozenia zycia dziecka i jak sie urodzie to nie bedzie zle ??? Co kraj to obyczaj



 
reklama
Jezuuuuu jak zwykle zasnelam o 1 I obudzilam sie o 4.30. Masakra.
Nie moge sobie miejsca zalezc.
Jestem juz zmeczona. Powaznie. Jak leze to mnie gdzies przydusza I jak bym pelnego oddechu nie mogla wziasc. Jak siedze to po jak8ms czasie czuje ze maly sie wkurza I mnie obija wsciekle az w pachwinach czuje. Jak stoje dluzej czy chodze to po prostu sie mecze marze aby sie polozyc. Bola mbie pachwiny spojenie lonowe i brzuch mi sie stawia.a to wszystko takie normalne. Przeciez nie jestem pierwszy raz w ciazy. [emoji23][emoji23] Ehhh.
Nocka jak zwykle do bani bo oczywiscie spac nie moge.
Zostalo mi 50 dni do cc. Panicznie sie boje ale chyba juz chce miec to za soba. Moj wczoraj patrzyl na mnie z takim wspolczociem jak sobie pozycji nie moglam zalezc a jak mi sie po dluzszym czasie udalo to qurwa siku mi sie zachcialo.i musialam wstac . Mowi " malutka dasz rade wytrzymac jeszcze troche " no pewnie ze dam ! Przeciez Sama se go nie wyciagne.

Macie siare w cyckach? Martwie sie bo za czasow chlopakow kurcze juz od jakiegoś czasu mialam I to bardzo Duzo. A teraz kurcze cisne te cyce I nic .Sahara.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w cyckach siare mam bo sprawdzalam ale nie duzo nie martwie sie tym na zapas ;) nastawilam sie na kp i bede tak karmic

Jade dzis wozek u mamy zobaczyc i fotelik bo musze psa zrobic u niej wystawowego a u nas nie mamy gdzie trzymac wiec stwierdzilam, ze niech sobie tam stoi poki co ;) jesc nie wola pozniej pewnie bedzie stal w duzym pokoju jestem ciekawa czy Emilka bedzie chciala korzystac z kosza mojzesza bo jak nie to bedzie wtedy sobie w gondoli moze lezala ? A jeszcze mam ten lezaczek co buja zapomnialam o tym tez dostalismy .... A moze w ogole bedzie wolala lozeczko w dzien opcja ostatnia jest taka, ze bedzie chciala byc ciagle na rekach aczkolwiek tego nie biore pod uwage bo ani ja ani luby tacy nie bylismy z opowiadan mam ;) jeszcze mi chodzi po glowie czy nie uszyc takiego poslania jak dla psa to sie chyba kojec dla noworodka nazywa moze to by bylo fajne na poczatek ? Duzo o tym mysle ostatnio jak to bedzie jak sobie dam rade i czy w ogole dam sobie rade to wszystko ogarnac ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
No zaraz się wsciekne. Jeszcze ani razu nie dostałam zwolnienia bez problemu, cała ciaze coś. Dzisiaj rano dzwoni do mnie prezes ze mam zwolnienie do 12.10 i co dalej. No kur.... A ostatnio mowilam wam że ten mój prezes nie umie elektronicznie odczytać zwolnienia i co msc był problem więc na ostatniej wizycie 19 września lekarz wypisal mi zwolnienie w wersji papierowej i to do konca ciazy, napisał do 12 grudnia z tym że wpisana data rzeczywiście wygląda jak 12.10 bo tak nabazgral. Jest takie niedokończone 2 a jakby niezamkniete 0. No i co ja mam ***** teraz zrobic ja się pytam. Jeden i drugi popier.... A to ja mam przez to problemy i dostaje kasę zawsze w częściach i co dwa msc. Jak tu można normalnie zyc jak mi z ZUS przelewaja raz na 2 msc pieniadze. Oni mnie wykoncza
 
Z tymi paznokciami to podobno zabobony. Lekarze mają o wiele lepsze sposoby na sprawdzanie "czegoś tam" (nie wiem czego) niż po paznokciach. Tak kiedyś lekarz powiedział komuś, ale nie wiem czy to mojej koleżance czy to tu na forum któraś z was pisała... ja u rąk to jeszcze mogę maznac przezroczystym ale u nóg mam hybryde i raczej nie planowałam jej zdejmować. .. aż musze się dowiedzieć od położnej

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi paznokciami chodzi o to , że pierwsze oznaki niedotlenienia pojawiają się właśnie na nich. Tak jest przy zabiegach (narkozie,znieczuleniach ). Nie zaszkodzi jeśli jeszcze upewnisz się u położnej :)
Acha i to też chodzi te u stóp niestety ...

Dziewczyny mam pytanie czy możecie mi napisać jak objawia się ospa ?
Moje dziecko na brzuszku ma około 10 takich wyprysków z płynem surowiczym i zastanawiam się czy to nie jest to swinstwo. Nie drapie się , ma apetyt, nie ma gorączki, jedynie co wczoraj byl marudny bardziej niż zwykle, pije bardzo dużo i jest senny bardziej niż zwykle (po południu spał 4 godz) i wieczorem padł. Martwię się :( bo jeszcze mi tego brakowalo, a nie mam pojęcia jak to wygląda. Chyba się powyje jak to to. Ale z drugiej strony lepiej teraz niż za 3 tyg ...
Najgorsze , że naszej doktorki nie ma , a na izbę mogę iść dopiero wieczorem jak mój M. wróci z pracy
 
Z tymi paznokciami chodzi o to , że pierwsze oznaki niedotlenienia pojawiają się właśnie na nich. Tak jest przy zabiegach (narkozie,znieczuleniach ). Nie zaszkodzi jeśli jeszcze upewnisz się u położnej :)
Acha i to też chodzi te u stóp niestety ...

Dziewczyny mam pytanie czy możecie mi napisać jak objawia się ospa ?
Moje dziecko na brzuszku ma około 10 takich wyprysków z płynem surowiczym i zastanawiam się czy to nie jest to swinstwo. Nie drapie się , ma apetyt, nie ma gorączki, jedynie co wczoraj byl marudny bardziej niż zwykle, pije bardzo dużo i jest senny bardziej niż zwykle (po południu spał 4 godz) i wieczorem padł. Martwię się :( bo jeszcze mi tego brakowalo, a nie mam pojęcia jak to wygląda. Chyba się powyje jak to to. Ale z drugiej strony lepiej teraz niż za 3 tyg ...
Najgorsze , że naszej doktorki nie ma , a na izbę mogę iść dopiero wieczorem jak mój M. wróci z pracy
Wrzuć zdjęcie. Może to być ospa.
1477642799-1d1mld.jpeg
1477642856-1d1mld.jpeg
1477642877-1d1mld.jpeg

Mój wyglądał wtedy tak.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry