reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć dziewczyny [emoji3]
Nadalka, współczuje ale ja za chwile pewnie do Ciebie dołączę..
Bulbasek, to może jednak @ nie przyjdzie?
Ja wczoraj miałam niteczki krwi, dzisiaj cisza ale juz brzuch boli i temperatura spadła także ja juz czekam..
Dziewczyny słyszałam o oleju z wiesiołka, próbowała któraś z was?
Ja na śluz. Poprawił go ale dopiero po 3 miesiącach stosowania
 
Problem jest tego typu, że jestem już po owulacji kilka dni :p Dlatego pytam ...
I czy możliwe jest mieć owu drugi raz w odstępie kilku dni ?

Luxia a co Ty problemy zdrowotne masz żabciu ?:(
Mi się wydaje, że on jednak negatywny. Widać, że stężenie LH wysokie jeszcze, ale kreski nie są identyczne
 
U mnie @ się rozkręciła na dobre także lipcówką nie będę [emoji27] smutno mi cholernie bo we wcześniejszych cyklach łudziłam się, że ominęliśmy owulacje ale w tym cyklu trafiliśmy w punkt jeżeli faktycznie @ następuje po 14 dniach od owu.. teraz zaczynam się martwić, że ze mną jest coś nie tak.. [emoji27]
Alexandrax, proszę zmień mnie w tabelce : 5 cykl starań następna @ 25.11
 
A u mnie dzis 18dc. Temperatura jakoś aż tak bardzo nie wzrosła po owu jak w poprzednim cyklu.
Wg t time - dzis juz zapłodniona komórka jajowa jest w jajowodzie ... [emoji15][emoji848][emoji848] poki co tylko czułam tak jakby mnie chwile ciągła w jajnikach. I tyle. Nie liczę na nic. I chociaż testy dla świetego spokoju kupiłam (ciążowe) to pewnie nie zdążę ich wykorzystać. Poki co padam Ba twarz, jestem zmęczona i lecę uciąć sobie drzemkę. [emoji42][emoji42]

Nimiti - jak tam Ty w tym cyklu? Który dzis dzień ? Widziałam ze chcesz testować 7.11 - ja to najwcześniej 9.11 jesli @ nie przyjdzie. ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie @ się rozkręciła na dobre także lipcówką nie będę [emoji27] smutno mi cholernie bo we wcześniejszych cyklach łudziłam się, że ominęliśmy owulacje ale w tym cyklu trafiliśmy w punkt jeżeli faktycznie @ następuje po 14 dniach od owu.. teraz zaczynam się martwić, że ze mną jest coś nie tak.. [emoji27]
Alexandrax, proszę zmień mnie w tabelce : 5 cykl starań następna @ 25.11

Głowa do góry :* jesteśmy z Tobą :* to rozczarowanie najgorsze, ale musi przyjść czas radości :*
 
reklama
Do góry